СТРАХ МЕ Е- НА 26 САМ - МоЖЕ ДА ОСТАНА БЕЗ ГАРДА

  • 45 675
  • 276
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15 379
Бъди смела!!! Иди в Руската черква, отзад при Св. Серафим Саровски и  се помоли. Аз се моля за теб и знам, че ще оздравееш!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 151
  • Мнения: 4 150
СТРАХ МЕ Е
Някой каzа ли ти,че при иzряzани лимфни вьzли (чудя се zаЩо са ти ги иzряzали,освен ако не са били zасегнати) може да имаШ лимфна едема на рьката,която не се лекува.Носи се цял живот чорап на рьката и се ходи редовно на фиzиотерапия.


Цитат
продлжавам да се чудя дали взех правилното решение за Химиотерапията,просто за момента това предлага медицината
ХУбаво е,че се чудиШ.МОжеШ винаги да го спреШ тоzи ад.Медицината предлага много алтернативни методи,но явно нямаШ врьzки да ги полzваШ.

Цитат
мисля че от един задрав човек,ще направят един болен и психически нестабилен човек.

Точно това са направили.
РеШението обаче твое и винаги можеШ да го промениШ. Peace

# 152
здравеите, и все пак накои можели да каже за някакав алтернативен и пробван на4ин за ле4ение. аз ли4но си порь4ах sunchlorella от Германия. този препарад е пьлен заместител на химиотерапиата само 4е без неините отвратителни страни4ни ефекти. още не са ми го донесли и за това не мога да говоря за моя ли4ен опит.

# 153
  • Мнения: 4 150
Това са водорасли.Не може да се каже,че са zаместител на химиотерапията.Химиотерапията е дериват на отровни гаzове и нямат сравнение с неЩо природно.
http://www.sunchlorella.de/
http://www.sunchlorella.com/home.cgi

Както и спирулина водорасли....

# 154
  • Мнения: 353
Много ми е тъжно като те чета Cry.От половин година майка ми се лашка по тия ,,кръгове на ада,, и знам как се чувстваш!Наистина онкохирурзите се презастраховат с хормонално(Тамоксифен 5год.) и лъчелечение,но трябва да им имаш пълно доверие и да направиш всички курсове на лечение.Сантинелни възли също се проверяват и махат,ако е нужно(по-добре само с козметичен дефект)В никакъв случай алтернативна медицина за тази диагноза Naughty.
Кураж и само до няколко месеца това ще е един неприятен спомен Peace

# 155
  • usa
  • Мнения: 2 113
затова ми махнаха и 12 линфни вазли,писна ми да се застраховат и да ме лекуват така все едно съм в последна фаза на рака,мисля че от един задрав човек,ще направят един болен и психически нестабилен човек. Cry Cry Cry

а защо са ти махнали 12 възела? намерили ли са нещо в тях?

# 156
  • Мнения: 2 657
С доктора вобще не се говори падна ми този човек много в очите ако ще да е най добрия в Балагария не мога да му оправдая относението към мен и най вече начина по които разплакваше жените на възраста на маяк му. bouquet  bouquet  bouquet

незнам защо си останала с погрешно впечатление,та той и от преди си е сецнат и дръпнат Twisted Evil

Пожелавам ти успех и бъди силна  bouquet

# 157
  • Мнения: 332
Мили момичета отскоро майка ми е в същото положение, след операция от 2см. карценом на гърдата, чувства се смазана и ми е ужасно болно да я гледам в това състояние и да немога да и помогна. Дано Господ е милостив и скоро всичко да е зад гърба ни. Бъдете силни и никога не се предавайте! На Коледа стават чудеса! Praynig

# 158
  • Мнения: 502
Весела Коледа миличка  bouquet!Пожелавам ти през Новата година да ти се случват само хубави неща,да си много здрава и щастлива Hug!
Пиши как си,не си писала нищо отдавна в темата си.Как изкара Коледа,къде ще си за Нова година?
Прегръщам те и бъди силна.

# 159
  • София
  • Мнения: 39 849
Майка ми мина през всичко това. Махнаха й цялата гърда. Мина и химиотерапията. Понеже се водя в "рискова група", ходя през 6м на преглед.
Имах и няколко мастни топчета... колко рев съм изревала... за сега всичко покрай мен е ок.
Намери ли перука?

# 160
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дано си добре "Страх ме е".

Миличка, пожелавам ти през следващата година да забравиш този кошмар, да си жива, да си много, много здрава и щастлива.
Думите извират от сърцето ми, може да не е най-оригиналното пожелание, но е много искрено. Ще те споменавам в молитвичките ми за здраве на семейството ми.
Не се затваряй в себе си, изказвай или пиши това, което те вълнува. Не сме те забравили.

# 161
Здравейте мили момичета.Весела Коледа да сте ми живи,Здрави ама много Здрави всички.
Да отдавна не съм влизала.Вече съм без коса разделих се с къдриците си буквало за 2 дена,косата ми опада.Вече 2 седмици съм без коса не мога да свикна като се къпя и посяган към балсамите.Наред с това продължавам да преминавам през кошмара  наречен Химиотерапия,много тежко ги изкарвам вливаниата,уж оставаха още 2,пак сега искат да са 4,а си мислих че до края на януари ще свършат.Перуки си взех 2 едната е все едо си е мойта,щом хората се заблуждават,тези дето незнаят нищо значи съм я улучила.Хубава е но мийта коса беше много по хубава,сега докато порасне пак : Cry.Мъчно ми е  знам че не  е най важното но аз много държах на външния си вид.
Ще пиша пак МНОГО ВИ ОБИЧАМ.ЦЕЛУВАМ ВИ

# 162
  • Мнения: 526
Мило момиче много съм горда че пое по трудния път към оздравяването, а не се предаде. Външният вид е важен но живота е твой и е пред теб, ще се оправиш и след два месеца косата ще ти порасне. Господ ти прати изпитание и ти го прие, сега ти ще бъдеш мого по-силна от другите. Пожелавам ти много вяра и пиши.

# 163
  • Мнения: 65
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕШ ОТ ЗДРАВЕ! ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ НА СВЕКЪРВА МИ БЕШЕ С ЧИСТО БЯЛА КОСА ПРЕДИ ХИМИОТЕРАПИИТЕ, А СЕГА И РАСТЕ КАФЯВА И ЧЕРВЕНА. И ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА И НЕ БИЛА ЧУВАЛА ЗА ПОДОБНО НЕЩО, НО ФРИЗЬОРКАТА И КАЗАЛА, ЧЕ ЧЕСТО И СЕ СЛУЧВАЛО В ПРАКТИКАТА. ТАКА, ЧЕ НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ ЗА КОСАТА СИ.

П.П. А АЗ СИ НАПРАВИХ ПЛАСТИЧНА ОПЕРАЦИЯ ЗА ДА СЕ ОТЪРВА ОТ ПРЕКРАСНАТА /КАКТО ХОРАТА КАЗВАТ/ ДЪЛГА КОСА И С НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКАМ ДА СЕ ПОДСТРИЖА 1-ВИ ИЛИ 2-РИ НОМЕР И ДА ХВЪРЛЯ ГРЕБЕНИ И СУШОАРИ. 

ГОРЕ ГЛАВАТА! ВСИЧКО Е В НЕЯ, ВСЯКА ЕДНА БОЛЕСТ И МНОГО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ.

# 164
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Страх ме е, страхотно се държиш, браво, миличка. Понякога животът ни показва, че не това, на което сме държали преди, е най-важното. Коса ще ти порасне и ще е хубава, сигурна съм в това, но ще знаеш, че има по-важни неща от външния вид... А ти ги имаш - голямо сърце, смелост и доброта, която да раздаваш на хората. С тях не може да си нещастна.

Пожелавам ти през новата година да си благословена с изобилие във всичко, което си пожелаеш. И много любов!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт