Миризма на АМ?

  • 1 899
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
... моите бяха свикнали с този на АМ ...

Аз писах вече, пистрастена е към Нестлето  ooooh! до 3 години, изпиваше по 800 мл. на ден и до литър е стигала, ако не й дам изпадаше в истерия  Confused и все пак няма храна, която да не обича, но има значение начина и момента на представяне на храната Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
но има значение начина и момента на представяне на храната Peace

Абсолютно  Peace
Придъжрам се към това и грешка няма засега.  Simple Smile

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз писах вече, пистрастена е към Нестлето  ooooh! до 3 години, изпиваше по 800 мл. на ден и до литър е стигала, ако не й дам изпадаше в истерия  Confused
Мислих , че само моя изпива мляко в такива количества! Wink
Мисълта ми беше друга ooooh! , не пие мляко(кисело или прясно ) ОТ  шише , защото  е свикнал с това на АМ!За храната  нямам проблеми -всичко яде!
Отностно момента и начина  на  предлагане на харната  си  имам опит от каката и то с резултати в годините  -таче си мисля , че добре съм се справила! smile3534

# 18
  • Мнения: 46 518
... не пие мляко(кисело или прясно ) ОТ  шише ...

Не е задължително да го пие от шише, с лъжичка или чаша тогава Simple Smile Ако трябва да сравним това с кърменето, едно кърмаче също би се учудило, ако от гърдите на майка му потече нещо друго, явно и тези, които са на АМ възприемат шишето така  Peace

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма начин да миришат на мляко - белтъците им са частично обработени (разграждането моментално променя мириса... знаете как мирише разлагането на храните), отделно желязото, витамините (които миришат ужасно в повечето случаи - справка към ползващите Тривитаминол за косата Mr. Green), добавените растителни мазнини, които си имат собствен мирис... Така че ако някое мирише на мляко след приготвянето му, значи е интересно какво точно са му сложили Laughing Бтв, и обикновеното сухо мляко не мирише на мляко след възстановката му - за мен има ужасен и мирис, и вкус, които с нищо не наподобяват истинското мляко.
Важното е на бебетата да не им пречи. Кърмата също има различни вкусове според това какво яде майката, а нерядко мирише и има вкус на перилен препарат (не защото нещо външно прониква в нея, а заради излишъци на ензима липаза, който разгражда мазнините). Та бебетата са издръжливи на всякакви вкусове и мириси Grinning

Общи условия

Активация на акаунт