Режим на Пиер Дюкан - 31 част

  • 24 121
  • 619
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 2 840
Хей, момичета, пише тук, че може и сухо обезмаслено мляко да се добавя към кафето.
Аз добавям сметана, в по-големи количества - така го обичам.
Обаче, всички тези сухи млека са с ужасно много въглехидрати.
Някоя пила ли си е кафето с такова в ударния период и това повлияло ли е на резултата?
Щото си мисля да откажа тая екстра към кафето, колкото и да не ми се ще.

# 571
  • София
  • Мнения: 3 090
Клонка, извинявай, приех въпроса ти като риторичен. Да, отслабнах 29 кг от 22 април. Защо не си пиеш кафето с обезмаслено мляко?
Пухче, Малчо е на година и седем месеца.
Я, Ванчето се появи! Как сте? Надявам се да няма никой болен!Пу, пу!
Мерси на всички за комплиментите! Embarassed
Апропо, това са панталоните от ХИТ за 20 лв. А блузата ми е от бременния период  Embarassed

# 572
И аз да се отчета- направих пилето върху сол ама нещо ми стана много солено и не спирам да пия вода. Днес боядисахме вече всекидневната дето ще е кухнята в много приятно зелено. Ходих и до магазина да пазарувам малко пиене (вода, кола и т.н.) та си купих и таблетки за миялната машина дето още я няма де (четвъртък). Мъжа ми умря да се смее с мен. Голямм мерак ми е тази миялна.

# 573
Добра Ви неделна вечер, дюканки !
Как сте? Днес цял ден чистя в нас, но почти се справих.  Tired
Сега разглеждах рецептите и понеже много съм взела присърце идеята да си готвя нещо по-разнообразно се замислих за тоя "хляб от трици". не съм виждала да се обсъжда, някой пробвал ли е да си прави режимно хлебче ?

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет от мен, сладурки  Heart Eyes
Аз цялата тази тема я пропуснах, не знам кога ще успея да прочета всичко Sad
В четвъртък бяхме в София, но на лекаря, при който имахме час явно неотложо му се беше наложило да оперира и ни върнаха Sad Във вторник пак ще ходим, ще ни приеме безплатно, заради неудобството, което ни е създал  Peace
От петък до днес имаме постоянно гости, време никакво нямах да ви чета, а какво остава да пиша Sad Режимна съм с малки изключения  Embarassed И заради тези изключения кантара хич не мърда надолу, но аз и не очаквам, де Simple Smile Днес съм пИрфектна от към Дюкан, доволна съм от себе си  Blush
За момичетата от Пловдив само да кажа, че купих овесени трици оня ден от едно магазинче близо до хотел Санкт Петербург, където е офиса на Евроком. Взех последните 4 пакета (и за шерифа взех), но жената каза, че пак ще заредят.
Цунки на всички и се надявам да успея да ви изчета като приспя малката и да се включвам по-редовно.
Лека нощ  Hug

# 575
  • Варна
  • Мнения: 2 785
Здравей, Елена! Разбирам, че може да се включиш в срещата?!? Ще избираме мястото по-късно, но ще е нещо подходящо за деца. Засега е предложен Летния театър. (И дано времето позволи да сме на открито!)

# 576
  • Мнения: 745
ДА разбира се, че ще се включа в срещата / да чукам на дърво да сме здрави и всичко да е ок/. Дъщеря ми е на 6 год. и сигурно няма да има кой да я гледа, но ние си вървим в комплект  Crazy Дано времето да позволи да отидем на летния театър, но пък ако е студено има и други хубави места. Wink

# 577
  • Мнения: 745
Хайде милички Дюканки аз отивам да лягам, че утре работа ме чака. Охх дано да дават някой интересен филм по ТВ. Ама много съм горда - първи ден дюканстване мина перфектно - хапнах само позволено, не съм гладна, пих водица достатъчно Grinning Дано така да продължавам пу пу пу Wink

# 578
  • Мнения: 74
Минавам наистина за много бързо.Като гледам съм пропуснала цяла тема,дано в другата да бъда по- редовна.Пред МЦ съм  и съм +1кг.Ама това вече го знам ,така че не се притеснявам много.Сега отивам да гладя.После ако не съм заспала ще почета.

# 579
  • Мнения: 3 640
Здравейте, момичета!  Heart Eyes
Аз уж излязох за малко на разходка, а тя се проточи, че чак сега се прибирам и веднага седнах да ви изчета.  Hug
Добре дошли на всички новоприсъединили се и завърнали се и успех!   bouquet
Отчет за днес: Закуска - 1/4 кекс на Фоли и чаша чай. Обяд - пуешко филе и 1 домат. Следобед - 1 капучино. Вечеря - сварени пилешки гърди без кожа, 1 домат и 1/2 краставица. Вода - 2 л.
Лека нощ и сладки сънища на всички!  smile3524

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Здрасти и от мен  Hug
Добре дошли на новодошлите    bouquet  Ако не сте разбрали аз съм лошото ченге тук  и който не слуша и кривва от правия път   #2gunfire
Ние днес празнувахме РД на малкия и с това дългата серия от изкушаващи празници свършва.  Crazy Така че отново влизам в правия път. Приемам че този месец съм била на 3 фаза, тия дни може дори да се претегля  newsm78 , за да видя как съм с килата и има ли движение в някоя посока  Mr. Green

# 581
  • Мнения: 831
и аз прегреших покрай един юбилей днес.....но от утре пак в режима!!!
Иначе съм "схванато" момиче, то е ясно!
Лека нощ и от мен!

# 582
  • София
  • Мнения: 3 789
Минавам само за да ви пожелая "Лека нощ" newsm46 и да ви кажа, че мааалко прегреших тази вечер- брат ми беше на гости и понеже нямах време да приготвя каквото и да е и си взехме една купа месо от KFC  и аз хапнах едно филе и 2 парчета пиле, ама само месото, панировката, кожата и това отдолу много старателно го махнах Blush Заедно с това хапнах и измисления ми яйчно-млечен пастет от едно настъргано яйце, 1 с.л. извара и 1.с.л кисл.мл.Верея 0.1%
Направо яд ме хваща сега като го прочета това, ама няма начин...утре ще видя кантарчето какво ще покаже?!?... Blush Praynig
лека нощ на всички ви желая и успешно смъкване на килца!

# 583
  • Мнения: 636
Аз пък тая вечер се натъпках с пушена риба Mr. Green
Има ли проблем, че е пушена???

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Аз пък тая вечер се натъпках с пушена риба Mr. Green
Има ли проблем, че е пушена???
Не е ли много солена?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт