Как може 4овек да напълнее....

  • 4 144
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
Вземи си протеин и си прави шейкове Peace Така няма да слагаш мазно  Flutter Пък тва с яденето 4 пъти на ден по часове е за отслабване, забързваш си метаболизма по тоя начин. Спри да закусваш, а на обяд и вечеря направо се размазвай Mr. Green Гарантирам резултат Peace

# 31
  • Мнения: 3 550
Един познат направи чудеса с жената-скелет, за която се ожени. Спомням си, че наблягаше на свинските крачета.

# 32
  • Мнения: 2 472
трябва да отидеш на ендокринолог.

# 33
  • Мнения: 750
юбими са ми тестените изделия...Хапвам си ги с охота!
Пиле ям всяка ве4ер(скоро ще запо4на да кодкудякам Mr. Green)и със сиренце се облажвам....Виж за яйцата... newsm78На месеца веднъж ако се сетя! Rolling Eyes
Също така и спортувам!
Ка4вам си се на тренажора през ден....Докато де4ица нанкат аз връткам педалите FlutterНо...като виждам на последък и по колко калории топя всеки път като се метна на уреда ooooh!Съвсем ще из4езна! Mr. Green


След като се храниш добре и поддържаш спортна форма, какъв всъщност е проблемът?
Е проблема е...4е искам да ка4а 5 кила,те това е проблема!
Определено не прили4ам на анорекси4ка...но искам,много искам да позаобля трътка! Mr. Green
Ох...какво дупе имах преди да родя.... TiredИскам си го пак! Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 750
Вземи си протеин и си прави шейкове Peace Така няма да слагаш мазно  Flutter Пък тва с яденето 4 пъти на ден по часове е за отслабване, забързваш си метаболизма по тоя начин. Спри да закусваш, а на обяд и вечеря направо се размазвай Mr. Green Гарантирам резултат Peace
Ама аз ако не закусвам...ще испадна в нервна криза! Joy
От къде да си ги взема тия протеини... newsm78
От ония магазини с мускулистите мъже ли... Rolling Eyes
Няма ли ме наритат ако вляза да питам за протеини! Mr. Green
То т'ва не е ли за ония дето вдигат само...за мускули! Thinking
Аз не щя да съм мускулеста! Flutter

# 35
  • Мнения: 750
Рожбе, изгони го този търтей! Какъв мъж е той, да не може да сготви на жена си???  Shocked Naughty
Ще ти дам брат ми - хем обича да готви, хем го прави добре. От теб се иска само да пълниш редовно хладилника. Желателно е повечето зеленчуци да са расли на кокал.  Wink Mr. Green
Мар' ни мИ обиждай тъй мЪжлето  мА как' Сийке... Crossing Arms
То търтей у дома само Mr. Green...А ина4е мноооооо раб'тливо! Wink
Брат ти викаш ще ми дадеш... ThinkingКога? Mr. Green
Пращай ми го! Flutter
Ам ко ще каже мъж ми кат звънне брат ти на вратата.... Joy
4е е и у4ител по карате... newsm66

# 36
  • Мнения: 3 674

Един познат направи чудеса с жената-скелет, за която се ожени. Спомням си, че наблягаше на свинските крачета.

Е тази отврат не мога да я ям.... Sick и други подобни...мозъци,черва и карантии...не присъстват в нашата кухня. Ното аз ще ги ям,нито пък моя харесва такива неща...а пък за децата  абсурд  Naughty Виж дреболийки  като сърчица или пилешки дробчета...мммммм Heart Eyes 

# 37
  • Мнения: 750

Един познат направи чудеса с жената-скелет, за която се ожени. Спомням си, че наблягаше на свинските крачета.

Е тази отврат не мога да я ям.... Sick и други подобни...мозъци,черва и карантии...не присъстват в нашата кухня. Ното аз ще ги ям,нито пък моя харесва такива неща...а пък за децата  абсурд  Naughty Виж дреболийки  като сърчица или пилешки дробчета...мммммм Heart Eyes 
Оу мА Розке,пилешките дроб4ета не са ли карантийки... hahaha
И ай мол'ти са...за мозъка дет' не го ядеш...пращай го на сам! Mr. GreenАз си го Апвам 4ести4ко...Мммммм... CrazyВкусно!
Или ти на мозъка викаш карантия....а на дроб4етата-дреболия! Mr. Green
Ох,4е се посмях ама! Joy

# 38
  • Мнения: 3 674

Един познат направи чудеса с жената-скелет, за която се ожени. Спомням си, че наблягаше на свинските крачета.

Е тази отврат не мога да я ям.... Sick и други подобни...мозъци,черва и карантии...не присъстват в нашата кухня. Ното аз ще ги ям,нито пък моя харесва такива неща...а пък за децата  абсурд  Naughty Виж дреболийки  като сърчица или пилешки дробчета...мммммм Heart Eyes 
Оу мА Розке,пилешките дроб4ета не са ли карантийки... hahaha
И ай мол'ти са...за мозъка дет' не го ядеш...пращай го на сам! Mr. GreenАз си го Апвам 4ести4ко...Мммммм... CrazyВкусно!
Или ти на мозъка викаш карантия....а на дроб4етата-дреболия! Mr. Green
Ох,4е се посмях ама! Joy

Да бе верно  Джейн, карантийки са май ... Joy
Абе отде да го знам тоз мозък  и свинките карака към какво спадат... newsm78... Mr. Green Ама знам че такава гад не мога да ям. Crazy Ама вече знам на кого  да  ги пращам де ... Wink... Hug

# 39
  • Мнения: 2 427
Аз също съм ужасен хърбалет,но поне разбрах вече на какво се дължи.Пуша много и много кафета пия Peace Blush.От това.По време на бременност като спра "екстрите"моментално(и двата пъти)закръглям до + 30 кг отгоре.
Това е истината.Аз ям безразборно,по цял ден,каквото ми душа иска,филии с масло,чипс,фъстъци на воля,шоколад,меса-тлъсти и изобщо всякави,варива...пържено ,но не наддавам Flutter.Нямам и един кв.см по ялото си с целулит,една( излишна) тлъстинка няма.Сухо месо.Бе като заешко съм с една дума bowuu.

# 40
  • Мнения: 738
Вземи си протеин и си прави шейкове Peace Така няма да слагаш мазно  Flutter Пък тва с яденето 4 пъти на ден по часове е за отслабване, забързваш си метаболизма по тоя начин. Спри да закусваш, а на обяд и вечеря направо се размазвай Mr. Green Гарантирам резултат Peace
Ама аз ако не закусвам...ще испадна в нервна криза! Joy
От къде да си ги взема тия протеини... newsm78
От ония магазини с мускулистите мъже ли... Rolling Eyes
Няма ли ме наритат ако вляза да питам за протеини! Mr. Green
То т'ва не е ли за ония дето вдигат само...за мускули! Thinking
Аз не щя да съм мускулеста! Flutter

 Joy Ми ти няма да дигаш бе, само протеинчето ше вземаш. Няма да те наритат, мен поне не са още Mr. Green Пък има и различни вкусове-шоколадче, ягодка, тва онова...Една доза=3 пилешки пържоли. Спестяваш и време и всичко, баси кефа Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 427
Не знам за краченцата,но аз съм Голям ФЕН на шкембе чорбата.За един ден си изяждам сама една тенджера та стой и гледай(мъж ми такива работи не ядял),дробчета ям също,език,сърца и други подобни Блякк,и файда немаааа...
Ама пуша някъде около по кутия на ден,обилно обляти с две кани ШварЦ.

# 42
  • Мнения: 750
Утре бегам за протеин4ета...Шоколад4е!Ще се метна с тях...па да видим! Flutter
Ама да не се увредя нещо.... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 135
Сериозно по темата - причините може да са различни, за едно от нещата вече се писа 9за еднокринолог), другото може да касае... енергийния баланс. Ако там нещо има дисбаланс, може човек, и малко да яде и да напълнява, и много да яде и да е слаб.
Конкретно за твоя случай може да помогне пиене на гореща (кипнала вода поне 1 л., не на кафе:)
носене на вълнени дрехи предимно и облягане на гърба на бор или дъб по 5-10 минути дневно.  Praynig

# 44
  • Мнения: 750
Сериозно по темата - причините може да са различни, за едно от нещата вече се писа 9за еднокринолог), другото може да касае... енергийния баланс. Ако там нещо има дисбаланс, може човек, и малко да яде и да напълнява, и много да яде и да е слаб.
Конкретно за твоя случай може да помогне пиене на гореща (кипнала вода поне 1 л., не на кафе:)
носене на вълнени дрехи предимно и облягане на гърба на бор или дъб по 5-10 минути дневно.  Praynig
Остави ме замислена.... Thinking
Е как гореща водя ще пия...няма ли да се попаря! newsm78
А това за дървото...що? ThinkingДа ме зарежда ли? newsm78
Или по лесно да ме удари гръм! Mr. Green..(майтап Wink)

Общи условия

Активация на акаунт