Помощ проблем с градината и напишкването!!!

  • 1 110
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
В нашата градина няма проблем, от групата на София има дете, което спи с памперс на обяд.
Тя не се напишква, но казаха да носим памперси и те ще преценяват дали ще ги слагат, според ситуацията.

# 16
  • Мнения: 1 632
Можеш да подадеш жалба!Аз лично това бих направила.В момента и аз имам подобен проблем,но не за памперс,и вчера изместих Рая в друга група,заради учителката.В коя градина сте?

# 17
  • Мнения: 9
Можеш да подадеш жалба!Аз лично това бих направила.В момента и аз имам подобен проблем,но не за памперс,и вчера изместих Рая в друга група,заради учителката.В коя градина сте?
В първа - Светулка мисля че се казва. Ами ако съм си в правото и аз бих подала, но работата е че не знам в случая кои е крив и кой е прав. Затова се обърнах към вас за помощ. 

# 18
  • Мнения: 2 556
По-добре да се премести детето на място, където не биха гледали на това като на кой знае какъв проблем. Аз мое дете не бих оставила при хора, които изначално ми се цупят и нямат желание да се занимават с него.

Колкото до памперса, да накараш 3 год. дете, което отдавна е без памперс, единствено то да си слага памперс от всички деца, хич не ме кефи като вариант. Въобще почвам да си мисля че голям късмет съм имала явно с нашата градина, как пък една жена не се оплака веднъж, че дори ми се и извиняваха, ако се случило да се напишка, като че е тяхна грешка.

# 19
  • Мнения: 1 237
По принцип и моето дете не се напишва по време на сън,но като тръгваше на градина беше в период,в който понякога и това се случваше.Занесох от еднократните чаршафчета и просто помолих да ги постелят на леглото.Един път се беше напишала по време на сън,на другия ден сложиха нов.Оттогава не е имало инциденти.Не виждам проблем в това да постелят чаршафче,което после евентуално ще трябва само да изхвърлят.
И аз мисля,че варианта с памперса не е добър,но не мога да проумея как така ще връщат детето,защото евентуално може да се напиша като  спи... Close

Общи условия

Активация на акаунт