Какво сте гълтали...

  • 13 182
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 277
Опитвала съм тебешир Sick.  Една приятелка твърдеше, че бил вкусен и полезен, защото доставял калций. Даже изхрупа един пред очите ми. И аз, да не остана назад, реших да си гризна малко.

# 46
  • Мнения: 1 858
Редовно гълтах стотинки - ей така за кефа! Слагах си и разни дребни играчки в носа. И друго съм яла ама няма да кажа!

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
И друго съм яла ама няма да кажа!

Е..., хайде де, кажи сега...така само ни човъркаш любопитството Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 750
Опитвала съм тебешир Sick.  Една приятелка твърдеше, че бил вкусен и полезен, защото доставял калций. Даже изхрупа един пред очите ми. И аз, да не остана назад, реших да си гризна малко.

rotfImao rotfImbo

# 49
  • Мнения: 146
аз съм яла списания Rolling Eyesи си го спомням тоя момент макар че съм била мн малка-останал ми е спомен за мн приятен вкус

# 50
  • Мнения: 4 451
Това, което помня е, че поизядох половин хлебарка, която беше в сладоледа ми. Аз дете, разсеяна, гледам облаците и знам ли какво още... В един момент усетих как вкусът на сладоледа се променя Sick

# 51
  • Мнения: 441
За себе си не помня,но братовчедка ми е гълтала пръстена на майка си и е изпивала цял сироп за кашлица.Пръстена ги намерили в гърнето  ooooh!.А за сиропа доктора казал,че най-вероятно доста ще си поспи.Тя обаче не заспала следващите 48 часа и щуряла из тях като луда(не,че някога е била кротка).

# 52
  • Мнения: 4 447
Правехме си балончета с веро разтворено с вода, в чаша и сламка. Гълтала съм от сместта за балончетата  Crazy


# 53
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Гълтала съм карфица с топче, топлийка ли се казваше  newsm78. В пети клас на един първи март реших да закача мартеница на приятелката ми и до като я намествах, карфицата ми беше между зъбите и някак си я глътнах  ooooh!. После имаше Пирогов, снимки, да се види дали не съм я вдишала и да е по дробовете. Беше в стомаха и нямаше проблеми  Simple Smile.

# 54
  • Мнения: 1 858
И друго съм яла ама няма да кажа!

Е..., хайде де, кажи сега...така само ни човъркаш любопитството Crossing Arms

А аааа, не! Не казвам!

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
гълтала съм 5ст от онези от Тошово време.

# 56
  • Мнения: 1 612
Като малка глътнах биберон.  Grinning

# 57
  • France
  • Мнения: 726
Като малка глътнах биберон.  Grinning


Е това ме разби! Как успя???? #Crazy #Crazy #Crazy

# 58
  • Мнения: 47 996
аз съм си гълтала езика като бебе, една съседка ме е спасила, защото майка ми е била в паника и не е знаела какво да прави  Rolling Eyes
малкия изака една мартеница
дъщеря ми си падаше по хапчетата, тичахме веднъж до пирогов
майка ми си е завирала в носа боб , манисто и ябълка(не наведнъж де)

# 59
  • DE
  • Мнения: 967
Гълтала съм крушка от фенерче!
Завирала съм си в носа боб и памук!

Общи условия

Активация на акаунт