Как да поставя етажерки без да пробивам?

  • 17 765
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
С монтажен силикон.
Или си купи такива, които са наредени на една телескопична тръба, която стъпва на пода и се опира на тавана. Дано да ти стана ясно.

Ааа, да. В Практикер гледах такива. Не са върха на красотата, но за квартира стават. На телескопичен прът са, той се застопорява на пода и тавана посредством пружини вътре в него, държи се на силата на опъна. (дано така се казва) Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
С монтажен силикон.
Или си купи такива, които са наредени на една телескопична тръба, която стъпва на пода и се опира на тавана. Дано да ти стана ясно.

Добре де, ама как ще се захванат за тази тръба етажерките. newsm78

# 17
  • Мнения: 3 880
С монтажен силикон.
Или си купи такива, които са наредени на една телескопична тръба, която стъпва на пода и се опира на тавана. Дано да ти стана ясно.

Добре де, ама как ще се захванат за тази тръба етажерките. newsm78
Няма да захващаш етажерките на тръбата. Това е вид етажерка, на която можеш да си слагаш нещата....

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
С монтажен силикон.
Или си купи такива, които са наредени на една телескопична тръба, която стъпва на пода и се опира на тавана. Дано да ти стана ясно.

Добре де, ама как ще се захванат за тази тръба етажерките. newsm78
Няма да захващаш етажерките на тръбата. Това е вид етажерка, на която можеш да си слагаш нещата....

Ааааа, сега разбрах! Ами аз вече купих другите и ми се ще да ги използвам..., но ще скоча да ги видя тези, че не се сещам.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Ходих вчера до Практикер да ги видя тези стелажи, но така и не ги намерих. Май ще се спра на варианта за фугите! newsm78

# 20
  • Мнения: 3 880
Ходих вчера до Практикер да ги видя тези стелажи, но така и не ги намерих.

Незнам какви са в Практика, но предполагам, че момичетата имат предвид нещо такова :

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей, точно такова ми трябва!!! Party Къде да го търся? В Практикер не успях.

# 22
  • Мнения: 8 999
Ходих вчера до Практикер да ги видя тези стелажи, но така и не ги намерих.

Незнам какви са в Практика, но предполагам, че момичетата имат предвид нещо такова :



Ако някой е виждал такива, но метални, моля да каже къде!

# 23
  • Мнения: 1 305
Не си пробивай фугите! Naughty ... освен ако не са 5мм широки, в което се съмнявам  Thinking Дебелината на бургията със сигурност ще е по-голяма от тази на фугите и няма да се напукат плочките, но ще им направиш полукръгли дупчици

# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
Не си пробивай фугите! Naughty ... освен ако не са 5мм широки, в което се съмнявам  Thinking Дебелината на бургията със сигурност ще е по-голяма от тази на фугите и няма да се напукат плочките, но ще им направиш полукръгли дупчици

Благодаря ти, но сега съм пък в задъдена улица, ако от някъде не изникнат тези етажерки от снимката! smile3511

# 25
  • Мнения: 3 880
Дебелината на бургията със сигурност ще е по-голяма от тази на фугите

 newsm78
Големината на бургията е такава, каквато си я избереш ти Wink и ако я съобразиш с големината на фугите няма да има проблем  Peace

Сега измерих нашите фуги- 4 мм. Не знам каква е била големината на бургията, но няма полукръгчета...

# 26
  • Мнения: 1 305
Дебелината на бургията със сигурност ще е по-голяма от тази на фугите

 newsm78
Големината на бургията е такава, каквато си я избереш ти Wink и ако я съобразиш с големината на фугите няма да има проблем  Peace

Сега измерих нашите фуги- 4 мм. Не знам каква е била големината на бургията, но няма полукръгчета...

Дебелината на бургиата зависи от дебелината на винтовете, които ще се ползват, а пък те от своя страна - от тежестта която ще носят.
Biba Sparrow вашите фуги са нестандартно широки, обикновенно плочките се редят с фуга 1 - 2 мм  Peace

# 27
  • Мнения: 1 305
Забравих да добавя, че самата фугираща смес покрива част от фаската на плочките и за това фугата изглежда по-широка  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Тези с вакуума нищо не вършат. Аз си купих поставка за тоалетната хартия за да не си дупча плочките и ми писна да се отлепват и да си намирам хартията по земята. Специално търсих възможно най-качествените лепки и купих някакви немски огромни, отгоре допълнително се слагат едни метални капачета с винтове които засмукват много силно. И пак пада. А става дума само за руло хартия.

Стига бе, нашата поставка никога не е падала. И закачалките ни са с вакуум, и сапунерката също. Пробвай да навлажниш леко държачите преди да ги лепнеш.

# 29
  • Мнения: 142
Не си пробивай фугите! Naughty ... освен ако не са 5мм широки, в което се съмнявам  Thinking Дебелината на бургията със сигурност ще е по-голяма от тази на фугите и няма да се напукат плочките, но ще им направиш полукръгли дупчици

Благодаря ти, но сега съм пък в задъдена улица, ако от някъде не изникнат тези етажерки от снимката! smile3511

В Практикер ги има, видях ги. Но не са метални, бели са.

Общи условия

Активация на акаунт