Консултативен кабинет по кърмене към МД (Сф) - Ден на отворените врати!

  • 48 291
  • 399
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
16.12.2007 г. е датата за ден на отворените врати за месец декември Simple Smile

# 16
  • Мнения: 660
Определено имам нужда от помощ!  Embarassed  Знае ли се кога ще е януарската дата?

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Защо ще чакаш до януарската дата - звънни на тел или пиши на мен или на някое от момичетата в закованата тема към кого да се обръщаме за помощ и вероятно доста по-бързо ще може да получиш необходимата помощ Grinning
Иначе януарската дата ще е най-рано втората събота на месеца.

# 18
  • Мнения: 3 926
26-ти януари е следващата дата, на която ви очакваме! Hug

# 19
  • Мнения: 3 161
Благодарим, имаме желание да дойдем този месец.  Hug

# 20
  • Мнения: 65
Аз очевидно пропуснах януарската дата Cry...Затова от сега поставям питане за февруарската.

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако имаш нужда от помощ, по всяко време можеш да звъннеш на телефона на кабинета по кърмене или да пишеш на ЛС на някоя от нас - няма нужда да чакаш следващия ден на отворени врати, щом имате проблем Grinning Ако се налага, може да се уговори и посещение у дома, а по преценка и консултация с д-р Попиванова. Така че не чакай чак другия месец Laughing

# 22
  • Мнения: 65
Не,спешна нужда от помощ нямам,защото бебо още не е роден.Искам да посетя такава косултация,за да съм максимално добре информирана.
Сега чета библиотеката тук.

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотно е, че така сериозно се подготвяш Grinning
Библиотеката тук ще ти даде цялата нужна информация за добър старт на кърменето, а би могла да потърсиш и по книжарниците (най-често в онлайн-книжарниците се намира) Книга за кърменето на Хана Лотроп Grinning
Струва ми се, че за твоята ситуация ще е по-полезно да дойдеш на ЛЛЛ-сбирките - следващата ще е на 16. февруари. Там се събираме както кърмещи майки с деца на различна възраст, така и бременни, които искат да научат за кърменето, да зададат въпросите си и да видят наживо как реално се кърмят бебета и какво е ежедневието с новородено и по-голямо бебенце Grinning Темата на февруарската среща е за здравословното хранене на кърмачката и цялото семейство и ще опитваме различни полезни домашно приготвени храни - което е полезно както за кърмачки, така и за бременни Grinning Сбирките се провеждат в Центъра за съвременни  родители на ул. Русалийски проход 15-17 всяка трета събота от месеца, от 11ч. Няма нужда от предварително записване, просто идваш с коремчето и това е - срещите са срещу такса от два лева Grinning
В кабинета по кърмене също ще ти се радваме много, но там идват обикновено майки с проблеми, напоследък се записват все повече хора и няма да можем да ти обърнем толкова много внимание, колкото би ни се искало Grinning

# 24
  • Мнения: 65
hedra,благодаря за отзивчивостта Hug

# 25
  • Мнения: 616
Здравейте!
А датата за февруари ясна ли е вече?
Мерси  Hug

ПП 16 февруари в център Съвременни родители. А в МД ще има ли февруари?

# 26
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ще има - но още не е ясно кога ще е точно. Като се уточни дата, веднага пускаме инфото за записване за часове Grinning

# 27
  • Мнения: 65
hedra,имам няколко общи въпроси относно кърменето.Мога ли да ги задам тук или да ти пиша на лични?

# 28
  • Мнения: 3 926
16.02 - е февруарската дата. Очакваме ви Hug

# 29
  • Мнения: 616
16.02 - е февруарската дата. Очакваме ви Hug
Простете... 16,02 е в център Родители, а същото ли се отнася и за МД  newsm78
Понеже се обърках...

Общи условия

Активация на акаунт