Ще познаем ли след първото ритниче дали МАРТенчето е момче или момиче

  • 10 671
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 147
Славундер, а лаковете за нокти включват ли се в козметиката, защото сега четох че химикалите в лаковете за нокти и лакочистителите били вредни и можели да доведат до обриви, дерматит и т.н........а аз днес точно се грижех за маникюра си newsm12

# 286
  • Мнения: 3 621
аз веднъж се опитах да се лакирам и не ми понесе миризмата ... и затова се отказах иначе си мисля че щом си нямала проблеми с лакирането преди бременноста , не би трябвало да имаш и сега , стига да изтраеш миризмата ...аз не успях

# 287
  • Мнения: 1 446
Славундер, а лаковете за нокти включват ли се в козметиката, защото сега четох че химикалите в лаковете за нокти и лакочистителите били вредни и можели да доведат до обриви, дерматит и т.н........а аз днес точно се грижех за маникюра си newsm12

Какиното, ходя си естествено красива. Червилото едвам го търпя, камо ли за лак. Що да си мъча душата  Grinning

# 288
  • Мнения: 2 132
Славундер, а лаковете за нокти включват ли се в козметиката, защото сега четох че химикалите в лаковете за нокти и лакочистителите били вредни и можели да доведат до обриви, дерматит и т.н........а аз днес точно се грижех за маникюра си newsm12
Ами точно аз бях писала за това какви неща има в козметиката и даже един сайт бях пуснала да си проверявате продуктите.
Лаковете също са химия и си спомням , че едно момиче на лекцията за токсините попита човека за тях и той се изказа доста негативно.

# 289
  • Мнения: 69
аз днес се чувствам пак много зле ... тръгнах си от работа

като имам температура и всички симптоми на грип на какъв доктор да отида, на гинеколог, щото съм бременна или на каквото се ходи като си болен, моя личен лекар е в люлин и няма да ходя чак до там, а в младост къде да отида или околността, помагайте  Sad

# 290
  • Мнения: 48
Момичета, нямам време да прочета изписаното от днес сега. Искам само да ви помоля да стискате палци, защото заминавам на преглед, дано доки каже каки гащи ще носим  Praynig

# 291
  • Мнения: 3 621
Момичета, нямам време да прочета изписаното от днес сега. Искам само да ви помоля да стискате палци, защото заминавам на преглед, дано доки каже каки гащи ще носим  Praynig

Били чакаме те да ни се похвалиш само с хубави неща

# 292
  • Мнения: 14
Привет!
И аз още не съм усетила бебчо, но очаквам това да се случи скоро. Това ме вдъхнови да предложа заглавие за новата тема:
"Мартенските мами вече се хвалят, че бебчетата отвътре нежно ги галят".

# 293
  • Мнения: 8
аз днес се чувствам пак много зле ... тръгнах си от работа

като имам температура и всички симптоми на грип на какъв доктор да отида, на гинеколог, щото съм бременна или на каквото се ходи като си болен, моя личен лекар е в люлин и няма да ходя чак до там, а в младост къде да отида или околността, помагайте  Sad

Къдричка, нямаш ли телефон на личния си лекар. Личният ти лекар трябва да ти издаде болничен евентуално, но моята каза че като съм болна мога само да и се обаждам по телефона - няма много какво да ми изпише в такива случаи. А ако ми трябва болничен да пращам таткото при нея. Аз обаче имам повече доверие на гинеколога си и затова си го информирам и него по телефона.

Успех с борбата с бацилите  thumbsup

Приятна вечер на всички мами  Hug

# 294
  • Мнения: 69
поли, аз имам телефон, то и сестра ми е доктор, всички ми казват, че и без това няма какво да пия ... но аз се притеснявам дали всичко е наред с бебето ... не за себе си  Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 147
Явно съм пропуснала за съжаление сайта за химикалите.... Sad
Били, стискаме палци и да се похвалиш щъркела какво ще донесе  Wink
Лека вечер и от мен....тази вечер съм на работа, нощна смяна Sad

# 296
  • Мнения: 0
Здравейте мами!Цял ден не мога да изчета написаното.
Преди малко се върнах от ехото-май ще имаме розово бебе.Пожелавам на всички да чуят това, че всичко е наред и върви по план!!!!!!!!!!!!!!
Сърби ли ви корема?Мен направо ме побърква понякога и отвреме на време оставям следи от маникюра.Мажете ли се вече с нещо против стрии или има още време?С какво ако да?
Пожелевем ви много много РАДОСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Били, стискам палци за преграсни новини  Hug
Дими, честита розова новина   bouquet
Къдричка, бързо да оздравяваш!
На мен предложението на angelfish ми допада, дано докато изпишем следващата темичка, всички успеем да се похвалим!
Тере, лека работа!
П.П. Момичета от Пловдив, какво ще кажете да се видим утре някъде на кафенце  Hug

# 298
  • Мнения: 3 621
защо не пишете в новата тема , много е хубава

angelfish
това заглавие е много хубаво може да го използваме за следващата тема
Мартенските мами вече се хвалят, че бебчетата отвътре нежно ги галят".

# 299
  • Мнения: 147
Благодаря Лара,
само исках да кажа че и мен ме сърби корема и тези дни ще си купя на Чико - Мамма Донна, лекарката ми го предписа

Общи условия

Активация на акаунт