предстоящо раждане и хемороиди

  • 11 466
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Ако става въпрос за смрадликата отварата трябва да е топла. Баните се правят във възможно най-топла, колкото можеш да издъжиш.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 223
Надя 73, и аз като теб откачах само при мисълта за мъките, които ме чакат . Също бях със запек в  9тия и раздразнени хемороиди. При раждането хемороидите цъфнаха, за капак се разкъса и перинеума - мислех, че ще припадна при първото посещение на двете нули. Но учудващо за мен, този път беше по-поносимо и след около седмица вече  нещата бяха почти нормални. Добре са те посъветвали момичетата, но мен Дуфалак-а ме спаси - с каквото и да се мажеш и промиваш, имаш ли запек пак излизат гадовете. Взех го по препоръка на акушерка, не пречи да кърмиш и не уврежда плода.
Леко раждане ти желая   bouquet

# 17
  • Мнения: 276
Благодаря ви момичета за вниманието към проблема ми!Ще се възползвам от съветите ви и се надявам да се справя успешно със това което ми предстои а после и със мръсните гадове!

# 18
  • Мнения: 773
Хайде сега и аз да попитам нещо по тоя въпрос. При раждането получих един много хубав хемороид. Не знам кое ме болеше повеч хемороида или шевовете. Как и да е нещата се поуспокоиха, мазах го с мазила, киснах в смрадлика и така. Сега нямам проблеми, обаче това чудо не се прибра и остана да виси като грозд. не ми пречи, обаче ме притеснява от естетическа страна на нещата Crazy С операция ли трябва да се маха или пак да го мажа с нещо?...

# 19
  • Мнения: 2 746
И аз съм на същия хал! Усещам го че си стои там, гадината, макр че не ме боли винаги, и нищо не ми е помогнало досега да се прибере напълно.Притеснявам се за раждането, на мен също ще ми е второ.

# 20
  • Мнения: 129
Сузи не може ли да напишеш имената на тези лекарства -опитах с ЛС но предполагам много хора са ти писали и аз не можах да се вредя .Проблема ми е ОГРОМЕН -гадни ,големи,кървящи ,родих преди месец втория си син и получих усложнения -забранено ми е да мисля за операция щото едва ме върнаха от оня свят.Пия много лекарства и явно от тях се възпалиха гъзарите т.е. хемороидите .Затова искам да пробвам с хомеопатия,бабешки рецепти или билки-помагайте   Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 384
оле това се оказва най-голямата гадост която ми донесе бременността-знаете ли дали pilex може да се ползва от бременни и кога може да се направи операция след раждането , че не мога да ги понасям

Общи условия

Активация на акаунт