Маратонки с колелца

  • 68 459
  • 416
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Жалко Sad Китайците не са ли пуснали нещо пдобно newsm78

И бяха на цена от 14 лв.  Laughing

това вече ме устройва,
значи ще трябва да се оглеждаме по китайските магазини  newsm78

Смятайте за 14 лв. колко ще са хубави и колко време ще издържат

# 16
  • Мнения: 4 053

Смятайте за 14 лв. колко ще са хубави и колко време ще издържат

колкото да им мине мерака,идеални са  Peace

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм им хвърлила око.  Wink
Ще дойдат и тук, но щом навън струват 200 кинта, тук ще са 300, най-вероятно (хем стар модел).  Tired

# 18
  • Мнения: 239
Гледах тази седмица в един детски магазин такива маратонки.Моделите не са стари,защото бяха с картинки на Спайдърмен,Колите...Ако ви интересува ще отида да проверя за номера,цена и какво производство са.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, rodito  bouquet Обаче Варна ми е далечко Sad дано някой е виждал такива и в София

# 20
  • Мнения: 3 622
Гледах тази седмица в един детски магазин такива маратонки.Моделите не са стари,защото бяха с картинки на Спайдърмен,Колите...Ако ви интересува ще отида да проверя за номера,цена и какво производство са.

Кой е този магазин?

# 21
  • Мнения: 7
Моля, споделете и аз се интересувам

# 22
  • Мнения: 2 936
как се "кара" или ходи с това нещо  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 467
как се "кара" или ходи с това нещо  newsm78

Ходиш нормално - с цял крак. Пързаляш се на пети, т.е. вдигаш пръстите. За да спреш, пускаш пак цял крак и така  Grinning Забава...

# 24
  • Мнения: 3 622
Тези които аз гледах в Лондон имаше възможност колелцата да бъдат и прибрани в смисъл, да си бъдат като нормални маратонки и като иска като кънки колелцата се изваждат с някакъв малък механизъм

# 25
  • Мнения: 1 881
как се "кара" или ходи с това нещо  newsm78

Ходиш нормално - с цял крак. Пързаляш се на пети, т.е. вдигаш пръстите. За да спреш, пускаш пак цял крак и така  Grinning Забава...

Племенника ми има такива, колелцето се затваря с капаче на петите, когато не искаш да го ползваш. Иначе изглеждат като хубави маратонки, по нищо не се познава, че са с колелца. И наистина "лети" с тях. Неговите са от Америка, не знам да ги има тук обаче.

# 26
  • Мнения: 239
Гледах тази седмица в един детски магазин такива маратонки.Моделите не са стари,защото бяха с картинки на Спайдърмен,Колите...Ако ви интересува ще отида да проверя за номера,цена и какво производство са.

Кой е този магазин?
Oт светофара на Червения площад тръгваш към Окръжна болница,но на левия тротоар.20 номер минава от там.Магазина се казва "Рая".

# 27
Здравейте . Някой знае ли да ли се продават такива маратонки с колелца в София.

# 28
  • Мнения: 796
Rodito,и цени ако кажеш... Hug

# 29
  • Мнения: 3 622
Аз живея до магазин "Рая" и ще проверя по късно цените

Общи условия

Активация на акаунт