Отговори
# 60
  • Мнения: 7 803
Честита дъщеричка Зори

# 61
  • София
  • Мнения: 4 578
Зори, честито ти щерка. Да сте здрави и много щастливи.

# 62
  • Мнения: 2 433
Ихааааа!!!!!!! Party Честита малка дъщеричка на Зори!жива и здрава да е , на мама и на татко и на малкият батко!!!!! Heart Eyes
Лелеееее.....Много , ама много се радвам! Още една Ива в отбора! Mr. Green Те с Бини са се наговаряли да знаете!!! hahaha

# 63
  • Мнения: 8
леле, леле!!!!Ще пукна от кеф!!!!Каква прекрасна новина ме посреща в къщи!!!!Мила Зори, честита дъщеричка!!!Много прекрасни взаимни мигове ви желая!Сега вече щастието е пълно!Танчето ще потвърди!!!
Ох, Танче, ще гледам да се придържам към съвета ти, ама на!- и днес си мислех че поне ще е спокойно, пък то- пак голяма катастрофа край Враца....съвсем ще се избият по тези пътища.
Ще чакам с удоволствие да се видиме др седмица, поне нещо приятно да ме чака.
Дринка- само така!!А снимките и на нас ги покажи, аз като мн любопитна...
Хаийде целувки, приятна ви вечер, и ЗОРИИИИИ- мн те прегръщам, тамън днес си мислех пак за вас!

# 64
  • Мнения: 1 930
Хейййй, Зори, каква е тази прекрасна новина!
Да ти е жива и здрава дъщеричката!
Много детски смях и щастие в къщата ви!
Целувам ви!

# 65
  • Мнения: 5 320
Зори, честита дъщеричка! Да ти e жива и здрава, и много щастлива малката принцеска!



Честит Втори Рожден Ден на Раличка, Виктор, Александър и Боряна! Пожелавам ви да бъдете много щастливи, здрави и палави мъници!




Кламерче, честит Рожден Ден на Вики! Да ти е здрава, щастлива, послушна и много обичана!


# 66
  • Мнения: 1 209
Ухаааа, ей това е новина!!!

Зори ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ИВА!!! Да расте здрава, весела, щастлива и красива за радост на мама, тате и бате...   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 187
Честита дъщеричка и от мен на Зори. Hug Мъничката принцеса да расте здраво, слънчево детенце. Да спинка сладко по цели нощи и да хапва лакомо. Прекрасна новина. Хубав ден!  Hug

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 23:02 от klamerche

# 68
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
момичета ще ме извините... и ти Бабке Жабке за прекрасното заглавие, но... го промених за да посрещнем подобаващо новото попълнение в Октомврийската банда.

А днес да е честит рожденния ден на адаша Пепи и на Невенка! Мили дечица бъдете здрави и усмихнати!!!

Гери, то е видео от моята сватба... не са снимки. Ама и снимки ще покажа ако трябва.

Хубав ден на всички!

# 69
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, ЗОРИ!!!!!!!! МНОГО РАДОСТ И ЗДРАВЕ В ДОМА ВИ!!!!!ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ЗА БЕБКА ИВА И БАТКО АЛЕК!!!!!!!
ЧРД на днешните рожденници Пепи И Невенка!!!!!!!!!

# 70
  • Мнения: 1 187
               Марински,Честит Рожден Ден на сладуранката Невенка!
            Да ти е жива и здрава и много да се гордееш с нея!


                                               


# 71
  • Мнения: 346
Честит празник на днешните рожденници Пепи и Невена!

# 72
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧЕСТИТО НА 2-ГОДИШНИТЕ ВЕЧЕ НЕВЕНА И ПЕПИ!ДА СА ЗДРАВИ, УМНИ, УСМИХНАТИ ДЕЦА.

# 73
  • Мнения: 1 046
Преди две години се радвахме на дъжд от бебета и се притеснявахме коя, как, кога и защо, а ето пак октовмри си имаме ново бебенце в отбора.

Честито Зори, много късмет, щастие и здраве и на двете ви   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 046
Честит рожден ден и на днешните пораснали деца, да сте здрави, да се смеете много, да правите много бели и да слушате от време на време
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт