За всички, които са били слаби, а сега се чувстват дебели

  • 3 868
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная дали е от дебелината или от височината, но откакто се помня имам проблем с дрехита.
Когато бях под 60 кг, всички панталони ми бяха добре в талията и твърде къси. Сега като съм доста над 60 кг, пак ако са ми добре в талията, са ми къси. Така че, проблемът е по-скоро във височината. Високите хора дори като са надебеляли, не изглеждат твърде. При по-ниските и идеалното тегло може да изглежда в повече за височината.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Дрехи има и за дебели. При това хубави. Въпросът е как се чувстваш вътрешно. Ако ти е дискомфортно - вземи се в ръце и отслабни. Ако се чувстваш в мир със себе си - радвай се на живота, на семейството си и не обръщай внимание на продавачките. Не може всички да сме по 1,75 и 45 кг.
А и ако не си забелязала напоследък шият дамските дрехи като за тийнейджърки. Пестят плат. Пък ти се комплексираш. И петте ми панталона са с различен размер. От 54 до 64. Пък аз все пак не мога да си променя обема за 2 дни толкова.  Mr. Green
Излъчването е нещото, което привлича. А то не зависи от килограмите.

# 17
  • Мнения: 2 427
Ами не знам с дрехи,ама голи пищните мацки са мн.по секси от някой хърбавел с две зърна и много четящи се ребра, нещо като дупе,ама по скоро кокал,отколкото плът.Слабите да не се обиждат,говоря за себе си Mr. Green.Така че мацки-какъв ви е проблема?!Като сте с някое и друго кило в плюс,прави ли ви това по-малко привлекателни?Имаше един много сладък филм с Лив Тейлър и Майкъл Дъглас,там тя беше доста пищна и невероятно,екстремно привлекателна и секси,дори в късите си рокли Sunglasses.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Все още не съм раждала, и що-годе успявам да задържа едни стабилни килограми. Интересното беше, че когато лятото реших да отслабвам, един съученик ми каза: "Ти не си добре. Само 5-6 кг отгоре, и щеше да станеш егати гаджето, а ти...?". Тогава останах с отворена уста, защото наистина си бях с коремче, бедрата ги бях наляла... Сега се шегува с мен че тракам като вървя  Laughing За това: гледайте вие да се чувствате добре с килограмите си и с формите си. Няма значение колко тежите, ако се смятате за красиви и чаровни, и другите ще ви приемат така. Аз поне заживях по-лесно с това убеждение де. А и факта, че си угаждам със сладкишчета и други глезотии само ми носи още една дребна радост в живота   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Вече носа три номера по-големи дрехи и се чувствам ужасно.
 newsm45
И аз съм така,нося много по големи  размери дрехи отпреди няколко години.

# 20
  • София
  • Мнения: 397
Да,ама не всички са Лив Тайлър за съжаление. Аз качих 10килца,но всичките са от кръста надолу+целулитче.Ей омръзна ми посред лято да ходя с дълъг панталон,при това не става да е плитък,че ми стърчи корема.Или блузката трябва все да е дълга,широка...какво му е сексапилното. За високия ток вече някой спомена,но освен натоварването,недостатъка е,че тънко фино токче вече ми стои като на Пиги,значи- ако искаш ток,става само платформа.Сега са модерни и става,ама по някога искам да се почувствам нежна и изящна ли,как да го кажа.Абе разбирате ме!  #Cussing out

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
И аз станах от 58 кг. 74 - в момента съм и бременна де, но.....май така ще си остана.... Обожавам шоколади, ям ги като за световно и нема отказванка братче! Целулитче + пъпа между циците, токчето ми стои странно - напомня копитце и още много такива екстри.
Притеснявам се от мъжа ми, а той знаете ли какво ми каза един ден: мишко, колкото повече остаряваш, толкова по-хубава ставаш. Това при вас е ген. Погледни ги тинейджърките - на по 16-18 години са като буци, не се притесняват, че им висят сланинките от всички страни, а ти на 33 години, ще ми раждаш трето дете и изглеждаш супер, а си седнала тука да ми се обясняваш колко си дебела и грозна и т.н.
Обичам го тоя човек, ама искам да си имам и самочувствие, не да разчитам все на това, че ме обича и уважава. Обаче сладкото-о-о-о, колко го обичам, мамка му..... Embarassed

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

Излъчването е нещото, което привлича. А то не зависи от килограмите.

Peace

# 23
  • Мнения: 67
Тази тема е май точно като за мен. Преди да забременея бях 54 кг, преди да родя бях 84 кг. Вече 15 години правя отвреме на време опити да си върна нормалното тегло, но безуспешно - от 64 надолу как мръдна после двойно си ги връщам. Сега съм почнала една диета на Пиер непомня кой беше /има я някъде във форума/ дето ядеш преобладаващо месо. Общо взето има ефект, обаче вкуса в устата ми е все едно съм човекоядец и пия литри вода на ден.

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ох,и аз да се запиша в отбора.Винаги съм била жена цигулка,пищен бюст и ханш,но с тънка талия,дори след като родих успях да си възстановя формите,но от година две,става нещо страшно,[казват че е от ЕГН-то],взех да си губя цигулковите форми,започнах да мязам на контрабас. Embarassed
Лошото е че съм и ниска и всеки килограм в повече ми личи, не ми се и спортува,работата ми е много изтощителна,не мога и да пазя диети,щото припадам от глад.Въртя се в един кръг,а килограмите стават все повече.Е засега сякаш съм овладяла положението,но определено се чувствам дебела.
И наистина продавачките по магазините за дрехи,сякаш са ги избирали с конкурс,как най лесно да те комплексират.Една ми каза това лято,по повод една рокля "Ами ще ви дам най големия номер,дано ви стане"Сякаш съм "Мис Макси",а съм около 60 кг при ръст156см

# 25
  • Мнения: 2 336
Аз пък никога не съм била от слабите. Но сега за моите 165 см и 72 кг се 4увствам като слонче. А ми остават два месеца до края на бременността.
Според мен трябва да се чувставаш добре физически. 2-3 кг от горе на са трагедия. Важното е да си здрав.

# 26
  • Мнения: 660
Да не остана назад,да се разпиша иа з тук.
Бях 57 на 170 см.преди да забременея и родя,по време на бремеността качих 22 килограма,което си е доста,без да ям, сладки неща,напротив доста съобразнос е хранех,но организма си поемаше всичко тогава,сега са минали 2 месеца от раждането и съм свалила 11,12 кила,ама имам още 10-ка да свалям,ама кърмя и става по бавно:( Embarassed
Обаче съм се мобилизирала и съм сигурна,че до март месец ще вляза във старата си форма Peace
Сега се чувствам ужасно,защото едвам се вмъкнах в дънките си отпреди,и последното копче трудно го закопчавеам,всъщност дори не го закопчавам.разширил ми се е и ъанша,ама ми казаха,че до 6 месеца се прибирал,така че пак успокоение.
Не пазарувам никакви дрехи сега,купих само една блуза и един пуловер,блузата е хубава,ама около кръста засега ми стои кофти,защото има за свалка малко любовни дръжки hahaha
Аз не се чувствам добре така,затова ги свалям по интензивнио килата,ако се чувстваш добре и със самочувствие и 100 кила да си,пак ще си щастлива Hug

# 27
  • Мнения: 127
8.oo чай или кафе без захар
10.00 чаша кисело мляко
12.00 попарен кренвирш
14.00 сварено яйце
16.00 чаша кисело мляко
18.00 100 гр. обезсолено сирене и дом
4 дни -7 кг
с тая диета си регулирам кг.Винаги съм била 48 кг на ръст 151 но от как спрях цигарите(вече 9 месеца)станах 52 кг.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Множко сваляш за 4 дни. А плодове и зеленчуци кога ядеш?

# 29
  • Мнения: 127
Диетата е само 4 дни.
След това е добре да си на разделно хранене.
Аз не свалям толкова щото ще взема да се гътна--сега съм 52 кг просто като стана 54 веднага я почвам но не повече от 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт