липсва ли ви нещо от моминските години?

  • 6 899
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Липсва ми свободното време,срещите с приятелки,разходките по магазини,времето,което отделях в грижи за себе си.

# 16
  • Мнения: 1 058
Липсва ми безгрижието, спокойствието, да си хвана багажа и да замина където искам и за колкото време искам.

# 17
  • Мнения: 2 270

дори безотговорността (в добрия смисъл, ако има такъв)

# 18
  • Мнения: 2 723

дори безотговорността (в добрия смисъл, ако има такъв)

Точно безотговорността щях да кажа и аз...
И приятелите и веселбите и ... абе много неща ми липсват... Сега слава Богу имам други, които запълват празнината, но понякога се сещам с носталгия за безгрижния живот Tired

# 19
  • Мнения: 10 618

Точно безотговорността щях да кажа и аз...
И приятелите и веселбите и ... абе много неща ми липсват... Сега слава Богу имам други, които запълват празнината, но понякога се сещам с носталгия за безгрижния живот Tired


Сега осъзнавам колко много свободно време съм имала. Само за мен! Липсва ми.....

# 20
  • Мнения: 4 735
Да,безсмислието на това да се взирам в детайлите.

# 21
  • Мнения: 2 723
Сега осъзнавам колко много свободно време съм имала. Само за мен! Липсва ми.....

 hahaha  Да бе, верно, а преди все не ми стигаше времето ooooh!
Сега ако ми се върне с толкова свободно време китайски щях да науча  Joy

# 22
  • Мнения: 460

Точно безотговорността щях да кажа и аз...
И приятелите и веселбите и ... абе много неща ми липсват... Сега слава Богу имам други, които запълват празнината, но понякога се сещам с носталгия за безгрижния живот Tired


Сега осъзнавам колко много свободно време съм имала. Само за мен! Липсва ми.....
и на мен,и на мен!! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
Безгрижието и безотговорността да живея само за себе си.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Шматкането сред хора, лентяйството като цяло Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 761
Липсват ми дните ( обикновено съботните дни),когато цял ден се грижа за себе си- маски ,маникюр,фризури,пазаруване на дрехи....тогава  се хранех само по заведения и изобщо не се занимавах с готвене, което пък ми липсваше тогава....а, да-телефонът ми не спираше да звъни с оферти за срещи на кафе, на обяд, на вечеря, за пижамено гости ( с преспиване).Липсва ми понякога да си купя някое женско списание и да си го прочета на един дъх с чаша мляко с какао....


Някои неща все още мога да ги имам, но никога всички накуп заедно.

# 26
  • Мнения: 1 277
Нищо не ми липсва - оказва се, че сега ми е  по-добре  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 379
Липсват ми дните ( обикновено съботните дни),когато цял ден се грижа за себе си- маски ,маникюр,фризури,пазаруване на дрехи....тогава  се хранех само по заведения и изобщо не се занимавах с готвене, което пък ми липсваше тогава....а, да-телефонът ми не спираше да звъни с оферти за срещи на кафе, на обяд, на вечеря, за пижамено гости ( с преспиване).Липсва ми понякога да си купя някое женско списание и да си го прочета на един дъх с чаша мляко с какао....


Някои неща все още мога да ги имам, но никога всички накуп заедно.
ахаммм;  yes

# 28
  • Мнения: 3 146
Не ми липсва. Тогава всичко беше страхотно, изживяла съм го на 150%, а сега всичко пак е супер, амо дето е по-трудно, но така трябва и да бъде!

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 503
Липсват ми книгите.Така,както ги четях преди-по 8-10 часа.За сметка на съня.С онова чисто съзнание-без сериозни ангажираности.
И предишните разговори "по женски".Да си имахме проблемите Wink.Няма го блаженното потапяне в емоции и настроения "жизнено" необходими и от "космическа" важност.
Сега в телеграфен стил-децата,мъжа,домакинството.

Общи условия

Активация на акаунт