Флуориране на водата

  • 39 519
  • 817
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 410
ами според мен повечето неща са факти newsm78 (като изследванията например)

забравих да сложа линка  Mr. Green http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:32005L0087:BG:HTML

Публикувано е в Официален вестник n° L 318 , 06/12/2005 стр. 0019 - 0024, Официален вестник n° L 321 , 21/11/2006 стр. 0321 - 0326
Има още за флуора, но спред мен само това ни върши работа

О, Слави, благодаря, ще го ползваме като материал. А какво значи този вестник n0 L...?
Да, факти са изследванията, но трябва да търся първоизточника им, за да пусна линк към тях. Повечето хора искат да видят откъде идва този материал.

# 391
  • Мнения: 2 242
http://eur-lex.europa.eu/JOIndex.do?ihmlang=bg
L (Законодателство), явно е абревиатура за съдържанието, понеже C  е за Съобщения и информация

опитвам се да намеря първоизточник, но днес децата са сополиви и ми идва нанагорно  Flutter
между другото откривам съмишленици на най-неочаквани места (има тема от преди 3 месеца и във фотофорума Mr. Green)

# 392
  • София
  • Мнения: 410
http://eur-lex.europa.eu/JOIndex.do?ihmlang=bg
L (Законодателство), явно е абревиатура за съдържанието, понеже C  е за Съобщения и информация

опитвам се да намеря първоизточник, но днес децата са сополиви и ми идва нанагорно  Flutter
между другото откривам съмишленици на най-неочаквани места (има тема от преди 3 месеца и във фотофорума Mr. Green)
Знам я тази тема, пусни им линк, ако можеш, защото аз не съм регистрирана там.

# 393
  • Мнения: 2 242
 Peace вече има и нова тема

между другото какво предстои за окончателно въвеждане на Програмата? Депутатите ще я гласуват ли или само мнението на Комисията е достатъчно?

# 394
  • Мнения: 2 652
dutci, права си за Гълъбов, въпреки, че там инфото е просто супер.

Имам друга идея, обаче. Публикациите на д-р Шарков - нали си беше сменил мнението. Може да се оформи като "ПРЕДИ" и "СЛЕД" - един и същи човек, председател на БСС (или ССБ, как е точно не знам) с 2 противоположни мнения във времето. Това ще е много силно.

# 395
  • София
  • Мнения: 410
Peace вече има и нова тема

между другото какво предстои за окончателно въвеждане на Програмата? Депутатите ще я гласуват ли или само мнението на Комисията е достатъчно?
Вече е приета, търсят се пари - 15 милиона.

# 396
  • София
  • Мнения: 410
dutci, права си за Гълъбов, въпреки, че там инфото е просто супер.

Имам друга идея, обаче. Публикациите на д-р Шарков - нали си беше сменил мнението. Може да се оформи като "ПРЕДИ" и "СЛЕД" - един и същи човек, председател на БСС (или ССБ, как е точно не знам) с 2 противоположни мнения във времето. Това ще е много силно.
Грейс, търсих негови публикации, но са с достъп. Плюс това той никога не е отричал флуорирането, а само казва да не се смесват 2 вида ендогенна флуорна профилактика.

# 397
  • Мнения: 2 761
Разписах петицията.Поздравления за труда и за изпипания текст!
Само мисля,4е наистина трябва да се вижда списъка с подписалите,за6тото аз хубаво я разписах,но как да съм сигурна 4е името ми е в списъка?

# 398
  • Мнения: 2 652
Peace вече има и нова тема

коя е новата тема?

# 399
  • София
  • Мнения: 410
Разписах петицията.Поздравления за труда и за изпипания текст!
Само мисля,4е наистина трябва да се вижда списъка с подписалите,за6тото аз хубаво я разписах,но как да съм сигурна 4е името ми е в списъка?
Има го списъка, но не се вижда много. Отстрани на петицията има малко линкче "списък". Нямаме много време да ги дооправим тези неща засега.

# 400
  • Мнения: 2 242

http://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=760617&t=76 … p;phorum_uriauth=

я някой има ли връзка с д-р Гълъбов - може той да ни предостави официални източници и данни от изследвания?

# 401
  • Мнения: 2 242
май избързахме с вдигането на патардия - първо трябваше добре да се напълни сайта с инфо
вижте мненията в последната тема от фотофорума
"...но на този сайт няма нищо конкретно за вредата. В замяна на това от там става ясно, че носителя на Нобелова награда е фармаколог, което иде да ни подсети и за разни други неща. Аз разбирам от химия и синтез на органични съединения и мога да те уверя, че в сайта няма нищо конкретно не случайно....Моето твърдение е, че известния нобелист работи в полза на някоя фармацефтична фирма предлагаща продукт за подобряване на водата, това според мен е ГОЛАТА ИСТИНА. " Shocked #Crazy

след малко сме на лекар но при първа възможност ще се включа по издирването на източници
Дуци мога ли с нещо да ви помогна? Спешно според мен трябва да се качи инфо - че всяко чудо за три дни ....

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 17:31 от Slavi

# 402
  • Мнения: 167
На жена ми й спряха интернета за целия ден  #Cussing out
В момента слагам още малко ресурси, но повечето преведени материали са при нея и няма как да ми ги изпрати  Sad

# 403
  • Мнения: 3 506
tsigahrah, въпросът е има ли достатъчно преведени материали, които е въпрос на време да се качат, или да търсим още източници?

И една препоръка - ако можеш, сложи някъде на видно място съобщение, че в момента ресурсите на сайта са в процес на обновяване (примерно) и скоро ще са видими отново.

# 404
  • Мнения: 167
ами вкъщи имаме разни преведени, обаче, ако някой иска да помага - дайте да дадем - материали колкото щете има на английски, а хората искат повече инфо

Общи условия

Активация на акаунт