Ще познаем ли след първото ритниче дали МАРТенчето е момче или момиче

  • 10 656
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
И аз не съм започнала да спортувам, но гледам да се движа повеко; разхождам се доста. Имам и добра новина - за последния месец съм качила само 1 килограм, а коремчето ми е доста
голямо  newsm44

# 16
  • Мнения: 48
Момичета, прероръчвам ви да не четете Дънов. Промива мозъци, но все пак всеки си решава

# 17
  • Мнения: 82
Зори,темичката за кой ли път е много красива.Само не ми е ясно защо точно теб те няма в списъка?
Били и мен така ме преболява и докъто лежах сега в болницата това ми казаха-най-верятно отчитам движенията като болка.

# 18
  • Мнения: 12
Ангелче темичката е невероятно красива newsm08  е както обикновенно направо сте супер

# 19
  • Мнения: 2 132
Момичета, прероръчвам ви да не четете Дънов. Промива мозъци, но все пак всеки си решава
Joy Joy Какво им промива на мозъците? Аз колко познати имам, които са го чели пък нищо им няма newsm78 Joy

# 20
  • Мнения: 82
Момичета,стискайте палци всичко да е наред с нашата съфорумка Станкова82 и нейното бебче.От няколко дни е с контракции,а днес е прокървила и сега отива на лекар.Дано бебчето й е добре baby_neutral

# 21
  • Мнения: 2 132
Момичета,стискайте палци всичко да е наред с нашата съфорумка Станкова82 и нейното бебче.От няколко дни е с контракции,а днес е прокървила и сега отива на лекар.Дано бебчето й е добре baby_neutral
Стискаме! Praynig Praynig И за всички майки и бебчета да са добре стискаме Hug

# 22
  • Мнения: 594
Здравейте и от мен момичета!
Първо да благодаря и аз на авторката за прекрасната темичка angels_zg  bouquet и дано да я напълним само с хубави новини. Стискам палци всичко със stankova82 да е наред и бързо бързо да се разпише тук с добри новини.  Praynig
Такааа ..а сега за мен ...Аз се поизгубих от хоризонта, защото имах неблагоразумието точно сега да запиша магистратура, та сега отгоре на всичко и на очни ходя .. и така до средата на октомври...  ooooh!
А иначе вчера бях в София на преглед при д-р Димитрова. Огледахме бебчето отвсякъде, но за съжаление ми каза, че не е сигурна за пола и че ще оставим тази работа за следващия преглед.
Ох, поувлякох се малко .... отивам да полегна (ако зверчето не се събуди точно сега  Laughing)

# 23
  • Мнения: 263
Здравейте момичета,
Докато намеря време да се включа и вече 4-та тема пускате:)
Тъй като и ние сме мартенски овенчета, ще помоля ако не ви затрудняваме да ни забодете на стената на гордостта:)
На 28.03.2008:)
И имам въпрос....всички говорят за вълчи апетит след края на повръщането (Господи не знам как оцелях!), ами.... нямам никакъв апетит, кога да го очаквам? Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 621
 Praynig Praynig Praynig stankova82  от сърце се моля ти и бебчето ти да сте добре , чакаме те да се завърнеш при нас с хубави новини  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 12
Дано всичко е наред със Stankova82 и нейното бебче. Janett понеже ми се струва,че си по-наясно тя ходи ли на лекар за втвърдяването на корема

# 26
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
stankova82  Praynig Praynig Praynig
Вярвам, че всичко ще се развие добре.

# 27
  • Мнения: 575
Моля се всичко със Stankova82 да е наред Praynig Дано скоро се похвали с добри новини Hug
Били и аз не съм много съгласна с това, което каза за Дънов. Joy На теб как ти влияе, като го четеш? Също, като JeniB имам приятели, които са почитетали на творчеството му и го четат, включителлно и майка ми, и са си съвсем наред с мозъците Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 710
Много красиво оформена тема. Алодисменти за angels_zg!
 smile3501 smile3501
Аз се записах за Отворените врати в Токуда на 16.10 и в Майчин дом на 23.10. Кой друг се записа? В Токуда трябва да сме в 13:30 пред централната регистратура, като любезно и с усмивка ми обясниха, че има пейки и трябва  обезателно да седна, за да не се изморявам  Simple Smile. Мило нали?

Напоследък се очертава все аз да пиша последна в края на старите теми. Кога ли ще съм първа в новите?  smile3503

# 29
  • Мнения: 1 446
Стискам палци за Станкова82, дано всичко с нея и бебо е наред!

За Пловдивската среща броя:

Славундер, Лара1, jul, spirit, а Били_ е с ?
Да питам как ви звучи: понеделник, към 6 - 6:30?

Как ви звучи в 6:30 среща в някоя сладкарница или пицарийка. Предпочитания?

Общи условия

Активация на акаунт