69та есенна от Италия

  • 9 852
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 617
Aнджи, пробвай да се мажеш с Vea Olio, на мен ми го предписаха по време на бременността още, но може да се ползва и сега и не е нужно преди кърмене да се отмива.

# 226
  • Мнения: 438
Ох, Цугуми, ще го пробвам. Но като се замисля, той все ще си хапе и все ще боли.  Laughing Пусни ми снимки на Ели, много искам да я видя.   bouquet

# 227
  • Мнения: 5 476
Анджи, от Верона лети Еър Италия. Peace

http://www.airitaly.it/prehome.php

# 228
  • Мнения: 1 545
Анджи, тъкмо да ти кажа, че е Еъл Италия, и Гери ме изпреварила  Laughing. А ти проблала ли си за му се скараш на Маттео като захапе? Просто го дърпаш от гърдата и с назидатален тон му се скарваш (бебетата разбират тона, не думите), и пак даваш. Ако се повтори - пак същото. Ще разбере, ще видиш.
На мен Бобо един два пъти ме захапа, ама повече - не. А иначе - и на 27 ще се съберем, само кажи.
Неаполитанската групичка  Embarassed, шъ мъ извинявате, ама открих, че ми е свършил локума  Embarassed. Та предлагам замяна с чийзкейк. Не ме бийте!
Калке, ми ти много прелиташ между Бг и Ит, днес си тук, утре - там. Блазе ти!
Миленска, добре завърнала се!

# 229
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак;)

Извинявам се,но изчеснах по спешност;)

Мкдирокова, много са сладки принцеските;)

Анджи, опитай се да му покажеш,че като хапе и не даваш...т.е. вадиш зърното с пръст(задължиелно) между зъбите му  newsm78 дано стане!

Аз вече не давам витамини и НЯМА и да давам...просто няма да го тъпча излишно....Флуор давах 2-3мес,но и това го спрях,а и бебешките продукти- млека и пюрета са все с някакви обогатители на витамини...важното е разнообразна и жива храна;)

А за моя ентусиазъм ...хм...то ще е приключение тук,но някакси в мен тръпката я няма...вече си имам дружки и занимания в Ит и се чувсвтам ок.....даже за повече от 2седмици не ми се откъсва...знам ли май аз се промених в много отношения и НЕ ИСКАМ ДА СЕ АДАПТИРАМ ТУК...минавам,обираме овациите и АДДИО до следващият път  Whistling

Наоколо съм;)
  

# 230
  • Мнения: 3 425
Моя кукла,кой го казва...ти днес си тук,а утре Испания за 3 дни и докато кажем:Я,Моя кукла е в Испания и хоп тя обратно в Италия  Joy Joy Joy

# 231
  • Мнения: 438
На мен не ми се отваря сайта на еър итали, кара ме да инсталирам разни неща и те не се инсталират.

# 232
  • Мнения: 5 476
 newsm78  Странно на мен ми се отваря от линка, който ти дадох. Rolling Eyes
Сложи air italia на гугъл и пробвай оттам. Peace

# 233
  • Мнения: 6 167
  Хайде бонжур и от мен! Hug

Бързам да питам Лени ,кой лау кост намери за БГ? newsm78
 Че и ние търсим за декември, но цените на Майеър изобщо не са ниски.
 Rolling Eyes


Myair - 19,99 e bileta. s taksite izliza kym 140 evro. всеки ден се запълват по-евтините места. билетите от 8,49 ( или нещо такова) свършиха , докато вечеряхме  Crazy

# 234
  • Мнения: 5 476
 Е толкова излиза и в момента от Бергамо.. Rolling Eyes
С еър Итали е доста по-евтино, но на нас ни е далече и не е удобно. Confused

# 235
  • Мнения: 6 167
да, в случая на нас ние удобно от болония.
оставяме колата, летим час и нещо и сме там. Laughing
да се надяваме, че ще са им точни полетите на майеър , щото летим на 24ти и ще е голям майтап
да увиснем на летището.

# 236
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Проверих с Еър Итали за мойте дати и билета излиза 180 Еуро от Верона, моя билет с Алиталия излезе 183 от Малпенса, дори исках да летя Торино - Рим - София за 200, да не плащаме безнин до Милано, но се отказах...ве4е какви ли не врътки опитваме   ooooh!


# 237
  • Мнения: 170
Цитат
Аллия, пусни пак снимката да я видим.
Поради големия зрителски интерес... Laughing
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=178863

# 238
  • Мнения: 5 476
Ние пък искаме да летим на 26. Wink
За да сме за Нова година там.  Grinning

Линдитка, зависи много от датите. Rolling Eyes
За съжаление на всички им е ясно, че покрай празниците има голям интерес. Wink

# 239
  • Мнения: 5 476
Аллия, връща на първа страница на сайта... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт