Prizze.com - натрупахме награди :)

  • 31 115
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 756
и аз се записвам..чета редовно макар и да пиша рядко Grinning
днес ми прекратиха чакането за касичката...е компенсираха с 0,46 бубс ама...язък..детето щеше да и се радва, щот шаренка...дано поне стигна до неоновата свирка Praynig Laughing

# 16
  • Мнения: 1 059
Запис и от мен Simple Smile

# 17
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Sunglasses

# 18
  • Мнения: 3 743
Е, не мога да мина нивото на Blazing Flames с чудовището, което хвърля нещо си Close Как го минавате, винаги ме убива с това, което хвърля?!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 613
Чета заглавието на темата и си мисля,че много не съм за тука щот нито една награда не съм спечелила #Cussing out,но съвестно си играя Mr. Green. И в тази връзка да питам. Ситуацията е следната:спечелих ел.зарче,но само два дни след това ми изтриха скъпоценното акаунтче Cry. Сега ще го  получа ли?

# 20
  • Мнения: 1 059
Е, не мога да мина нивото на Blazing Flames с чудовището, което хвърля нещо си Close Как го минавате, винаги ме убива с това, което хвърля?!
и аз само до там стигам Sad

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 349
То това няма минаване  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 269
тькмо стигнах до 10 ниво на самолета и ме грьмна,ама тоя нещасник много нападателен не мога да му избягам.

# 23
  • Мнения: 556
Запис и от мен!
Някой минавал ли е заека самоубиец? Стигнах до 15 ниво и не можах да подредя стрелките, много ме хвана яд #Cussing out

# 24
  • в стаята
  • Мнения: 469
На заека съм стигала само до 12 ниво. Струва ми се, че не може да се мине без допълнителна минута Rolling Eyes

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Вие сте много напред кога ли и аз ще ви настигна?

# 26
  • Мнения: 539
Здравейте, мацки.
И аз играя от известно време. Не съм превъртала много игри. На повечето стигам 9 ниво най-много.
Имам едно въпросче. Като събера 7.77 бъбсчета на коя игра трябва да играя, след като нямам въпросния коктейл?
Благодаря и приятна игра на всички Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 613
Ситуацията е следната:спечелих ел.зарче,но само два дни след това ми изтриха скъпоценното акаунтче Cry. Сега ще го  получа ли?
newsm78

# 28
  • Мнения: 1 942
Ситуацията е следната:спечелих ел.зарче,но само два дни след това ми изтриха скъпоценното акаунтче Cry. Сега ще го  получа ли?
newsm78

Най-вероятно не Sad  Оспорвай изтриването  Peace

# 29
  • Мнения: 1 942
Е, не мога да мина нивото на Blazing Flames с чудовището, което хвърля нещо си Close Как го минавате, винаги ме убива с това, което хвърля?!

Кое ниво е това всъщност? Чудовището се появява на трето, шесто и май девето ниво /аз до там съм стигала  Embarassed/

Общи условия

Активация на акаунт