Докато чакахте цикъл след раждането...

  • 1 191
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Кърмих на поискване , но месец след като ми свършиха лохиите цикъла ми се възстанови!

# 16
  • Мнения: 8 999
Изобщо не съм чакала - живеех си живота, това е! Така бях отвикнала от тези гадни ежемесечни периоди, че като ми дойде за пръв път се почувствах предадена.

# 17
  • Мнения: 2 677
Нямах време да го чакам. 50 дни ми текоха лохиите, десет дни след това ми дойде и цикълът.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Цикълът ми се 'завърна' 4 месеца, след раждането, без да съм спирала да кърмя. Не помня да съм имала ПМС.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, нищо не по - специално не съм усещала. Кърмих 9 месеца, МЦ ми дойде след 7 - мия м от раждането.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Не съм усещала нищо.Дори бях забравила какво е и много ме изненада на 7-я месец след раждането LaughingОще повече,че преди да забременея цикъла ми беше ужасно болезнен,а след това-нямам никакви болки Wink

# 21
  • Мнения: 32
Кърмих 8 месеца,цикъла ми се възстанови на 6.Не съм усещала нищо,ако изключим последните 2 седмици преди да ми дойде,определено тогава имах някакви болежки,отидох на лекар и тя ми каза,че организма ми се подготвя за цикъл и така и стана 2-3 дни след прегледа,ми дойде.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Moят цикъл дойде около три месеца след раждането. Не съм имала болки или някакви други усещания, но аз и преди да забременея не съм имала. Втори път не съм имала цикъл, но аз все още кърмя и го отдавам на това. Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Благодаря на всички отзовали се! Значи е много различно. Аз ще ходя отново на контролен преглед след 2 седмици и ще видим какво ще каже док.

# 24
  • Мнения: 5 362
Хич не го и чаках, надявах се да се забави за около година... Пък той дойде веднага, нахалника му с нахалник! Confused Кат ми свършиха лохиите, цъфна и той!
Joy
И при мен беше така Wink

# 25
  • Мнения: 132
И мен ме притеснява този въпрос. Кърмя 7,5м. и все още нямам цикъл. Вече кърмя по 1-2 пъти на ден. Моя позната ходила при генеколога си и той и казал, че ако не се появи до 6-я месец трябва да се пият хапчета за предизвикването му. На 2 пъти ми зацапва и си помислих, че ми идва, но не беше така. Вие какво мислите по въпроса?

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам спомен да съм имала болки, просто дойде на шестия месец след раждането. Още кърмех.

# 27
и на мен ми се случваше от време на време,но мисля че е от самото кьрмене то предизвиква контракции а от тях матката се свива

Общи условия

Активация на акаунт