Къде сте, лоши момчета?

  • 2 419
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Дайте насам интелигентни, спокойни, умни, образовани, секси, внимателни, любящи мъже.


...и с чувство за хумор, моля!

Тези са идеални за дълготрайни активи. Лошите - безразсъдни, страстни и импулсивни, са идеални за сексуални партниори, на повикване.

Там е работата, че аз не си падам по такива "на повикване"  Wink

А някой безразсъден, най-много някоя беля да ми докра. Не, благодаря, съм аз  Wink

# 16
  • Мнения: 2 891
Тъй, ама като си младо агнешко и не искаш да зацикляш с някой, това е вариант.

# 17
  • Мнения: 3 447
Да се разберем, искаме лоши момчета за любовници или лоши за съпрузи, че има голяма разлика  Whistling
За любовници, естествено. Някой такъв, с когото да се напиете до безпаметност, да изпотроши хотелската стая, да те прежули от секс и след това да се прибереш в къщи.

# 18
  • Мнения: 2 891

За любовници, естествено. Някой такъв, с когото да се напиете до безпаметност, да изпотроши хотелската стая, да те прежули от секс и след това да се прибереш в къщи.

Аха и за наказание да не му се обадиш повече  Twisted Evil

# 19
# 20
  • Мнения: 3 447

Аха и за наказание да не му се обадиш повече  Twisted Evil
Ха, че той няма да чака да му се обадиш... Ще цъфне посред нощ под прозореца ти, ще те измъкне от уютните пантофи, ще те метне на мотора зад себе си и ще отпрашите към изгрева   Party

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне, това е греховно...

# 22
  • Мнения: 2 891
Доне, искаш да ме разведеш, така ли  Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами, моето лошо момче си беше в затвора. И на кървави ризи съм се нагледала, и на счупени носове, и на други работи....
Сега не го знам къде е.
Още дефиниции?

# 24
  • Мнения: 3 447
Ммм, аз под "лошо момче" не разбирам криминален тип, а по-скоро непостоянен, непредвидим, безотговорен, импулсивен и неустоимо чаровен женкар, който разбива сърцето ти отново и отново, след това разкаян те моли за прошка отново и отново, и ти прощаваш... къде ще ходиш  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 521
В момента не е модно да си лошо момче, а гей/педеруга/пеперунгел, в краен случай траверса. Премирете се и се преориентирайте, моля!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да, и за мен Дониното определение е по-достоверно. Лош, но неустоим, все пак!

# 27
  • Мнения: 2 891
Сърфлайн, не ми убивай представите, молим  Crossing Arms Аз, само пради тази причина, тайно завиждам на ергенките!  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 3 835
Ха, че той няма да чака да му се обадиш... Ще цъфне посред нощ под прозореца ти, ще те измъкне от уютните пантофи, ще те метне на мотора зад себе си и ще отпрашите към изгрева   Party

Дона, че кое му е лошото на това момче. На това му се вика, любов, романтика. Размечтах се.Crazy

Аз продължавам да чакам някое лошо момче. Или тука няма такива или са се изпокрили като мишки. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 521
Сори, Джей, но вирилните мъже от години чакат момент да повдигнат глава и е факт, че набират много бързо скорост и, хм, фенове. Мачото с мръсния поглед, от който ти настръхва вратът може да го запишете в Червената книга.


п.п. Снощи гледах "От другата страна", сцената в която Леонардо Дикаприо боцна психоложката ми взе акъла. Не е истина, каква еротика, не лъхаше, а направо блъскаше, от този момент...а не си падах по Лео. Това е моята представа за лошо момче Peace.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 12:16 от surfline

Общи условия

Активация на акаунт