Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
писах писах и се изтри мамка му
ЧРД на моето смело момиче хели, за съжаление, съм без мобилен и не мога да и звънна, но и утре е ден, на патерици
сега
имам пердета - чисто нови, и пано за стена - чисто ново - мисля, да са за Иринка, както и 1 палто за нея  bouquet

Дени аз се занимавам с парите за пампи за Хели, Дани вече си казвам, ама още ако само в памперс и и трябват
другото което се сещам е
Хели има нужда от помощ за сметките, аз мога да ги плащам, за да не и даваме пари на ръка, въпреки че, тя е единствения овек, от всички, на които помагаме, на който съм давала пари на ръка, и после съм виждала, че са ползвани точно по предназначение - ставаше въпрос за сушилка
а Хели има нужда от щипки за пране Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 653
Чрд на Хели , дано мечтите и станат реалност!

Щипките няма нужда да ги записвам, аз ще взема.Колко- 20-40 добре ли е като бройка?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 356
От какви други неща има нужда Хелиана, освен тези по едрите (мебели и др). Трябва ли й някаква дребна покъщнина - посуда и пр? А за Дани?

# 18
  • София
  • Мнения: 589
От какви други неща има нужда Хелиана, освен тези по едрите (мебели и др). Трябва ли й някаква дребна покъщнина - посуда и пр? А за Дани?

Да, трябват й,ние сме ги записали в списъка.няма по4ти нищо
4аши,4иний,тигани,вилици,лъжици и т.н.

Дани за сега е добре.занесохме му дрехи за зимата,обувки,ботушки.Може би Криси ще каже.За мен е добре за сега.В момента е болен и незнам хели дали има лекарства.Вдига температура и повръща.някакъв гриб.ще и звънна и ще пиша.

# 19
  • Мнения: 2 653


В момента е болен и незнам хели дали има лекарства.
Има, тези, които са изписани тя си ги имала от преди.

# 20
  • София
  • Мнения: 589


В момента е болен и незнам хели дали има лекарства.
Има, тези, които са изписани тя си ги имала от преди.

Петенце утре трябва да вземеш един Телевизор от Хемос за Иринка.Подаряват й го, сега видях 4е сме забравили да запишем 4е няма.Този който ползва не е нейн.   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 849
От мен 7 броя чинии-5 големи, една по-малка, една стъклена, два ножа и няколко чаршафа. Едната чиня е малко чукната отстрани, надявам се да не проблем.   Моля ви, пишете ми къде да ги пратя.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
Чаршафи, малка тавичка, гьовечета - 2 броя, сушилка за съдове, на вилата закарахме миналата година старата ни закачалка - освен да я върнем пак. За кога трябват нещата?

Забравих - кофа и подочистачка също, а трябва ли скаричка - тип парти-грил?

# 23
  • София
  • Мнения: 589
От мен 7 броя чинии-5 големи, една по-малка, една стъклена, два ножа и няколко чаршафа. Едната чиня е малко чукната отстрани, надявам се да не проблем.   Моля ви, пишете ми къде да ги пратя.

migito  Hug една голяма прегръдка за теб. Петя ще ти се обади за да се разберете.
Благодаря  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 653
Вени, каква е закачалката?Скаричката никога не е излишна.
Другите неща ги отбелязвам и на лични ще ти пратя адреса, както и на теб migito.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 648
Закачалката представлява една дървена плоскост, на която са закачени 2-3 дървени закачалки.
Само да кажа, че и парти-грила  на вилата, защото у нас го няма. Пу, как ме е яд - баща ми се върна днес от там - можеше да ги донесе! Сега другата седмица.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 20:28 от Вени*

# 26
  • София
  • Мнения: 2 356
Aз ще дам стъклени и порцеланови чаши - водни/за чай. Мога също и няколко чинии и тефлонов тиган, малък, но нов.
Освен това се надявам да убедя мъжа ми ако направите една акция и няма транспорт, да закара багаж към Дупница, да кажем една кола някоя събота или неделя. Колата ни е с купе.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 22:44 от дъщерята на Мистрал

# 27
  • Мнения: 2 653
Aз ще дам стъклени и порцеланови чаши - водни/за чай. Мога също и няколко чинии и тефлонов тиган, малък, но нов.
Освен това се надявам да убедя мъжа ми ако направите една акция и няма транспорт, да закара багаж към Дупница, да кажем една кола някоя събота или неделя. Колата ни е с купе.
Ок .
harmony_broken, Вени* и двете искате да дадете закачалка.Хармони, тъй като "твоята " мъжа ти трябва да я направи, нека вземем тази от Вени* ?

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 23:19 от fiona

# 28
  • Мнения: 1 209
да, разбира се- нека е на Вени Simple Smile

да попитам има ли някой комби , тавански багажник или бус за секцията ?

# 29
  • София
  • Мнения: 589
да, разбира се- нека е на Вени Simple Smile

да попитам има ли някой комби , тавански багажник или бус за секцията ?


Kъде се намира секцията?Имам нещо предвид  Peace

Общи условия

Активация на акаунт