Използвате ли ролки за коса?

  • 6 321
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Можете ли да покажете снимки на различните видове ролки? Wink

# 16
  • Мнения: 302
Не използвам - много трудоемка процедура ми се струва, а резултатът не е гарантиран, или поне не траен.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 407
Не,не се харесвам къдрава с ролки.

# 19
  • Мнения: 4 176
Вместо ролки,аз си правя парцалчета и си навивам косата с тях.Отначало става много бухнала,затова трябва да се навлажнижни.Получават се страхотни букли. Peace

# 20
  • Мнения: 1 058
Можете ли да покажете снимки на различните видове ролки? Wink
И аз искам да видя.
Преди съм пробвала с едни маркучи , но косата ми седя къдрава само час.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 025
Вместо ролки,аз си правя парцалчета и си навивам косата с тях.Отначало става много бухнала,затова трябва да се навлажнижни.Получават се страхотни букли. Peace
Moже ли да обясниш по-подробно това с парцалчетата, звучи ми интересно.

# 22
  • Мнения: 4 176
Moже ли да обясниш по-подробно това с парцалчетата, звучи ми интересно.
Намираш стар плат и от него изрязваш парцалчета дълги около 30см. и широки около 2см.На мен са ми нужни 25-30 парцалки.Взимаш кичур коса и го навиваш на парцалчето,така както и с ролките.За 15 минути си навивам цялата коса,а тя ми е почти до кръста. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 025
Moже ли да обясниш по-подробно това с парцалчетата, звучи ми интересно.
Намираш стар плат и от него изрязваш парцалчета дълги около 30см. и широки около 2см.На мен са ми нужни 25-30 парцалки.Взимаш кичур коса и го навиваш на парцалчето,така както и с ролките.За 15 минути си навивам цялата коса,а тя ми е почти до кръста. Peace
А накрая навитите завързваш ли ги?И колко  време стоиш така?

# 24
  • Мнения: 1 934
Вместо ролки,аз си правя парцалчета и си навивам косата с тях.Отначало става много бухнала,затова трябва да се навлажнижни.Получават се страхотни букли. Peace
И така и с парни ролки и с дунапренови но напоследък рядко ми се занимава!

# 25
  • Мнения: 4 176
А накрая навитите завързваш ли ги?И колко  време стоиш така?
Да,завързват се.Хубаво е да спиш с тях,за да може косата напълно да изсъхне,но на мен ми убиват и затова стоя само 3-4 часа.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 025
Mерси, ще опитам  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 317
Нещо не ми се отдава използването им, затова напоследък не съм се сещала  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 474
Не, вече съм на дифузер, по-удобно ми е и не ставам като овца Mr. Green

# 29
  • Мнения: 423
Пробвала съм да се правя с ролки, но не ми стои добре.

Общи условия

Активация на акаунт