Малката разлика

  • 3 298
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Малката разлика е чудесна! Голямото ми момиче има разлика с братчето си 13години, а бебка ще има разлика с него 2години  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 593
И моите деца ще имат малка разлика, отначало мн. се страхувах как ще се справям, още от сега ми е трудно с моя палавник, но ще се справя някак си , си казвам и ще бъдем едно голямо, лудо, щастливо семейство Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 2 045
Аз също разсъждавам доста ограничено -  децата трябва да са поне 2 и с колкото се може с по-малка разлика Mr. Green
Много е трудно гледането на породени деца, но после на децата им е супер.
А такива одумвания за твърде малката разлика са смешни - не, ами направо жалки. Та нали това е смисъла на живота - децата, а каква им е разликата, пола, бройката, расата ... важното е да са живи, здрави...

# 18
  • Мнения: 389
acer, първо искам да те поздравя за желанието да имаш повече от 3 деца, пожелавам ти го! Аз самата не бих се престрашила на такава смела крачка!
А що се отнася на до малката разлика във възрастта на децата, твърдо съм за! То така и за самите деца си е най-добре!

# 19
  • Мнения: 3 268
Аз не бих си причинила такова нещо и да родя две деца в една година,че даже и в две.Поне 5 години трябва да имат разлика децата,това другото е направо лудница.Тук не става въпрос за секса и за подмятанията,а за това,че децата трябва да се гледат пълноценно,имат нужда от усмихната и гушкаща ги мама,а не от изнервена истеричка,в каквато неминуемо се превръщаш ако ги родиш едно след друго.

# 20
  • Мнения: 2 255
За мен и малката и голямата разлика и сиима своите +/-, какво ще избере едно семейство зависи единствено и само от техните желания, възможности и готовност да бъдат родители  newsm10
Аз лично много се радвам и дори малко завиждам на хората, които са имали смелостта да имат повече от 2 деца  Peace откровенно бих казала, че им свалям шапка  smile3501
А колкото до простотията на хората, тя наистина е налична в изобилие и нищо не може да промени този факт  Sick но важното е да не ти пука  thumbsup
Не мисли, че при обратната разлика не чуваш подобни коментари, къде открито...къде зад гърба  Sick аз лично за себе си съм чувала, от рода... сина й гаджета води, а тя бебе гледа  Mr. Green или.... че ми идвало време за внуци, а аз на млада майка съм се правела  Joy и др.  #2gunfire
Така, че успех с увеличаването на семейството  newsm10 и не им обръщай внимание на простаците  smile3534

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм ЗА малката разлика Peace

# 22
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Е, мен пък ме питаха като са с такава голяма разлика от един брак ли са! Joy
Така , че хорската уста никога не може да се затвори !При малката разлика е трудно за майката , но пък прекрасно за децата -имат си приятелче!
И у дома бяхме трима  с 2.5 години разлика -беше чудесно , весело и забавно! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз пък много се възхищавам на майки с повече деца. Аз искам 3 , но не знам дали ще се стече така животът ни Simple Smile Дай Боже.

# 24
Аз също сам попадала в такава ситуация  и то беше скоро. Със съпруга ми бяхме седнали в едно заведение с моите племенници единия на  1 г. и 7  месеца,а другия на 4 години и аз  бремена  в седмия месец. Всички се обръщаха нас да гледат,но ми направи впечатление, че много ни се радваха  Hug

# 25
  • Мнения: 2 755
Ако някой ми каже
Цитат
А пък двама познати, които ме видяха скоро, че чакам второ бебе ми изръсиха "Браво, бе! Честито! Ти си била голяма мръсница!"  
Цитат
бих го попитала, дали той е спрял да прави секс? ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 116
Малко след като забременях срещнах мой познат. Пита ме той как съм и аз казвам "Ами добре, бременна съм", при което той отговори "Ох, много съжалявам"  Shocked Странна работа, така и не разбрах какво има впредвид човека  Laughing

Иначе и аз се обръщам след многодетните семейства и много им се радвам Simple Smile

Онзи ден обаче на площадката видях една бременна мама в 7 месец с детенце на годинка и малко и сигурно много тъжно съм я изгледала. После й обясних какво имам впредвид де. Не е заради второто бебче, а заради възрастта на първото и досегашния ми опит с моята щерка  Sick

# 27
  • Мнения: 474

 Peace Hug Peace
Пожелавам ти скоро да забременееш... остави другите   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 558
Не мога да разбера какво им влиза в работата на хората аз колко деца и с каква разлика имам. Ми колкото са ми на душа толкова. Моята къща ще бъде пълна с глъч и веселба  Heart Eyes, пък те, ако искат цял живот да си треперят над едното детенце. Моите дъщери са с 3 години и половина разлика и въпреки всичко колегите ми се чудеха и намираха, че съм много смела още повече като разберяха, че не е станало случайно, а е планувано. Сякаш съм извършила планини от геройства. А според мен това си е най-естественото и прекрасно нещо на земята, но хора разни. Разсъждават все едно децата са някакво бреме, а не смисълът и радостта на живота им. Обичайте се и правете деца  Peace! Аз също много се радвам, когато видя майка с повече от 2 деца.

# 29
  • Мнения: 8 917
Аз засега съм си само с едно детенце - предпочитам да й дам всичко, от което има нужда и след това да работим за второ, и затова не мога да дам компетентен съвет, но напълно подкрепям малката разлика между децата - ще се разбират и ще са си "приятелчета" на една възраст.  Hug Колкото до справянето - това си е твоето положение  и само ти знаеш как да се справиш. От мен - успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт