10 неща които ме дразнят в него.

  • 13 011
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 947
Много "сладък" навик- дори в 1 ч. пссред нощ да е, щом влезе в спалнята светва и пита
"Какво правите?"

 hahahaТова е готино

# 16
  • Мнения: 2 673
1. Прекалено е добър
2. Прекалено е тих
3. Прекалено е любвеобвилен с децата
4. Прекалено е тактичен
5. Прекалено е щедър
6. Прекалено е суетен
7. Прекалено е отзивчив
8. Прекалено е отговорен
9. Прекалено е точен
10. Прекалено е доверчив

# 17
  • Мнения: 2 673
mimoza^^ , мъжа ти де не е ДЕВА, бе... Joy

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
mimoza^^ , мъжа ти де не е ДЕВА, бе... Joy
Близнаци е!

# 19
  • Мнения: 2 427
Карил,ама ти сигурна ли си че се дразниш от тези"недостатъци"? newsm78

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 496
1.Вечер заспива на дивана в хола ,полудявам докато го събудя да се премести и най-често си лягаме скарани.
2.Никаква инициатива ,постоянно трябва да го ръчкам за нещо.
3.Всява паника за най-дребното нещо.
4.Когато има да ми каже нещо важно ,ми казва ,че ще ми го каже ПОСЛЕ,което ме вбесява.
5.Уж е стиснат пък изобщо не може да се оправя с парите.
6.Дистонционното му е срастнало с ръката,даже когато е заспал на дивана,го стиска в ръка.

# 21
Много "сладък" навик- дори в 1 ч. пссред нощ да е, щом влезе в спалнята светва и пита
"Какво правите?"
Laughing

# 22
  • Мнения: 2 427
Това какво правите ми напомня за нещо.Значи аз може и да съм по пижама и по гащи.Стоя в хола,но решавам да отиода до тоалетната.Въпроса към мен е"къде отиваш".Къде отгивам според него по пижама?!Да пия едно на центъра Mr. Green

# 23
  • Мнения: 663
Djane,скъсах е от смях  Laughing,докато четях твоя пост.В добри я смисъл на думата де Simple Smile
     Моя , мъж може да ме побърка с едно нещо :Винаги го прави ,когато гледаме някой  филм #Cussing outБърка си в носа ,за да си отскубне  косъмче  .Бррррррр,направо полудявам smile3511
         

# 24
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 Joy много се смях.... и мен ме дразнят някои дребни неща. повтарям да не ги прави и се хващам, че той ги прави машинално и аз мърморя машинално.

след един гразндиозен скандал за нещо дребно (не помня какво), бях в ПМС, той вече гледа да не ме дразни Crazy


1. пие си капучиното с лъжичката вътре  #Cussing out
2. яде хляба на огромни хапки. противодействие от моя страна - вече не ядем толкова често хляб Party
3. като ми подава нещо или аз му подавам и гледа на другата страна.
4. флягмав е. аз съм нервна и припряна  Mr. Green
5. отказва да яде сурови моркови или ябълки, защото трябвало да дъвче много  #Cussing out, трябвало да са сварени Shocked
6. крие малките лъжички - в опаковката на капучиното, в опаковката на какаото и т.н. в момента от 12 има 2 налични. трябва да  
    се поразстърся къде ги е скрил
7. хвърля си мръсното бельо на пода #Cussing out, майка му го е научила Whistling
8. оставя си душ-гела отворен и най-редовно е разлят в банята  #Cussing out (тук имам голям успех bowuu)
9. оставя опаковките от сок и мляко ДО боклука, подредени в редичка, но никога в боклука  #Cussing out. сега е негово задължение
    да го изхвърля и установи, че е по-лесно всичко да е в торбата, а не около нея hahaha
10. никога не завъртя докрай капачка на буркан или шише. изглежда затворено и като го хванеш за капачката се разлива. но той не е виновен!!!! ти ли разлял  #Cussing out

Божеее, какво дреболии ме дразнят newsm78
трябва да го питам него, кои са 10те неща в мен, които го дразнят. пак ще е весело Joy

# 25
  • Мнения: 2 631
Гледам, че не всеки се придържа към основната тема, да изброи 10 неща.... затова и аз ще си нахвърлям най - основните, па знае ли се колко ще излезнат, докато мисля  Twisted Evil

1. Никога не си сгъва и прибира в гардероба дрехите, които е носил, и така ги оставя, че крачолите винаги са му по земята  doh
2. Когато трябва да излизаме някъде (среща с приятели или дори до магазина за хляб) винаги го чакам най - малко 2 часа да си оправи косата....  Imp
3. Като реша да сменям спалното бельо се задават 101 въпроса защо ще го правя и до последно се упорства и се заинатява, все едно ще ги изхвърлям и правя нещо грешно!!  #Cussing out
4. Цъка на някакви безмислени футбул мениджъри и си губи времето с тях...  ooooh!
5. Понякога предпочита да измие чиниите, вместо да правим....  Crazy
6. Понякога като започне да мрънка за нещо и забравя да спре..  Tired

Аи стига толкоз, че добрите му качества са много повече, да не се оплаквам много - много...  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 427
Много сте весели,абе не казвам че задължително човек трябва да е лош за да дразни Crazy.Има и флюбени жени до ушите,които обаче не отричат че половинката им има навици,които ги вадят от равновесие Flutter.10 недостатъка са нещо условно,ей така подхвърлено.Няма значение дали са два или 5 ,важното е да се похилим дружно Mr. Green.

Това за космите в носа ми е много забавно! Joy

# 27
  • Мнения: 647
1.Задавам си въпросите по 3 пъти преди да стигнат до ушите му и да ми отговори #Cussing out
2.Много доверчив моя мъж ,бе !Пфу!
3.Купува на децата всичко каквото поискат , което не винаги е добре #2gunfire
4.Мръсните чорапи все ги хвърля на пода , вместо в коша за пране.Не мога да разбера какъв е проблема с чорапите като останалите мръсни дрехи си ги слага в коша  newsm78
5.Пазари като за училищен стол-ако го пратя за 1 нещо се връща с 4 торби и всичко в огромни количества.
6.Който не му е поискал пари на заем на него не е дал / финансовото ни състояние в момента няма значение-дори да са ни последните пари/.
7.Псува останалите участници в пътното движение.Какви ги нарежда ме е срам да ви кажа.И това пред децата.
8.Винаги когато моля да направи нещо в къщи казва "Добре, след малко".Това означава различни неща- понякога е ''след малко'' , понякога е ''след повече'' , понякога е ''никога'' #Cussing out #Cussing out #Cussing out
9.Изкушава се от "големите рискове" , а аз съм от страхливите
10. Думата "сгреших"- не съществува в неговия речник.Винаги е прав !!!!! #Cussing out

И аз се старая да се придържам към темата , но това е защото никой не е пуснал тема "100-те неща които ме дразнят в него"

# 28
  • Мнения: 460
едно единствено най-много ме дразни-мн.говори!!!иноче др.неща са дребни!!!

# 29
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Мен ме дразнят поне 100 неща
1 Дрехите му са из цялата къща - където се съблече там ги оставя
2 Никога не си изхвърля пепелниците
3 Дори да е пред компютъра, по телевизора трябва да върви нещо, което той харесва
4 Колата ни е абсолютна кочина, защото бил за опазването на природата и всичкият боклук се оставя вътре
5 Цяла неделя спи и гледа телевизия
6 Когато е гладен веднага трябва да се сервира и да е нещо интересно?! #Cussing outкоето аз да измисля
7 Сутрин вдига невъобразим шум в банята
8 Постоянно забравя неща, които съм му казала, та се налага да повтарям по 10 пъти, за да съм сигурна, че е запомнил
9 Мрази да мисли, това било моя работа
10 Никога не изхвърля боклука
11 Слага си телефона, часовника, ключовете и документите върху покривката за хранене и т.н. и т. н.

Общи условия

Активация на акаунт