Е, щом вярвате в магии, да ги наказва ли закона?

  • 1 303
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 400
Еееее, ама не е честно! Каква е таз анкета дето е само два отговора и то близки един до друг. Нема го спора, другата гледна точка. Защо така, Стоенчоу? Трябва да се прибави - вярвам в магии, занимавам се с вещерство(или съм се занимавала преди да ме изгорят) ..А то какво - бля-бля-бля.
Няма да отговоря ПЪК!
Няма ми го отговора Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 150
Ама имаш отговор, гиди вещице! Щом вярваш в магии и друго тинтири-минтири - първият отговор е за теб! Ела ми сега в спамо-чата да те обработя!

# 18
  • Мнения: 3 423
На какво отгоре наричаш колежките си мърли?
Сигурна съм, че чиниите ти гният още в мивката.

# 19
  • Мнения: 150
На какво отгоре наричаш колежките си мърли?
Сигурна съм, че чиниите ти гният още в мивката.
Поредно адекватно включване на Лиска, която отново не знае в коя тема пише (защото за нея няма значение, тя пише на и с хората, а не по темата).

Лиске, ям върху вестник, не ползвам чинии...

# 20
  • Мнения: 27 524
Отговарям само на анкетата ти - и двете  Peace

# 21
  • Мнения: 25 635
СтоЕне, ти пак изтрещЕ!  Crazy
Да не си в ПМС?  newsm78
Не, съвсем сериозно, ти имаш ли представа с тази тема какъв враг си навлече на главата, а? А??? Ти имаш ли представа за какви зли сили и космически енергии става въпрос, а! А???
Една е съфорумката, прословута в цял свят с меткане на кълбета косми на ЛС и ти, да! точно  ТИ, в този момент заставаш на нейния прицел!  newsm43
Еееех, хубав човек беше СтоЕнчо, ама на, и той курбан станА! smile3518

ПП Споко, баце, обърни се към Кеазим Ходжа, той ще те оправи!  Hug Peace

# 22
  • Мнения: 150

Еееех, хубав човек беше СтоЕнчо, ама на, и той курбан станА! smile3518
Тая вещерица може да победи тялото ми, но духа - не! И от отвъдното ще пиша и в сънищата ви ще се явявам... Един дух ще броди из форума, разбийш...

# 23
  • София
  • Мнения: 900

Еееех, хубав човек беше СтоЕнчо, ама на, и той курбан станА! smile3518
Тая вещерица може да победи тялото ми, но духа - не! И от отвъдното ще пиша и в сънищата ви ще се явявам... Един дух ще броди из форума, разбийш...

 Misc Ghost Misc Ghost Misc Ghost

 newsm20 newsm20 newsm20

А всъщност в кои сънища ще ме посещаваш  Wink Wink Wink
Да се подготвя де
  bath1 или  newsm29

Общи условия

Активация на акаунт