Ако сте творец........

  • 1 396
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Хе хе, явно не познаваш творци...

Където ми се предложи  Grinning

И аz така   Grinning
Тая година колко концерти направих и в колко участвах...
... даже zа един писах вьв форума, ама никой не прояви интерес  Sad
А беше раzкошен...

# 16
  • Мнения: 138
Където има възможност ,но съм си мечтал да направя концерт с всичките му сомпоси и кекерни на крепостта Царевец ..и желанието ми  ми не е толкова невъзможно! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 013
Харесва ми моста до НДК, над Макдонълдс. Там има чудна изложба в момента, вижте я

# 18
  • Мнения: 918
Хе хе, явно не познаваш творци...

Където ми се предложи  Grinning

Ами, нали теб познавам.........

# 19
  • Мнения: 1 568
Мечтата ми е да се изява пред всички мъже,които харесвам ,да им паднат ченетата и да си врътна задника и да си тръгна след което Joy

# 20
  • Мнения: 918
Къде е списъка с мъжете, може и да те уредим.  Wink

# 21
  • Мнения: 984
Ако съм художник, бих направила изложба /с представяне, коктейл, лека музичка и други джунджурийки/ в Максуда. Сичкото брат ш съ стиче да гледа и да се образова. темата на изложбата ще е "красотата на българската действителност" /сюрреализъм/.

Ако съм музикант - пак в Максуда ще е Концертът! Сичкото брат ши дойди да са висили! Ши пейм, шъ свирим до зори и после кой откъде е по живо по здраво. Концелтът ще се нарича "Живот ли бе да го опишеш" /народна музика/.


Ако съм актриса - пред Общината. Темата на изпълнението ще е "Живоът в Максудата - мисия: да оцелееш". Общинарите ще гледат, гледат и ще ядат баница и свинско. После ще се приберат по офисите с климатиците и всичко ще си бъде както преди...

# 22
  • Мнения: 1 568
Къде е списъка с мъжете, може и да те уредим.  Wink

Става,обаче и да съм най-добрата,по-голям талант от мен да няма bowuu

# 23
  • Мнения: 1 049
Може би на Майорка, островът на Шопен и Жорж Санд... Wink

# 24
  • Мнения: 3 835
Бреййййй, че интересна тема, браво!

Къде, къде............хм, ще дам странен отговор. Със сигурност съм под влияние на разни събития, но това е неизбежно. Та, ще направя изложба в дом за изоставени деца, и ще поканя лично г-жа Масларова! А също и в дома в с. Могилино, да, защо не. Да си човек също е вид изкуство, изложбата ще е озаглавена: "Човешкото в човека, има ли го или не?"

Също така бих направила изложба в някоя чалгаджийница, искам да видя как чалгарите ще гледат умно някоя абстрактна картина примерно, и как ще се сблъскат две понятия, които нямат допирни точки.

# 25
  • Мнения: 918
Бреййййй, че интересна тема, браво!

Къде, къде............хм, ще дам странен отговор. Със сигурност съм под влияние на разни събития, но това е неизбежно. Та, ще направя изложба в дом за изоставени деца, и ще поканя лично г-жа Масларова! А също и в дома в с. Могилино, да, защо не. Да си човек също е вид изкуство, изложбата ще е озаглавена: "Човешкото в човека, има ли го или не?"

Също така бих направила изложба в някоя чалгаджийница, искам да видя как чалгарите ще гледат умно някоя абстрактна картина примерно, и как ще се сблъскат две понятия, които нямат допирни точки.

Или ще се избият да ги купуват, щоТ са им казали, че е пристижно.

Аз днес завивах от Витошка към България и видях, че има около 8-9 билборда, а след това продължават и по цялата България, би било прекрасно някой да спретне една изложба, а не само да чета надписи - Затегни тапата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт