Какъв кантар?

  • 3 579
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
И моят е купуван от Метро преди около 4 и повече години, спомням си, че беше над 30 лв. и доста мислих преди да си го взема, че бяха доста парички за мен. Досега съм сменяла батерията 1 или два пъти. Иска ми се да имам и един механичен. Този е много чувствителен - като му сменя мястото и показва различно, а ако е върху мокет или килим мери съвсем грешно. Случвало се е и да се кача няколко поредни пъти и да ми покаже различно. Ето такъв е:

# 16
  • Мнения: 50
аз си купих тия дни от техномаркет,на ТЕФАЛ,с памет за 4 потребителя и графика за една седмица/тоест показва теглото в рамките на седмица/.Има и една светеща скала,която свети зелено ако си свалил,оранжево ако задържаш и червено ако си качил.беше около 70 лв.Харесвам си го,дано ми служи вярно и дълго Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 161
моят е Taurus от технополис и струваше около 50-60 лв лятото засега съм доволна  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Moят е на TCM-електронен Peace

И моят е такъв.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
И моят е от ТСМ, ей такъв, но на живо изглежда по-добре, иноксов http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=14570&df=14&d … d9357150ed178a3fc . Вече 3 години го ползвам, много съм доволна.  Peace

# 20
  • Мнения: 5 362
Аз ползвам най- обикновен, за 10 лв. и ми върши чудесна работа. Сравнявала съм го с други и уж мери точно.
За електронните, които измерват мазнини и пр. екстри смятам, че са направени с комерсиална цел- да оскъпят продукта и да ти вземат парите. Иначе са с приятен дизайн. Според мен на мазнините и др. неща, които измерват, може да се вярва толкова, колкото на дисплея на кардиото- изгорените калории. Всичко е индивидуално и много относително.
А при отслабване, измерването на обиколките е много показателно, доколкото знам.
Напълно подкрепям мнението.
По-добре да се стопяват обиколки,отколкото килограми Peace

П.п. Иначе и аз се тегля на най-обикновен кантар Wink

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Моят е електронен и съм доволна!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 146
Моя е от Метро , струваше около 40лв електронен без допълнителни екстри,ползвам го вече 2 години и съм много доволна /в смисъл,че тегли точно/ Peace
Преди това бях купила от ТСМ,но беше пълен боклук - колкото пъти се качиш винаги те тегли различно и то с разлика +/- 5-6кг Mr. Green

И моят е такъв някакъв -  доволна съм много, мери и мазнини -  които са по една таблица така че е излишно според мен.

Общи условия

Активация на акаунт