Ако сте далеч?

  • 2 809
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Всъщност едва ли някоя бременна жена би дремала по баровете дискотеките или където и да е, ако се чувства зле.
На мен ми ставаше лошо от цигарен дим, до последно, затова и си налягах парцалите, а и имах късмета да бременея лятото.
Вместо да се чудиш защо и с кого ходи насам натам, радвай се, че се чувства добре (щом няма съмнение чие е бебето  hahaha ) Щом тя е добре, значи и бебето е добре. Сигурно щеше да си по-спокоен ако лежеше за задържане в болницата (пази Боже) Tired

И фанете се разберете двамата, щото последните които си нищиха семейните проблеми във форума не свършиха добре  Peace

# 16
  • Мнения: 830
Като жена ще ти кажа-кажат ли ми няма да ходиш никъде или няма да излизаш с този точно това правя.Просто мразя да ме командват и затварят във всякакви окови,напрово полудявам.Иначе доколкото си спомням по време на бремеността ми ходих на доста бенкети ,то не бяха фирмени партита,коледни партита,нови години/ама това беше до 5м/после нямах възможност с тумбака а и не исках.Сега дъщеря ме като чуе музика и започва да танцува при това доста добре,така че приеми го и от добрата му страна Wink

# 17
  • Мнения: 145
Като бременна съм ходила на дискотеки само и единствено заради мъжа ми,защото той иска да съм с него,иначе в това положение не беше от любимите ми развлечения. какво остава да ми се ходи и то с чужд мъж, пък и да стоя до 6ч. сутринта-тази жена наистина ли е бременна!

# 18
  • Мнения: 2 161
Бременна в кой месец?До 5 месец не ми личеше и си ходех на дискотека с колегите от групата.А мъжът ми беше на рейс.Какво толкова?Ако се чувстваш добре,ако не употребяваш алкохол,какъв е проблемът?И ако не си превърнал дискотеката в свой втори дом.

# 19
  • Мнения: 302

Имам доверие на жена си, че ще мисли преди всичко за здравето на малкото човече.

Предполагам акцента на въпроса е не толкова, че излиза по нощни заведения, а че излиза с НЯКОЙ ДРУГ, така ли?

И да ревнувам, и да не ревнувам, файда няма. Що да се кося... В края на краищата, ако този мъж я кара да се чувства добре в мое отсъствие, аз трябва дори да го черпя, като се върна. Та той се е грижил за любимата ми. Ми, браво!  Hug 

# 20
  • Мнения: 118
Ами имаше период, в който аз бях непознатия приятел..... на сегашната си жена. Всичко зависи от жената. Тя беше вярна на човека с когото беше тогава , а аз бях най- добрата и приятелка  Mr. Green. Оженихме се години след това , да не си помислите нещо, хей  Naughty
Откакто сме заедно не съм и държал сметка за това къде и с кого ходи, а от 365 дни в годинта ме няма вкъщи 366.
Нямаме тайни един от друг , имаме си доверие , говорим си за всичко и се радваме на децата и не-многото мигове, в които сме заедно.  Hug  Hug   Hug

# 21
  • Мнения: 2 759
Аз бих се замислила от кого е детето Simple Smile
                      Peace. Знам подобни случаи, та затова... Дори след раждането, първо се обади на въпросния 'приятел', а после и на таткото...

# 22
  • Мнения: 824
Моят мъж често пътува....Никога не ми е забранявал да излизам с приятели.Да, и аз излизам с такива,но не изпитвам нужда да го правя 3-4 пъти в седмицата.Месечно излизам 1-2 пъти и то с цялата ни компания.Забравих да кажа,че не съм бременна.Vege,ако имаш възможност се запознай с този приятел.Моето мнение,че няма място за притеснения щом е откровена с теб за среднощните си излизания.Или пък точно обратното-така се чувства по-спокойна.И ако ти решиш да й направиш проблем тя ще обвини теб,че се съмняваш в нея.Най- вероятно ще ти каже,4е ако е искала да направи нещо с въпросния господин е нямало да споделя с теб къде и с кой излиза.Все пак ти си далеч,нали?

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 12:05 от miss sixty

Общи условия

Активация на акаунт