Фризьорът мой приятел или враг

  • 2 249
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ходя на фризьор на 2 месеца веднъж да ми обере нацъфтялото на косата. По принцип ми е приятно и не ме дразни ножицата, скубането и т.н. По-скоро като разтоварване го приемам.

# 16
  • Мнения: 1 802
Мразя да ходя на фризьор. Но ... ходя един път на 3-4 месеца и излизам от там със крайно негативни емоции  Twisted Evil От край време е така, така и в днешно време.  Все още мога да кажа, че не съм намерила ''фризьорката-приятелка'' по скоро ги възприемам всичките като врагове   Whistling Пък и ми е жал да ми махнат дори и 1 см от косата. Може би всичко е до моята нагласа, не знам.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моята е мой приятел твърдо.
От повече от 10 години си ходя при нея.

Не само ми харесва, че работи качествено, но и като човек.

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Мразя да ми пипат косата, съответно ходя на фризьор рядко!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Досадно ми е, но ходя редовно.

# 20
  • Мнения: 2 716
Имах удоволствието да попадна при един от "корифеите".
Там няма огледало пред мен, защото той ме подстригва пред учениците си.
Страхотно е.
Като в "пълна промяна". Сядам и чакам. Те си знаят. Мият (Белинда, знам за какво говориш  Peace И все имам чувството, че ще ми влезе вода във врата), подсушават, подстригва ме (без да ме пита какво искам) стилизира (надявам се да е точния термин) и ме моли да стана и се завъртя. Всички пляскат и чак тогава се поглеждам в огледалото.
Наистина е зашеметяващо.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ходя най-много 3 пъти в година, защото всеки път изживявам шок след подстригването. Иначе, ми харесва самата процедура, докато не стана от стола и се видя в готов вид в огледалото.

# 22
  • Мнения: 3 782
Знаток, завиждам ти. Искам да кажа,че аз не обичам да ходя на фризьор, предпочитам аз да еспериментирам. Лошото е, че в момента ми е по0къса косата и става малко по-сложно, ама иначе ходя на 3-5 месеца, но не с голямо желание, признавам. Защото не съм намерила професионалиста и приятеля, може би. Thinking

# 23
  • Мнения: 393
Аз съм за добрите фризьори  Hug , намерих преди няколко години една Такaва и от тогава само при нея въпреки че вече живея в София, а тя е на 300 км, но като се прибирам винаги ходя при нея. Добре че не се налага всеки месец да се подстригвам де hahaha

# 24
  • Варна
  • Мнения: 563
аз не обичам да ми пипат косата и ходя на фризьор веднъж 1-2 месеца за подстригване на връхчетата и боядисване на корените

# 25
  • Мнения: 10 758
Обожавам да ходя на фризьор.Обичам промените.Много рядко казвам какво точно искам.Оставям се във фризьорските ръце.

# 26
  • Мнения: 297
Аз обичам да ходя на фризьор. Фризьорката ми е приятелка и си говорим, разказваме си сума ти неща докато ме подстригва. А и като ми изсуши косата, се чувствам толкова леко, прекрасно. Все пак това е нещо, което правя за да изглеждам добре.

# 27
  • Мнения: 2 716
tatiana_ap ме подсеща.
Клюкарският им манталитет направо ме убива.
Не стига, че ме разпитва, а и помни и на следващото ходене се интересува.
"Какво каза сестра ти?" ; "Баща ти оправи ли се?"  ooooh!

# 28
  • Мнения: 5 362
Мразя да ми пипат косата, съответно ходя на фризьор рядко!
И аз съм така Sick

# 29
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз на всеки 2-3 месеца ходя на фризьор, но не ми е от най-любимите занимания. Причината е в това, че ужасно много мразя някой да ми пипа косата, било то да е и фризьора ми.

Общи условия

Активация на акаунт