С какво се чисти това бе хора,plz......

  • 23 546
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
... Вие уроци от майките си не сте ли имали за тези неща? Shocked

Айде, айде, няма нужда да се шокираш. Всяка майка е говорила с дъщеря си по тези въпроси. Но нещата се променят - вече има и доста качествени препарати и не е задължително, а и винаги по-удобно и по-ефикасно, да прибягваме до съветите в книгите отпреди 50 години. Както и има разлика в това да "изкараш" леке от дреха и от матрак, тапицерия и т.н.

Не е срамно да попиташ за нещо, което не знаеш, или да потърсиш помощ в ситуация, с която не можеш да се справиш.  Дори е полезно да научиш и нещо ново.

Какво общо имат книгите отпреди 50 години? Нищо не се променя. И след 100 години най-добрия разтворител за кръв ще си е пероксида. Питай всеки медик с какво си почиства петна от кръв! Ако се съдържа пероксид в препарата, може и да подейства. Четете на опаковката в какво количество и в каква концентрация е, а най-добре си вземете чиста кислородна вода от аптеката да ви е мирна главата. Ако не съдържа препарата пероксид, има вероятност само да си запечати петното.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 040
С ето този препарат-http://www.perilis.com/preparati/prep.po4istwane_uporiti_petna.html.Продават го и на кърпички като кърпичките българска роза,което е по удобния вариант за теб.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Изрично трябва да поискаш от този вид, гумирания отдолу.

А не спарва ли като е гумиран? Или идеята е да се ползва само през опасните дни? Иначе и аз май се навивам да си взема такова нещо като купим новия матрак.

# 18
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Не,не спарва по никакъв начин..все пак не е на 100% плътно с матрака..

По принцип има няколко вида протектори за матраци:
обикновени-които предпазват от износване и захабяване;
водоустой4иви...подходящи за случая и за малки деца;
противоалергични...предпазват от някои от съставките ,кото са използвани за изработка на самоти матрази и които в някои случаи водят до алергии,астма и т.н

# 19
  • Мнения: 1 312
С ето този препарат-http://www.perilis.com/preparati/prep.po4istwane_uporiti_petna.html.Продават го и на кърпички като кърпичките българска роза,което е по удобния вариант за теб.

Това е препарата!
С Вениш нищо,никога не съм успяла да залича.За мен е боклук.Спазвала съм упътването,киснела съм,търкала съм,предозирала съм-нищо!
Спот-а си чисти без проблеми.И шоколад,и червено цвекло даже!

# 20
  • Мнения: 500
С ето този препарат-http://www.perilis.com/preparati/prep.po4istwane_uporiti_petna.html.Продават го и на кърпички като кърпичките българска роза,което е по удобния вариант за теб.

Това е препарата!
С Вениш нищо,никога не съм успяла да залича.За мен е боклук.Спазвала съм упътването,киснела съм,търкала съм,предозирала съм-нищо!
Спот-а си чисти без проблеми.И шоколад,и червено цвекло даже!
Ще го пробвам.
А по темата- едно време(преди около 15 год,т.е в началото на ...) и аз имах такъв проблем.И много добре се изпираше със домашен сапун кръвта,а в него има много сода.Така че може да пробваш и сода,щото вече никой не прави домашен сапун,предполагам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт