karate li se s polovinkite si?

  • 3 649
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 891
Караме се. Да ! Twisted Evil Рядко, но качествено.  Mr. Green
Не ми се вярва, да има семейства, които да не са се карали никога. Naughty

# 16
  • Мнения: 90
Няма такива които да не се карат.И ние се караме,но нямаме чак такива бурни скандали.Всичко оправяме на момента.Няма такова сърдене с часове и дни.

# 17
  • Мнения: 2 609
Аз се карам, той не, което още повече ме вбесява. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 223
караме се понякога...но...ни минава бързоо Grinning

# 19
  • Мнения: 500
Мда.Караме се.И все аз започвам първа! Mr. GreenМи кът ме дразни... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 165
Преди се карахме постоянно и по няколко дни. Вече много рядко и много набързо. Повикваме, всеки казва каквото иска, затваряме се в отделни стаи за 1 час.
И после забравяме и сядаме да си пием ракията  cheers
Така е защото, вече се караме само за глупости. Важните спорове ги изгладихме през годините.

# 21
  • Мнения: 3 034
нахъсано даже!  Joy англичанките имат един лаф, че една хубава кавга прочиства въздуха по-добре от всякакви обяснения  Party тъй и аз процедирам  Mr. Green

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 478
Че кой ли не го прави?

# 23
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Изклю4ително рядко  Peace

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Рядко ( 1-2 пъти годишно), но за сметка на това- качествено. След това минимум седмица не си говорим  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 179
Първият ни сериозен скандал беше в деня след сватбата ни-бяхме на сватбено пътешествие в Испания и се оказа,че в куфара има само мои дрехи,дори самобръсначка не му бях взела ooooh! Скандала беше качествен,но от цялата работа само той намаза-обзаведе се с чисто нов гардероб Crossing Arms,та до ден днешен така я караме -разправии всеки ден  Wink

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти ежедневно.

# 27
Ние не се караме Embarassed Спорим от време на време.  Понякога се критикуваме един друг - ти пиеш много бира, ти забравяш да пуснеш бойлера, защо похарчи толкова пари, защо не искаш да излезем тази вечер и всякакви други....Но не се стига до караница. Критикуваният обикновено си заслужава и приема критиката. Или пък всичко отива на майтап. И май в основата на "некарането ни" в по-голяма степен е той - много широко  скроен човек е. Не, че и аз съм от агресивните, де!
 Заедно сме от 5 години, женени от една. Дете от 6 месеца. Странно ли е според вас?

# 28
  • Мнения: 2 908
Аз съм от агресивните и аз се карам.Той не се кара,но като почна и не издържа и се изпокарваме-да,не си говорим понякога с дни-2-3 дена,плакала съм,тръшкала съм се-полза никаква.По-добре не се карайте.Само ще си биеш главата,а полза никаква-от опит.Карам се уж да разбере нещо,защото е дебела глава и си знае неговото и с приказки не става,но с каране пак не става нищо и така.... Sad

# 29
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ами според мен ако не се карате , значи никой не обръща внимание на другия и това , което върши!Не може  винаги сте съгласни един с друг!А и толкова е хубаво , като се сдобрите ...! Wink

Общи условия

Активация на акаунт