Къде живеете - минало, настояще, бъдеще...

  • 3 882
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Живея в миналото. Може би понякога и в настоящето, но никога в бъдещето.

# 31
  • Мнения: 1 898
На периоди съм.
Живея с миналото, и в настоящето, и за бъдещето.
Най-често обаче ми се налага да съм тук и сега.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 463
Навсякъде и никъде.
Аз имам богато, интересно и необичайно минало, което е част от мен и аз съм част от него.
Благодарение на това, съм това, което съм.
Но живея изключително в настоящето.
Бъдещето съм оставила изцяло на Господ, аз много отдавна съм се отказла да правя планове.

# 33
  • Мнения: 516
В настоящето. Наслаждавам се на момента.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 460
да ви кажа аз си живея в бъдещето!при ме нпитилетката в дни!просто все имам планове ,все ги гоня като мине едното идва другото и така! Hug

# 35
  • Мнения: 2 161
С двата крака в настоящето и с поглед в бъдещето.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 672
Опитвам се само в настоящето.
Но за нищо от миналото не съжалявам,от време на време се сещам за него Simple Smile
А бъдещето е съдба !

# 37
  • Мнения: 2 212
В настоящето се опитвам да се застоя, но предимно все ме тегли напред в бъдещето. Все мисля какво ли ще бъде след 1, 2, 3, и т.н. години...В миналото се връщам рядко, спомням си с носталгия моменти, но не живея в тях, определно повече ми харесва да живея днес отколкото преди...

# 38
  • Мнения: 4 068
Съчетавам и трите май. Определено оценявам настоящия момент и грабя с пълни шепи от него както се казва, но обичам да се потапям и в миналото, а бъдещето е винаги на хоризонта ми. Обичам да съм устремена към нещо, колкото и малко да е то. Та така-съчетавам ги трите неща и ми е ОК.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Живея тук и сега. Оценявам всеки ден, радвам му се и рядко се обръщам назад. Настоящето е моето време.
Е, имам деца, не мога да игнорирам бъдещето. Но то ще чака...

# 40
  • Мнения: 24 467
Миналото рядко ме вълнува. Имам насоченост "днес- утре", "сега- след това". Дори не сънувам неща, които вече съм преживяла, не че са лоши, напротив, но те са минали, вече не са ми интересни. Не се опитвам да правя нещо насила, просто вихърът на ежедневието и задачите, плановете за утре до такава степен ангажират съзнанието и действията ми, че не мога да гледам назад, нямам време за това, нито ме влече.

# 41
  • Мнения: 3 447
В идеализираното минало.

# 42
  • Мнения: 442
така съм се заровила в настоящето, че почти не се сещам за миналото. само когато съм много уморена си мечтая за по-добри дни, т.е. прескачам до бъдещето.

# 43
  • Мнения: 7 474
Само в настоящето - не искам докато мечтая за бъдещето и
тъгувам за миналото да ми е минал животът Stop

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
Основно в настоящето.

Общи условия

Активация на акаунт