дайте ми съвет-как да забременея

  • 31 177
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Ъхъ, каквото и да правиш, ако много искаш може би няма да стане, докато не се откажеш от идеята. С втория ми син бях като теб, но го чаках4 години. Започнах нова работа и с мъжо решихме да се пазим, за да не изгубим доброто заплащане. Познай, с всичкото пазене забременях. То беше чудо на чудесата! Сега с третия син, който го чакам все още, до ден днешен не разбрахме с мъжа ми как стана - казвам го буквално, защото сме цивилизовани хора и знаем как да се пазим - 13 години сме заедно вече и не сме допускали"грешки" по немърливост. Така че, остави Бог да свърши това, което ние няма как да направим. Ти си прави секс с любимия, а бебето е Божа работа.

# 16
  • Мнения: 38
пий вит. е , не че е сигурно

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
пий вит. е , не че е сигурно

това го правех и аз и наистина полезно!

# 18
  • Мнения: 406
Прави любов,а с любовта идва и бебето!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 423
Не се вманиачавай само!
Не го мисли със свито сърце!
Не се стресирай! Напий се!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 611
Когато планирахме децата си,ни отне три месеца(и двата пъти)без да се пазиме,но и без да следя овулации и прочее.Два пъти обаче,м/у и след тях забременявах в месеци в които дали ни се събират два,три контакта и то с пазене,като втория път и кърмех.Така,че всичко е божа работа не се настройвай и се отдай на емоцията,а не на идеята и когато,тогава  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Следи овулацията.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
При нас също се получи много трудно.
Кураж, наслаждавай се на това, което имате с човека до теб, не мисли, че ТРЯБВА да направиш бебе на всяка цена. Когато му е писано, ще стане. Най - голямата пречка е в главата ти  Wink - притеснението, умората, стреса, негативната нагласа най - много пречат. Ще стане, не го мисли толкова. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 249
Като правиш секс,а не бебе!
Много точно казано.Моите кумци дълго време правиха бебе и нищо не стана и когата вече не очакваша то си дойде. Peace

# 24
  • Мнения: 560
Секс и чай.
И понеже още е топло,зарежи чая.
Иди в подфорум "Искам бебе" и прочети важните теми /не бързай да питаш/.Там ще научиш много за изследванията преди периода на правене на бебе,мерене на БТ,тестове за овулация и т.н. в обще линии за мен затормозяващи неща,но на теб пък може да ти бъдат полезни.

# 25
  • Мнения: 84
 С тест за овулация става най-лесно Peace

# 26
  • Мнения: 60
Ако лекарите са казали, че няма проблем не го мисли! Наслаждавай се на това което правите, а бебчо ще ви изненада! Успех и не се отчайвай!

# 27
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Абе то за тия неща рецепта няма всичко е Божа работа. Каквото и да правиш ако не е писано няма да стане и ако е писано ще стане от раз. Все пак ще аз лично си следях овулацията. Преди да почнем с опитите се наложи по медицински причини да си следя овулацията като си меря базалната температура. Моя цикъл е изключително шарен може да има интервал от 28 до 40 дни , общо взето кога ми е точно овулацията си е тото 2 първо теглене. Затова като решихме да имамем бебе аз продължих с меренето на температурата и знаех кога е момента. Гледах да не мисля за това и да не се хвърлям върху мъжо само заради идеята, ако стане да си обръщаме внимание стане ако не другия път  Mr. Green. Така след 3 месеца забременях. Със втория рунт вече знаех и пак почнах с меренето на температурата за по-сигурно не исках да чакам с нетърпение месеци наред и да се чудя нацелихме ли овулацията или не сме пък и ме изненадаха с диагноза обърната матка и аз съвсем подивях -  забременях от първия опит  Mr. Green
Успех в начинанието, дано скоро се похвалиш с две чертички  Hug

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Секс, секс и пак секс Laughing

# 29
  • Мнения: 605
Ако няма медицински пречки за забременяването, всичко е в главата. С голямата бебеправихме 6 месеца, защото аз си бях решила, че искам мартенски овен, а е трябвало да бъде септемврийска дева  Grinning та още от първият опит си правех по 3-4 теста още преди да е дошла датата , на която трябва да ми дойде. И така до момента, в който казах: М....та му, когато стане, стане и то взе, че стана. С малката, тъй като искахме малка разлика, почнахме когато голямата беше на 11 месеца, с мисълта, че така или иначе не става веднага, да имаме време.... и то взе че стана веднага.
при мен извода е: прави секса за удоволствие, пък когато трябва да забременееш, ще забременееш.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт