Идва ли ви да набиете любимия?

  • 5 528
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 371
Дали ми идва? Аз съм го правила. Да, точно в онзи период. По-точно го уцелих с пантоф Twisted Evil
И сега пак ми иде да го набия, защото спи, а аз искам да излизаме. Обаче детето нарами един барабан, започна да удря и да ме моли да пея "Мила моя мамо" Twisted Evil Познай къде отидохме да пеем Whistling
А да ти кажа разходките са много полезно нещо, успях да смъкна 25те си излишни кила страшно бързо. Но ние двете със сестра ми си бутахме количките, не сме се събирали по градинки да седим и да пием кафета, ами яко ходене. По цял ден. Определено ми беше писнало седенето у дома, по цял ден с малкия, всеки ден едно и също. Върнах се с кеф на работа, но сега с кеф бих върнала времето когато си седяхме заедно по цял ден с малкия Tired

# 106
  • Мнения: 5 622
Толкова много пъти ми е идвало до го смажа, че вече не си ги спомням всичките.а най-отвратителното е, че ти се ядосваш, хиляди пъти му казваш колко много те дразни, обижда, ядосва дадено нещо, изговаряш хиляди думи...и най-накрая същото...

Хм..А аз си мислих, че само мойто(мъж) е такова....  Crossing Arms И после как няма да ти идва да го набиеш....

Лошото е, че като чета и се убеждавам, че даже да си сменя мъжа, пак на нещо подобно ще кацна..Баси  Stop

# 107
  • Мнения: 4 371
Лошото е, че като чета и се убеждавам, че даже да си сменя мъжа, пак на нещо подобно ще кацна..Баси  Stop
Мирясай бе, всички по един калъп са правени ooooh!

# 108
  • Мнения: 3 091
значи, казвате - смисъл от боя нЕма newsm78

# 109
  • Мнения: 1 732
Трайте си! Rolling Eyes
Вие поне има кого да набиете... Tired

# 110
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
 smile3515
(без коментар)

# 111
  • София
  • Мнения: 62 595
Трайте си! Rolling Eyes
Вие поне има кого да набиете... Tired

Знаеш ли, че си права!

# 112
  • Мнения: 3 050
Често ми идва, но бързо си отива... за сега Crazy

# 113
  • Мнения: 2 309
Даже го шамаросвам Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 1 813
Да,преди няколко часа исках,дори на един светофар го видях с колата,спрях,отворих  му вратата и се разкрещях да слиза  Rolling Eyes  Докато бягах към колата му щеше и друга кола да ме блъсне..

# 115
  • Мнения: 111
Аз моя мъж мога да го похваля.Когато може много ми помага-сменя памперси,излизаме на разходка заедно и той с желание бута количката,храни я когато може, абе въобще е злато.Е от време на време ми дърпа опашката, ама през повечето време съм котенце.  newsm68
Трудно е обаче когато цялата работа е за мен.Тогава наистина излудявам #Crazy
А колкото до свободното време и на мен ми липсва може би съм по свободна когато ходя на лекции.Тогава се срещам с повече хора и някак ми е по-леко. Peace

# 116
  • Мнения: 3 611
Embarassed аз имам три баби-активни-гледачи, свеки, мама и баба ми.
мама не работеше, докато Иван не тръгна на ясла, т.е. първите 2 години го гледа активно тя (живеехме у тях, и като ми падне пердето излизах и край, има на кого да разчитам).

като цяло, гледането на детето за мен беше междудругото - между ученето, излизането и живота ми не се промени, почти никак, защото бях заета, когато исках. не го гледах аз, не ме е срам, детето ме обожава, обича и е прекрасно.  Blush

но ако нямаше да имам кой да помага не се знае какво щях да предприема, да гледам деца не е моето призвание в живота. мога да го правя "междудругото", но не и основно.  Embarassed Embarassed

най-доброто е, както казва моята бивша колежка на работа, че не се правя, изобщо, признавам си, и не ме е срам, никак. събота и неделя изцяло за мен, ако щете вярвайте, аз петък и събота до сега не съм си стояла в къщи с детето, не мога дори да си го представя.

не раждам второ, като се пенсионира мама тогава, евентуално.  Rolling Eyes
имайки се в предвид, че е на 45 незнам кога ще стане това обаче.

мъжо и той скатава, при нас е правило - не може единия да гледа детето, другия да излиза  Naughty никога, бабите

хе хе ,все едно себе си видях в постинга ти  :mrgreen
Сьщата сьм. Абсолютно.  Mr. Green

# 117
  • София
  • Мнения: 9 132
Уф и аз съм в такъв един период, дето ми иде да го утрепя. Прибираме се в 23.20 след празнуване на юбилея на майка му, където сме мъкнали детето и той вместо да се затърчи да го къпе, се пльосва да гледа телевизия. Е това една жена никога няма да го направи ми се струва. Едно къпане има и за него не може да се организира.  #2gunfire

# 118
  • Мнения: 193
не, явно съм типична ССФ  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 100
Като родих каката ми идваше да пребия не само него, но и всичко що мърда около мен(без бебо разбира се).Сега на малката съм учудващо кротка! Simple SmileДо кога ли?
Колкото до свободното време имам такова само за душ засега, а като избеснея ще си намеря и за други неща Laughing

Общи условия

Активация на акаунт