Отговори
# 15
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит Рожден ден на Раличка


Честит рожден ден на Гани

  Весело празнуване!

# 16
  • Мнения: 271
Колко много рожденниците тези дни  Party
Нека всичи да са живи и здрави. Дечицата да слушат и радват родителите си, а родителите да се обичат и да си даряват щастие и любов.

# 17
  • Мнения: 271
А и още нещо заглавието на темата е трепач от всякъде  bouquet

# 18
  • Мнения: 500
Добро утро!Спахте ли добре?Да ви предложа каничка с кафе?

# 19
  • Мнения: 441
Добро утро и от мен.
Мирка,наливай кафето:

# 20
  • Мнения: 292
мммммммм мерси за кафето.  bouquet
Аз на готово вие го направихте,наляхте аз само си пийна.
Айде сладкото от мен:

# 21
  • Мнения: 201
Страхотна нова тема сте направили!   bouquet за Барба и Марго.
Виждам,че съм изпуснала толкова много рождени дни, че... Embarassed Embarassed Embarassed
С огромно извинение за закъснението отправям най-добри благопожелания към всички,чиито поводи съм пропуснала.
За малките:
За големите: И за дамите:

Иначе ние сме добре, но малко бяхме в ремонт,а и не ми остава много време за компютъра.
Днес ще правим прощъпулник на Калоян. Дано не се проваля с питката, че ще пека за първи път.
Весел ден на всички!

# 22
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета  Hug.
Може и да сте ме забравили вече. От доста време не съм писала във форума. Ние с Павла сме горе долу добре. Преместихме се в София преди месец, а от днес имам и интернет. Тук е ужасна лудници и ужасно ми липсва спокойствието в Разград. Няма ктъде отидеш общо взето - новсякъде движение и кошмарна лудница. Павла ходи на ясла от около месец, разбира се вече се и разболя и сега съм на тема имуностимулаттори и се моля да не боледува много тежко през зимата, че тук няма на кого да разчитам освен на нас двамата. Яслата като че ли й понася добре - горе-долу свикна вече, не реве много, особено кота не я водя аз. От време на време ме пита "Защо ме остави?" и съм готова да ревна, но не си позволявам пред нея. Мисля, че се чувства добре там, поне се надявам да е така. От няколко дена се връща весела и се опитва да ми разказва това-онова. В понеделник съм на работа след прекъсване от две години и два-три месеца и ужасно се притеснявам..... Видях, че сте ме поздравили за рождения ден и ми стана много приятно. Благодаря. Много ни липсва Разград, оставихме баби и дядовци, лели и чичовци и братовчеди, приятели и много познати... Cry.
На всички рожденици - малки и големи - пожелавам на патерица много здраве, радвайте се взаимно и се обичайте.
Пожелавам на всички да са много здрави, дано дечицата да не боледуват сериозно, че от сополи и кашлици ми призлява вече Thinking. Ще се включвам винаги когато мога. Целувки на Разград от мен и Павла  Hug.

# 23
  • Мнения: 52
Здрасти и от мене и аз не съм писала от панти века ..ама ето на дойде и малко минутка време за да драсна и аз един да реда. Simple SmileКъм 5-ти ще си идвам към Разград и ако имам свободно време може да се видя с някои от вас/които са по-свободни/ HugТрябва да раздавам поканите за сватбата и за това ...а дано да ми се пътува де...че напоследък малко ме стяга коремчето и не ми се мърда никъде.

# 24
  • Мнения: 51
И аз се записвам от време на време,но все няма време за мене пред компа...  Crossing Arms Мъжлето вече се движи и като залепне ог сутринта,че понякога до 1-2 часа  през ноща все се рови из нета.
От 01.10 се връщам на работа.От една страна съм щастлива ,че идва края на еднообразния живот,от друга страна обаче ми е леко притеснено...как ще се справям?
Но да не ги мисля сега тия неща,до понеделник има време.

# 25
  • Мнения: 441
Ехоооо къде сте всички  newsm78
Хайде на купона

# 26
  • Мнения: 441
Е,ясно то ,че ще съм сама на купона  ooooh!.Ами поне да ви пожелая

# 27
  • Мнения: 398
Мадона , ми даде микрофона  ooooh! , да Ви приканя на купона...  newsm68  261uu newsm68
Тази вечер ще сме мнооо яки  newsm10,ама само с Танчето,че другите сте в" поза нагъзаки"/май,вижте часът на поста/ smile3555.
Все сте в трета глуха Crossing Arms,
сякаш вятър Ви издуха smile3544.
Айде , разпишете се- не се ЖАЛЕТЕ smile3523
и двечките ни ПОДКРЕПЕТЕ!!! smile3521

# 28
  • Мнения: 441
Е,Барбе това се казва дружка.Както винаги ме развесели.Ха ,наздраве сега

# 29
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро сладури  Mr. Green !
Мене днеска няма да ме има ,защото отивам на работа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , по -точно отивам на убучение !
Желая ви успешен и хубав ден ! Гушкам ви и ви цункам !  Hug Heart Eyes  bouquet  Като се върна ще ви пиша какво е станало !
Стискайте палци !

Общи условия

Активация на акаунт