Мъжете са от Марс

  • 5 453
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 297
Малко или много всички мъже си приличат. Едно им казваш, друго разбират, и все са подозрителни, и все те са прави...

# 61
  • Мнения: 677
Вие не сте у ред! Гардероба е мрачно чудовище, в което никога няма това, което ти трябва. Гардеробите са от Венера, явно, чак ме е страх да ги доближавам.

# 62
  • Мнения: 2 212
То всичко що е домакинска работа май е от Венера и всява шок и ужас у мъжете. Whistling

# 63
  • Мнения: 1 533
Той, седи пред гардероба - Къде са ми тениските?
Аз - Няма да ти кажа.

След малко го гледам, намерил си все пак тениска и го питам - Къде я намери?
Той - На буква "Т" погледнах в гардероба и ги намерих.


Аха, значи на мястото са си били.

# 64
  • Мнения: 740
Пет години тренираме простичкото, даже бих казала елементарно упражнение - след баня хавлията се простира за да изсъхне. Пет години! И показвах, и обяснявах, и се сърдих, и се молих ...
Мисля, че в мен е причината newsm78

# 65
  • Мнения: 25 884

Как, па, една досега не каза, че и тя разбира
това, което й е угодно, а? Ето, на мен ми се е
случвало мъжът ми да ми говори нещо, пък аз
да си правя съвсем други работи, неразбирайки.


Е, как да кажа, като съм женена за българин и този номер не минава?  Joy
Освен това не само всичко разбирам, ами даже и мотивите зад думите разгадавам, отгоре на това и помня като слон!  Mr. Green
Друг е въпросът, когато съвсем съзнателно си правя, каквото си зная.  Wink  Whistling


Опитайте да сплашите мъжете си с плъхове-мутанти, дето
скачат изневиделица от канализацията и налитат на месо.

Ааа, що да плаша с плъхове, когато има съвсем реалната опасност от хлебарки?
Хм, дали всъщност на това не се дължи успехът ми с капака, а аз да си мисля, че е заради картинките?  Thinking

# 66
  • Мнения: 3 423
Пет години! И показвах, и обяснявах, и се сърдих, и се молих ...
А наказва ли? Първо показвам, после наказвам, а?

# 67
  • Мнения: 25 884
Обаче, няма какво да си кривя душата, тази слепота си има своите предимства!  Wink
Ако искам да запазя някаква храна от моментално унищожаване, само я слагам на такова място в хладилника, където не може да се види още с отварянето на вратата. Няма случай досега да е била намерена и изядена от таткото!  bowuu
Синът поне първо пита.  Laughing

# 68
  • Мнения: 2 792
 Аз съм обявена за деспот от мъжа ми, защото не му се връзвам на репликите и се налага сам да си намира нещата.
 Ега ти деспота съм, такъв дето чисти и мие чиниите на деспотираните.

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм обявена за деспот от мъжа ми, защото не му се връзвам на репликите и се налага сам да си намира нещата.
 Ега ти деспота съм, такъв дето чисти и мие чиниите на деспотираните.

 hahaha

 и аз съм деспот, но още не са ме признали официално ...

# 70
  • Мнения: 1 568
Има една велика книга "Мъжете са от Марс ,жените от Венера"....четеш и всичко ти "светва" Peace

# 71
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Преди мнооого години, бях още студентка, в университета ни имаше лекция,точно на темата " Жените са от Венера - мъжете от Марс" .
От там запомних едно много хубаво нещо,което определено ми помага в комуникацията със милият.

Там казваха, че мозъкът на мъжете е като скрин, с много чекмеджета - всички те са надписани,например - работа, семейство,жената,секс,децата ,приятелите...И когато отворят едно от чекмеджетата,например - работа - те мислят и правят само това.Ако в този момент,жената се опита да говори с него, да прокара някоя от нейните идеи, да го занимава със сантименталностти, деца, секс или при - няма да постигне нищо, зашото той просто е на друга вълна. Когато приключи с работата, и отвори това, с надпис - жената - е, тогава е момента, тя да си каже каквото и душа сака - ще бъде чута.

Съответно обясниха, че мозъкът на жената е като ракла - всичко е на едно място, и тя едновременно може да мисли и за работа, и за децата, и за съпругът, и за секс, и за пари, и за ремонт и за съседката  и т.н........

Тази съществена разлика съм я запомнила и се съобразявам - когато той работи,дори не се и опитвам да го занимавам с битовизми. Когато обаче явно отваря моето чекмедже - е , тогава постигам големи успехи Mr. Green

# 72
  • Мнения: 677
Моля, моля, аз за съседката мога да мисля и когато работя.

# 73
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Моля, моля, аз за съседката мога да мисля и когато работя.

То има и други планети, ти сигурно си пришълец от Нептун,знам ли Thinking

# 74
  • Мнения: 3 423
Моля, моля, аз за съседката мога да мисля и когато работя.

То има и други планети, ти сигурно си пришълец от Нептун,знам ли Thinking
Глупости. Той сигурно спира да работи, за
да мисли за съседката, няма как да е иначе.
Едно е чекмеджето.

Общи условия

Активация на акаунт