Спазване на ритуали

  • 1 986
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 622
И синът ми и таткото са родени на едно и също число от месеца, само че не съм чувала такива неща. Лично аз не вярвам и не спазвам абсолютно нищо, което не ми изглежда логично и е в сферата "чувала съм, че......."

# 16
  • Мнения: 19 302
колкото по-малко човек се интересува от тези глуопсти ,толкова по-малко си усложнява живота.

# 17
  • Мнения: X
НелиСА, моля те  изрови ми линк, защото аз не успявам да открия нищо по въпроса. Rolling Eyes
Чувала съм това за дървото, но не знаех защо се прави и как точно.
Благодаря предварително!  bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
За първи път чувам такова нещо.  Shocked
Майка ми и леля ми са родени на един и същ ден през 6 години, но не съм чувала да са изпълнявали някакви ритуали.

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
НелиСА, моля те  изрови ми линк, защото аз не успявам да открия нищо по въпроса. Rolling Eyes


И аз опитах да открия нещо, но или търсачката ми не сработва, или аз не търся както трябва,
но помня, че сме го коментирали. Ще продължа с опитите, ако открия  ще го постна.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 734
Е и за това ли има ритуали...Що се затормозявате с глупости само...

# 22
  • Мнения: 438
Не съм чувала за подобни неща. Синът ми трябваше да го родя 1 ден преди рожденият ми ден по термин,но той подрани. Рожденните ни дни са през 2 седмици,една и съща зодия сме,но не съм чувала да се прави нещо при такива обстоятелства.  newsm78

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А изпълнява ли се ритуал в следния случай- аз съм родена на 21, а дъщеря ми на 12 число  newsm78  Thinking  Whistling  ooooh!

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
 Rolling Eyes
не съм чувала за такъв ритуал

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Rolling Eyes
не съм чувала за такъв ритуал
И аз сега чувам за тези ритуали.

# 26
  • Мнения: 1 044
Още едно глупаво суеверие-свързани съдби, как ли пък не! И то защо-датите били същите! Абсолютно нелогично!

# 27
  • Мнения: 2 019
За първи път чувам за подобно нещо.
Peace

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз не съм чувала за подобни ритуали

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Shocked newsm78

Общи условия

Активация на акаунт