Спазвате ли някакъв режим при храненето на децата?

  • 1 003
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Режим спазвам единствено относно часовете за хранене. Останалото е волна програма.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Дъщеря ми има режим,който се спазва стриктно!Закон Божи е от закуската до обеда да не се яде абсолютно нищо,след като закуси следобед е позволено солети или Зайо Байо,но само това!Докато зависи от мен ще се храни така!

# 17
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами аз винаги съм давала колкото сметна, защото сме на смесено хранене- кърмене и дохранване с Ам още от втория месец, той си има апетит и не искам да му се разширява коремчето от сега и цял живот да се бори с килограмите. Свикнал е да изяжда колкото му дам. Днес реших да пробвам колко ще изяде, ако му направя достатъчно много, за да не може да го изяде. Ами след сукане, изпи 200 мл. АМ и не повърна  ooooh!
Ами той ако се храни един месец с тези темпове ще качи 2 кила сигурно. Не мисля, че го държа гладен, а дохранвам с около 110-120 мл. И си има бузки, сланинки и т.н. Това са 80 мл. отгоре до 200. Абсурд да го оставя "сам да преценява". Може би и на следващото хранене ще пробвам дали пак толкова ще изпие. И след това си почвам пак по моя преценка.

Общи условия

Активация на акаунт