Знаети ли за неща които могат да се пият за по - бързо забременяване

  • 41 661
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
защо не сте съгласни с Вера

# 16
Много ме натъжиште всички.Искате да кажете че немога да имам деца Cry

# 17
  • Мнения: 481
Много ме натъжиште всички.Искате да кажете че немога да имам деца Cry

Защо говориш глупости? Кога и кой ти е казал такова нещо? Клиника по стерилитет не означава че си стерилна, просто там се правят изследвания, миличка Peace
Казваме ти различни начини да установиш дали овулираш всеки месец, и да хванеш правилно овулацията си. Какво тъжно видя в това Shocked

# 18
  • Мнения: 56
Момиче,кокиче!!!Ужасно звучи това което си написала!!!Как може да мислиш такива дивотии!!!  Naughty Я се вземи в ръце!Иска се постоянство и от страна на двамата!Това не е вирус, който се лепва случайно.Аз препоръчвам тестовете за ову.,ние така гепихме яйцето!
Успех и си избий глупостите от главата и прочети малко по въпроса, че ми се струва,че не си много на ясно с какво си се захванала.

# 19
  • Мнения: 268
 ooooh!
кокиченце, я се стегни и върви при кадърен лекар. как така ще пиеш лекарства без да знаеш има ли проблем и какъв е той? може да няма проблем и хапчетата да ти навредят, а може проблемът да е в мъжа ти, тогава пиенето на хапчета от теб пак става безсмислено!
никой не ти е казал, че не можеш да имаш деца. на първо време върви в аптеката и си купи тестове за овулация. спазвай указанията от листовката и така 3 месеца. Ако не си забременяла след това, направете спермограма, цветна снимка на тръбите ти и хормонални изследвания. и вземи да прочетеш това-онова за забременяването.
Успех!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 422
Ти не се натъжавай а обърни сериозно внимание на това което е написала Вера , година и полувина не малък период
А за неща които могат да се пият за по - бързо забременяване  Laughing ако ги имаше и форума нямаше да го има  Mr. Green
Успех и да пишеш Peace

# 21
От доста време пробваме за бебе но все още не е станало.Май изпускаме овулацията според мен.Някой чувал ли е за билковите хапчета " Агнес", които помагали за по - бързо забременяване и дали ги е пробвал.Имат ли ефект.А знаете ли други подобни неща, които могат да се пият за по - лесно забременяване.
Кокиченце,аз си пия неофолик+витЕ/200/,от един месец.Моя доктор ми каза че двете в комбинация стимулират овуто.Ако искаш можеш да опиташ,това все пак са витамини не вярвам да ти навредят.Успех и дано всичко е наред

# 22
  • Мнения: 9 093
Неофолик (фолиева киселина) не стимулира овулацията, пие се за превенция на генетичната аномалия Спина Бифида!
Поне ти го е предписал де...

# 23
Добре ще ви послушам и ще си купя тест за овулация.Надявам там да пише как се прави.А коя марка е най - добра или какъвто има в аптеката да си купя.
А между другото сега още пуша, но като забременея смятам веднага да ги спра.Цигарите спънка ли са за забременяването.

# 24
  • Мнения: 9 093
Можеш да ги намалиш, ако не ти е трудност Simple Smile
тестове за овулация:
Home Rapid Test  - 5 теста за Ову и 1 за бременност - цена 11-12 лв.
Be Sure Ovu Test - 5 ову теста + 1 за бременност - около 10 лв.
ClearPlan - http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1044

Инструкции: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg128224#msg128224

# 25
  • Мнения: 65
Точно преди малко писах в една тема- попитай твоя гин за хомеопатична помощ.
Това са малки микроскопични гранулки (хапчета), който, трябва май да призная правят чудеса.
 Praynig

# 26
  • Мнения: 1 335
Душицо, спокойно бе, мила. Никой не казва, че не можеш да имаш деца  Hug Пази боже от такива изказвания!! Искаме да сме полезни просто. А поста на Вера е наистина изчерпателен.
Доколкото разбирам, четеийки между редовете на публикациите ти, ми става ясно, че мислиш. че бебетата стават едва ли не на майтап. Е, за някои стават, но за съжаление не винаги. 1.5 г. е дълъг период. Мен ако питаш е добре да се консултираш с лекар. Пробвай да научиш максимално много за цикъла си за около 3-4 месеца - колко точно е дълъг, кога е овулацията, колко е Лутеалната фаза, доки да те погледне на видеозон, да ти пусне едни хормони. Меренето на Базална темература наистина е леко затормозшващо, но смея да твърдя, че на мен много ми помогна.
Горе главата! Не се панирай излишно и гледй напред. Питай!
Желая ти скоро да се хавлиш   bouquet

# 27
Цикъла ми продължава 30 дни или просто казано ако ми дойде на 30.08 другия месец е пак на 30.09Но по - някога ми закъснява с два дни или идва с два дни по рано.Например беше ми дошло на 20.08, а сега на 18.09.Менструалния ми цикъл продължава 5 дни.Мога лида си изчисля овулацията и без тези тестове или е по - сигурно стях

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Като начало, ако си пазиш данните за последните няколко цикъла, може да започнеш да си водиш календар в Зачатие. Там ти показва кога би трябвало да е овулацията, а и щом цикъла ти е горе долу точен, ще имаш по-точна представа.

# 29
Мило, кокиченце,

С моя мъж пробваме от 6 месеца, като -преценяваме всеки един фактор предварително, и за сега не става. Според гинеколозите липса на резултати в продължение на 2 години не се счита за проблем. Освен това доколкото разбирам вие не сте измервали ОВУ, не си мерила температура.
При опити трябва да знаеш че всекидневните полови контакти не са критерии за успеваемост. Даже обратното. Спермата на мъжа става изключително "разредена" и не ползотворна.
1. Изчисли продължителността на МЦ последните 6 месеца. Събери сумарно броя на дните и изчисли средно аритметично продължителността на цикъла ти.
2. Изчисли ОВУ: ОВУ настъпва средно 14 дни преди края на цикъла. Това повишаване е много бързо, голямо и продължава кратко време – само 1-2 дни.
3. Дава дена преди ОВУ почивайте.
4. Междувременно прави тестове. Купи си Clear Ovu Test- в съдържанието му има много добре обяснено как и кога да се използва. Никога не прави теста при първа урина (сутрин).
5. По време на ОВУ бебе-правите през ден.
 После успех.
Препоръчвам ти да си отделиш малко време и да прочетеш различните теми в link-a който ти изпращам.
така ще си много по-наясно и ще успееш да помогнеш и на себе си.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.0


Общи условия

Активация на акаунт