Имате ли омразен съсед-ка?

  • 9 007
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Моята "омразна" епълна шанта. Постоянно борчнее на целия вход, иначе като влезе в магазина първо- ракия, после - цигари. Когато няма какво да върши ходи по гледачки, куршумоизливачки и тем подобни ....ачки. Лошото е, че винаги си мисли,ч е точно мен ме интересува и хА ме срещнала някъде,хА ми е стнало ясно за всички зли сили по света.
Добавям, че има две деца, които постоянно влачи след себе си по....ачките.

# 16
  • Мнения: 660
А някои ме беше питал,дали съм и направила забележка,много пъти,но глас в пустиня,пък и тя знае ,че имаме бебе,незнам аз може би много се съобразявам със съседите,все гледам да не преча на никой,да не му шумя в кофти часове,такова ми е възпитанието,не мисля ,че съм за терапевт още хахахах,ма може и да изкукам наистина  Joy
Дори моето бебе е от най тихите и кротките,ако заплаче го в някакви малки часове го вземам,да не пречи на хората да спят,ама малко са кат мене сигурно Laughing
Обаче вчера сутринта се изнервих и за наказание го оставих да реве 20 минути,да и надуе главата,не че на нея и пука,тя си блъска пак ххахха:)
Ей тва е ще се хващаме за гушките ако не се спре:) hahaha

# 17
  • Мнения: 660
Цитат
2) Хвърлиха котката от балкона, точно, когато майка ми, беше решила да ми помага с простирането и закачаше чистак-бърсак новите ми пердета на простора. Животното прелетя на милиметри от главата и, раздра и рамото и едва не я повлече надолу(ап. ми е на 5тия етаж). За това, че ми съсипаха завесите няма да говоря - малкият дявол беше, както се казва. До ден днешен се кръстя, че не останах сирак
Ей това ме уби,ебаси...... Shocked #Crazy
Горкото животно и горката ти майка най вече.....

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
След обаждането ми в полицията в 2ч сутринта, по време на поредният запой, съседът от горният етаж се кротна. Е, напоследък мястят мебели - суркат ги по пода след 22ч., но поне е само в хола и бебо не ги чува от спалнята.

Обаче съседа до нас започна да ме притеснява  Confused. Женен е с две деца, сина му ми е почти набор, познавам жена му, а той всеки път като се засечем в асансьора, най-наглно ме сваля...Много конфузно - хем гледам да съм културна и да поздравявам, хем той си мисли, че като се усмихна и съм му навита... Последният път дори си даде ключовете на детето, да си играе с тях ( въпреки че му казах да не ги дава, защото после трудно ще си ги вземе ) и ми казва " Ами сега ще дойда у вас"  Shocked  Shocked  Shocked
Всеки път чака да отключа вратата, за да надзърне в къщи...Абе много противно.  #Cussing out

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
На последен етаж съм и почти няма от кого да се оплача. Освен от това, че тези отдолу всеки ден ме изумяват с най-различни аромати в банята- вчера беше хубав парфюм, но днес е някаква адска смрад на чесън. Имам чувството, че готвят там ... Често вони и на цигари- при тераса 20 квадрата не зная защо се завират да пушат в тоалетната  newsm78

# 20
  • Мнения: 604
Да се запиша и аз! Макар че като чета за вашите истории, мойта е направо бяла и добра  Mr. Green
Входа ни като цяло е много цивилизован и една съседка от първия етаж беше украсила коледно целия вход и аз се стимулирах и сложих по две коледни топки над ключовете за осветлението на нашия етаж. Дотук добре, но на 24.12. /Бъдни вечер/ се звъни на вратата и съседката бойно пита "Какви са тези неща" Кои, викам.. и тя ми сочи топките. Украса отговарям, коледна. Веднага да я махнете, аз такива неща не понасям. Ми казвам, те не са на вратата Ви. Но тя не миряса, на нейната стена били. Заради хубавия християнски празник, демонстративно свалих "украсата" и я сложих до нашата врата. Чух, че била вярваща, но нямам представа в какво. Другия случай беше да ми звъни да не си оставям плътно завързаната торба с боклук /до мойта врата/ отвън на площадката, защото й миришел. И последния, изпращах сестра ми и нейното семейство, вярно е че сме шумни, но часа със сигурност беше преди 22, тя отвори широко вратата си и загледа лошо, но понеже не й обърнахме внимание, не посмя да се обади... Просто ми е неприятно и да я срещам, четно, някак много лошо и неприятно излъчване има.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
Чак омразни не, но постоянно ме преследват зли самотни баби. Първата постоянно отваряше вратата когато излизах и намираше за какво да ми се скара, втората е едно към едно с нея. Живеем в стара кооперация и предполагам е някаква реститука има доста голям дял от сградата, бивша оперна певица. Много е надута,нахална и злобна. Постоянно ми кове на канчето, че аз съм под наем, а тя е собственик. Понеже видя обаче, че не й цепя басмата вече сме само на "добър ден", но не спира да ме преследва. Ще я изям някой ден!

