Ягодка- обсъждане на продуктите- м. октомври

  • 44 608
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Бих ти препоръчала от тази серия, само че за нормална кожа. В Ягодката в момента го нямат.
или този, но той няма SPF.

# 76
  • Мнения: 1 368
Аз в момента чакам околоочния http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42258&goChar=C , тогава да си почъчам и 2-я крем и крема, който ми препоръчваш(2-я).
А като ги свърша ще си взема задължително и BENEFIANCE Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream на Шосейдо.

Много ти благодаря, много ценя мнението ти!  bouquet

# 77
  • Мнения: 13 512
Ами чудесно...Бенефианса го остави за студа- декември-януари. А върху крема на Диор задължително слагай фактор. Все пак УВ лъчите са фактор номер едно за стареенето на кожата  и ..язък за кремовете става.

# 78
  • Мнения: 1 368
От лятото за плажа имам Clinique Sun-care uv-responce 50+, no mi e mazen. Насочила съм се към Диор пак Capture R60/80 Finish UV Bi-Skin Daily UV Protection SPF35 PA+++ , и него ще си поръчам май.

# 79
  • Мнения: 13 512
От лятото за плажа имам Clinique Sun-care uv-responce 50+, no mi e mazen. Насочила съм се към Диор пак Capture R60/80 Finish UV Bi-Skin Daily UV Protection SPF35 PA+++ , и него ще си поръчам май.
Тойе много хубав. А го имам от лятото и още си го ползвам.

# 80
  • някъде
  • Мнения: 979
http://www.beautive.com/  Правилно ли разбрах,че доставката е безплатна?Има ли минимална сума за поръчка?

# 81
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

Моето мнение - нищо особено.

# 82
  • Мнения: 920
Монда, какво ще кажеш за фон дьо тена на Шанел Mat Lumiere?

# 83
  • Мнения: 3 351
След над 25 поръчки, днес получих първия си празен кашон Cry
Беше парфюм, който или изобщо не са ми изпратили, или е изчезнал някъде по пътя. Кашонът обаче беше добре затворен и не личеше да е отварян.
Писах до отдела им с работа с клиенти - надявам се да ми го изпратят наново.

# 84
  • Мнения: 13 512
Монда, какво ще кажеш за фон дьо тена на Шанел Mat Lumiere?
не знам, не съм го ползвала. Аз отбягвам имена, в които се съдържа думата "мат", защото ми стоят като маска.

# 85
  • Мнения: 4 202
След над 25 поръчки, днес получих първия си празен кашон Cry
Беше парфюм, който или изобщо не са ми изпратили, или е изчезнал някъде по пътя. Кашонът обаче беше добре затворен и не личеше да е отварян.
Писах до отдела им с работа с клиенти - надявам се да ми го изпратят наново.

{Тони}, това е ужасно, много съжалявам.
Имаше ли някаква разлика в теглото - на изпращача и на бг поши?
Нищо съмнително ли не видя?

# 86
  • София
  • Мнения: 405
Привет момичета!!!
Аз миналата седмица също направих първата си поръчка от Ягодка!! И сега чакам, би било много неприятно ако не получа парфюма който си поръчах - CK Еуфория, но стискам палци Simple Smile какво да се прави  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 3 351

{Тони}, това е ужасно, много съжалявам.
Имаше ли някаква разлика в теглото - на изпращача и на бг поши?
Нищо съмнително ли не видя?

Не мога да видя изобщо тегло, отбелязано от изпращача.
На зеления ли етикет следва е?
Защото там няма отбелязано нищо.

Друг път не съм обръщала внимание къде точно отбелязват теглото.

# 88
  • София
  • Мнения: 651
Виждам, че и Карамелена е питала, ама никой не е отговорил, та да питам и аз.
Този околоочен крем подходящ ли е за кожа на 30 без бръчки все още?
И ако някой го е ползвал- нека даде отзиви. Благодаря   bouquet

# 89
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Никой не ми отговори, затова пак ще питам-има ли някой с открадната бяла козметика? Защото останах с впечатление, че крадат главно декоративна козметика и парфюми. Аз лично повече няма да поръчвам такива от Ягодката, но въпросът ми за бялата...

Общи условия

Активация на акаунт