нани или тед

  • 12 942
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Магнифлекс Peace

# 16
  • Мнения: 2 677
Имам наблюдения само върху ТЕД - много са удобни и здрави. Препоръчвам ти ги.

# 17
  • Мнения: 6 017
Моята спалня е на Тед, купиха ми я преди 2 години и матрака срува около 100-150лв. много съм доволна от него, е отначало ми беше много неприятно, все пак си смених леглото заедно с матрака, но се свиква. Много съм доволна, ако ми дадът да избирам отново бих избрала Тед.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
И на нас ни предстои подобна смяна на легло+матрак, аз съм се насочила към Магнифлекс(пенолатекс), мъжа ми иска с индивидуално опаковани пружинки(ама не се е насочил към марка), още сме в дилема, сега спим на Приста  hahaha тя дали е с индивидуално опаковани пружинки, че една ми се забива бая злобно при определено положение  Tired

# 19
  • Мнения: 208
нова спалня, нови матраци
прочетох темите за матраците, но съм раздвоена
между тед антистрес и някой от моделите на нани
спалнята е 160/200 и мисля да са два, особено като се замисля, че ако се наложи да обръщам голям матрак ще стане борба свободен стил
кой ще препоръчате
В подобна тема за матраците споделих личен опит от НАНИ. Купихме такъв еднолицев, но още нямаше и година да го бяхме ползвали и пружините наизскачаха тук-там. Имам предвид, че почнаха да се усещат, убиват и т.н.
Незнам как е при двулицевите матраци от същата марка, но втори път не бих рискувала.

Детският матрак е на Тед и вече доста години нямаме оплаквания от него.

# 20
  • Мнения: 844
Ние също сме на Тед и съм много доволна Simple Smile

# 21
пенолатекса не скърца по време на секс

# 22
  • Мнения: 3 360
пенолатекса не скърца по време на секс
Шегуваш ли се hahaha

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Просто няма да правите секс, ако е така!  Mr. Green

# 24
Simple Smile sea woman казах НЕ скърцат
влезте в сайта на екон и магнифлекс и про4етете /сега ме мързи да погледна в google/
аз също доста се порових преди да избера
много приятно съм впечатлена от пенолатекса
предлагат нани и тед с латексови подложки и с разлина степен на анатомичност и ортопедичост
по принцип ортопедичните са по твърди а анатомичните заемат формата на тялото
за хора които имат проблеми с гръбначния стълб или с болки в гърба се препоръчват ортопедични
пенолатекса също го предлагат с различна рвърдост(ортопедичен и анатомичен) и в зависимост от килограмите на ползващия го
когато събирах мнения и впечатления като вас по-голяма част от хората бяха прехласнати от пенолатекса
нека всеки сам се вгледа в себе си да пробва и избере наи-подходящия матрак за себе си Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Добре де, пошегувах се. Party Писах АКО е така. Twisted Evil

# 26
# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... за хора които имат проблеми с гръбначния стълб или с болки в гърба се препоръчват ортопедични...

от тези хора съм, да. Какво казваш, че трябва да избера?

# 28
  • Мнения: 173
Матраци Happy Dreams. Имат изложбена зала в студентски град и на Стамболийски до мол-а. Мойеш да си полегнеш. Имам такъв от 3 години и много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт