Звездни компромати - 15 част!!!

  • 50 211
  • 471
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
ААААА! Деми Мур, Жан-Клод, Никол Кидман, Том Ханкс, Тина Търнър  Shocked , Елтън Джон са направо...  #Crazy  А има и големи сладурковци като дечица!

# 46
# 47
  • Мнения: 1 716
  Следващите снимки са само и единствено за плакнене на окото ... много хубав тоя мъж еййй  Mr. Green Crazy

D.B 1
D.B 2
D.B 3


Ох убавец  Kissing Heart

# 48
  • Мнения: 2 891
Джанет беше така дебела миналата или по-миналата година. После отслабна скорострелно за 4 м. и свали 50-тина кила, за промоцията на някакъв сингъл.

# 49
  • Мнения: 1 716
Джанет беше така дебела миналата или по-миналата година. После отслабна скорострелно за 4 м. и свали 50-тина кила, за промоцията на някакъв сингъл.
#Crazy

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
  Следващите снимки са само и единствено за плакнене на окото ... много хубав тоя мъж еййй  Mr. Green Crazy

D.B 1
D.B 2
D.B 3


Ох убавец  Kissing Heart

А, не бе...

# 51
  • Мнения: 818
  Следващите снимки са само и единствено за плакнене на окото ... много хубав тоя мъж еййй  Mr. Green Crazy

D.B 1
D.B 2
D.B 3


Ох убавец  Kissing Heart



А, не бе...

Тук се връща от Лондон в ЛА,баща му е получил сърдечна криза....
ДБ

# 52
Джанет беше така дебела миналата или по-миналата година. После отслабна скорострелно за 4 м. и свали 50-тина кила, за промоцията на някакъв сингъл.

При това не й се случва за пръв път такова драстично отслабване/напълняване Simple Smile

# 53
  • Мнения: 349
Дано да не е пускано вече Laughing
2007-09-28
Майкъл Джексън отново се ожени
Попзвездатна Майкъл Джексън тайно се е оженил за гледачката на децата си. "National Enquirer" публикува копие от договор в който Майкъл Джексън твърди, че е женен.

В началото Джексън отричаше информацията, но близки до поп иконата потвърдиха, че Майкъл наистина се е оженил за Грейс Руарамба в Лас Вегас, съобщава БГНЕС. "Грейс е една от най-скъпите му приятелки. Тя бе една от малкото, които останаха до него по време на процеса през 2005 г.", казва един от източниците. След браковете с Деби Роуи и Лиза Мари Пресли, това ще е третият брак на Джаксън

# 54
  • Мнения: 2 891
Taка пише и тук, но тук казват, че не е възможно, защото тя е омъжена за друг.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 606
  Следващите снимки са само и единствено за плакнене на окото ... много хубав тоя мъж еййй  Mr. Green Crazy

D.B 1
D.B 2
D.B 3


Ох убавец  Kissing Heart

А, не бе...
Абе колко пъти да ви казвам да не пускате снимки на мъжа ми без да сте ме питали....! Grinning Мноооооого хубав!

# 56
  • Мнения: 1 716
Абе колко пъти да ви казвам да не пускате снимки на мъжа ми без да сте ме питали....! Grinning Мноооооого хубав!

E недей така недей го кри тоз убавец. Wink

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 139

Тази се скъса да се омъжва...Все съм виждала, ама такова нещо... ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт