Къде живеете - минало, настояще, бъдеще...

  • 3 864
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 671
Откак се помня, все живея за бъдещето, с мисълта, че ще е по-добре... от раждането на Щурчето започнах да успявам да се позадържа и в настоящия ден, най-вече, защото всичко така бързо се променя в някакъв смисъл, че ми дава усещането за неповторимост на момента.

# 16
  • Мнения: 4 202
В бъдещето живея. Какво се случва в момента ми е все едно. Живея за бъдещи пътувания и екскурзии, мисля си за бъдещото ни дете. А мечтая и за далечното бъдеще,когато вече дори няма да работим и ще се преместим във Варна и внуците щеидват на гости през лятото  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 792
 В настоящето живея, миналото си е минало за мен, бъдещето предстой и леко ме плаши, защото има много неизвестности, които акъла ми на майка прекроява в крайно неприятни вероятности. В настоящето знам къде съм и какво трябва да направя да огранича вероятността да се плашещите ме неща.

# 18
  • Мнения: 5 468
Живея в миналото всеки ден.

# 19
  • Мнения: 995
В последно време и аз не знам къде съм, а и никой не ме търси Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 568
newsm78 не се бях замисляла............мисля  че в бъдещето........

# 21
  • Мнения: 4 292
В близкото бъдеще, струва ми се  Simple Smile Мисля си за разни неща, как да са, най-вече как искам да са..Такива работи. Спомням си и миналото, както хубавите, така и не до там приятни спомени, но не съм човек, който се обръща назад. Каквото било, било.

# 22
  • Мнения: 2 386
В миналото, в миналото, и пак в миналото.
Тъжно, но факт. Не вярвах, че си приличаме толкова хора по това..


Лора уцели в десятката. За мен това състояние се дължи на това, което сме - светоусет, възприятия, начин на мислене и поведение, интелект ако щете дори..Дори аватарите на някои от нас го излъчват.
На мен ми харесва, всъщност..

# 23
  • Мнения: 1 312
 
Бъдещето винаги съм го пренебрегвала. Не обичам да кроя планове, особено - да си правя "програми". Гледам на бъдещето от дистанция и отгоре-отгоре - не невлизам в детайли и просто си живея с усещането, че всичко ще бъде наред.

 Peace
Определено в настоящето,но често спомняща си миналото.
Почти винаги с добри чувства и не толкова с тъга или носталгия,че няма да се повтори,колкото с благодарност,че съм имала възможността да го изживея такова.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Гласувах с бъдещето, после се замислих и добавих миналото. Грешка ми е, че не успявам да се насладя на сегашния момент, опитвам се, но трудно се уча...

Иначе все кроя планове, по-рядко си спомням за минали неща. Онзи ден карах колело по морето и беше прекрасно, насилих се да забележа залеза, тревата, перфектното време, да дишам дълбоко. 5 минути и после пак в главата ми се завъртя - какво имам да правя тази вечер, утре... Много тъпо.

# 25
  • Мнения: 295
Не ,аз не живея в миналото..В настоящето и близкото бъдеще живея..

# 26
  • Мнения: 272
Аз живея в миналото. Свободна, разпиляна и безкрайно импулсивна. Сутрин се събуждам и си казвам "Това си ти! Сега имаш дечурлига, очите ти трябава да са на четири! Имаш семейство, седем пъти мери - един път режи! Трябва да си много внимателна и разумна".
 А аз знам, че не съм нито внимателна, нито разумна.
И затова непрекъснато съм в миналото - то ми помага да не забравям за скитащото момиче. 

# 27
  • Мнения: 3 423
Живея, за да ям. Сега значи.

# 28
  • Мнения: 2 254
Точно тези дни -в миналото....ама е болезнено...иска ми се да мога да задгърбвам по-лесно,и е крайно време да се науча да живея за мига!

# 29
  • Мнения: 3 622
Живея в настоящето
Но много често мечтая и градя бъдещето

Общи условия

Активация на акаунт