# 22
О,,,,,,,,, имам и то какви.
Съседите под нас ни тероризират от както се е родил малкия ще станат 5 години вече. Старая се да не вдигаме шум часовете за почивка се спазват и вечер след 22:00 никакви шумове само и само да сме в добри отношения, но на нея все и пречим на почивката. Като тръгна да търся пантофи на детето продавачките ме гледат страно щото аз започвам да обяснява, че искам пантофи с мека подметка защото така и така. Вечно виси на тръбите за парно и съм казала на мъжо, че при евентуален ремонт ще ги отрежем. Товасе оказа ненефективно,  съседката сега тропа с чехлите си по тавана и стените. Писнало ми е от нея и нейният съпруг и всеки път като и видя мазната физиономия ме обзема едно такова желание да я фрасна.
По цял ден е по кафенета, щопинг терапии и вечер не можела да спи. От какво ли? newsm78

# 23
  • Мнения: 4 358
Нямам... май никога не съм имала  newsm78

# 24
  • Мнения: 604
Ой, много ми се иска да напиша за съседите на една приятелка. Крайни невротици, които за щяло и нещяло викаха полиция у тях. При единия от случаите беше, защото бил силен звука от пускането на водата в тоалетната  #Crazy
Веднъж се бяхме събрали у тях на купон с родителите ни, /тя беше там под наем/ и мирно си хапваме и пийваме, без никви танци, полицията дойде защото сме пречели на съседите като се смеем. А пък след друг купон-11 мацки, пак без танци, като си тръгвахме ни замеряха с празни буркани и крещяха обиди, пооотреееессс! #Cussing out

# 25
  • Мнения: 4 195
вече нямам съседи и се родих, казвам ви, най - добре си е в къща - ако искам тропам, ако искам викам, както искам си се разхождам, хвърлям си боклука когато искам Crazy Crazy Crazy
майка ми, живее в блок, на първия етаж по средата, Виктор е на 4 месеца, хубав априлски ден, слънчев и аз решавам, да го сложа следобед да спи в количката на балкона, на слънчице, отзад е градинка тихо е - перфектно. Приспивам го, сядам до него и почвам да си чета книжка и в този момент върху него се излива от горен етаж една кофа с мръсна, черна вода Shocked Shocked Shockedщ
станами лошо, детето се разпищя - мръсен, мокър и по - лошото адски уплашен.........майка ми дойде, връчих и го да го мие, погледнах и видях комшийката от 4 етаж, с доволна физиономия и кофа подаваща се от балкона и ми стана нещо - следващите 20 минути ми се губят, знам само, че има отпечатъци на вратата си и после си сменя полуразбитата брава. Полиция не викна, защото мъжа ми е полицай и крещях да не си и помисля, да ми вика полиция. Помня, че крещях и да излезне, да и откъсна главата като на пиле........................после ми мина, но пък тя ме заобикаля и до днес от далеко. Но ако тогава ми беше отворила вратата, средна телесна повреда не и мърдаше..........

# 26
  • Мнения: 1 058
Ние сме в къща , но това не пречи комшиите да са ужасни. Строят къща вече 10 год. Стане ли два на обяд започват да пускат различни машинки и да блъскат и тропат. Децата ги пускат в двора точно на обяд и те излизат с крясъци и викове, защото са по цял ден затворени. Като си купим нова кола задължително и теглят един пирон. Много са прости и злобни няма оправия.

# 27
  • Мнения: 17 407
Абе това с ходенето на токчета не ви ле струва странно? Аз си мисля, че много малко са тези, които наистина ходят  с токове вкъщи. Друг е въпросът как и какво се чува отдолу.
ОМразни чак съседи нямам, но дразнещи- много. Давам пример: съседката отгоре редовно си изтупва  "чистите" пътеките от терасата, после се разбра, че имат котка....Има и други, да не навлизам в подробности Twisted Evil
А, да- дразнят ме всички, които се возят в асансьора, пък не плащат( щото ги нямало)

# 28
  • Мнения: 141
неизбежно е-мноооо селян сме на едно място.но 4ак омразни нямам-едните ме дразнят,защото много миришат/и как не-1 кубик топла вода за 4 4овека на месец/,а отдолу има хлапе,което прави няколкодневни купони/денонощни/ и аз бързам да се обадя на 4енгетата,преди да е слязал моя,4е отиди....

# 29
  • Мнения: 323
Не,нямам.Само този под нас,отвреме навреме прекалява,ама ние не му се връзваме Wink

Общи условия

Активация на акаунт