Ceresit "Stop влага"?

  • 77 970
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Нулев резултат. Поне при нас не действа. ooooh!

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 460
За нищо не става. Никаква работа не върши. До момента не съм чула някой да е доволен от него - да си е изпълнил предназначението. За да има ефект трябва да си купим влагоуловител, но все не стигаме до него. За парите дадени за церезит-а по-добре да си бях взела омирисители за въздух ароматни сапуни или др. подобни.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
С уреда "Стоп влага" се разделих още на първата седмица, след закупуването му.
Но ние опитахме и имаме страхотен успех в борбата с влагата с две простички устройства:
 - в кухнята сложихме два пъти по-мощен от необходимото абсорбатор "Faber", който пускаме при абсолютно всяко готвене и топлене на храната, а понякога и просто така, без нужда;
- сложихме вентилатори на всички възможни комини и ги включваме по няколко пъти на ден.
Това е достатъчно ча изсмукването на влагата.  Освен това по два-три пъти на ден отварям широко прозорците, за по 5-10 минути, а понякога и за по-малко (когато е по-студено). Разпределила съм цветята, като гледам не само да не са в една стая, а и да не са струпани на едно място в самата стая и съм ги разхвърляла навсякъде из апартамента, включително и на стълбището.
Опитайте и вие и дано даде резултат и при вас.   bouquet

# 18

do tuk samo lo6i raboti 4uh  Cry , a misleh da si go kupq
nqkoi probval li e tozi na tok? dali ima efekt?????
molq pi6ete na eli_pisipisi@abv.bg ako ima novini plssss  Laughing  bouquet Hug Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Никаква файда! Даже намерих мухъл в дрешника, а там има обезвлажнител поне от два месеца вече Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
И аз си купих от Пикадили за 19.90 лв., Вече е може би втора седмица, но не виждам особен ефект, като се има в пред вид, че нямах мнооого влага, но ми се мокреше дограмата. Събрала се е 2 пръста вода, но дограмата ми пак е мокра. Дано поне устиска да не тръгне и по стената. инка62 е написала най-точното спасение от този проблем Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
Момичета, не искам да ви отчайвам, но ако имате проблеми с влагата това няма да ви свърши с работа. След като купихме електрически влагоуловител за една нощ събра около 3 литра вода. В началото доста интензивно събираше вода, сега може би събираме 3 литра за един-два дена, за да се поддържа поддържа влажност към 50-60%. Пък като чета, че церезитът събирал един литър за 3 месеца.  #Crazy

Не искам да ви агитирам точно за електрически влагоуловител, има и други начини. (например инка62 е написала). Моите родители са решили проблема с качествена дограма и топлоизолация. Няма и капчица конденз!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Моите родители са решили проблема с качествена дограма и топлоизолация. Няма и капчица конденз!  Peace

Е, и аз съм с качествена уж 5-камерна дограма и пълна външна изолация - и пак имам конденз Confused

# 23
Ние го имаме и сме много доволни .стигнало е до е почти до половинатапрепоръчвам го на всички  които имат проблем с влагата newsm10 smile3501 newsm74  newsm18 txtloves

# 24
  • Мнения: 2 168
Май везните клонят към въздържане от купуване.  Stop Благодаря ви, че ми спестихте 20 лв.

# 25
  • Мнения: 140
Наистина няма смисъл да се купува,по-добре в електрически да инвестирате.

# 26
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Аз купих Церезит-а още миналата година, с надеждата да реши проблема в един килер, прекалено малък за уред на ток. Но ефектът беше нулев, точно над него се появи голямо петно мухъл #Crazy
Някой може ли да ме ориентира какви са размерите на ел. устройствата, моля Praynig

# 27
  • Мнения: 266
Миналата година си купих такова чудо и е пълен боклук. Електрически влагоабсорбатор имах като живях в чужбина (Малта е с много по- голяма влажност от тук) и бях много доволна. Моят беше малко по-малък от газовите печки за отопление и на денонощие събираше около 5 литра вода. Има ефект от него.

# 28
  • Мнения: 11
При мен проблема с конденза си го реших с допълнително проветряване на банята и тоалетната. Покрай тях минават комини, които не се ползват и пробих по един отвор, сложих им декоративна решетка и вече няма конденз. Кухнята я проветряваме често - там е "пушалнята", така че се съчетават нещата.
Конденза зависи и от отоплението - ако сте на ел. печки или парно - те сушт въздуха, ако сте на газ - тя овлажнява (изгаря до СО2 и Н2О).
Също така изолациите пречат на стените да "дишат", т.е. да пропускат влагата през тях и от там също идва конденз.

# 29
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не съм очарована! NaughtyДори бих казала,че не виждам никакъв резултат от него.

Общи условия

Активация на акаунт