Kak se premaxat ve4e poqveni presni strii?

  • 4 930
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
 Blush много полезна тема едно записче

# 31
моля всеки който е ползвал средства за премахване на стрии,да си даде мнението и препоръката тук и да каже дали по време на бременност се прави това или след това!а и дали има страни4ен ефект при кърменето!!!Благодаря   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 069
микродермабразио се прилага при стари стрии а лазера при нови / лилави /
все още не съм пробвала но още имам такива намерения  Wink

# 33
  • Мнения: 121
Миранди, поръчах си  я по интернет.Давам линк към страничката им:
http://svila.jsc.googlepages.com/home

Много са  мили тези хора,  аз си поръчах  една кутийка , защото  доставката е безплатна. Оставих си за мен  2бр.  и другите ги раздадох на  приятелки.

Лека вечер:)

# 34
  • Мнения: 2 069
Миранди, поръчах си  я по интернет.Давам линк към страничката им:
http://svila.jsc.googlepages.com/home

Много са  мили тези хора,  аз си поръчах  една кутийка , защото  доставката е безплатна. Оставих си за мен  2бр.  и другите ги раздадох на  приятелки.

Лека вечер:)

Не ми стана ясно къде да я поръчам  Embarassed
Може ли малко помощ  Praynig

# 35
  • Мнения: 121
kalaka,

http://svila.jsc.googlepages.com/home   на този адрес е обяснено, но  иначе аз пуснах мейлче на svila.jsc@gmail.com и  си поръчах  5 бр, защото доставката е безплатна . Хората са много мили , и много бързо ти отговарят. 

# 36
  • Мнения: 6 958
Миранди, поръчах си  я по интернет.Давам линк към страничката им:
http://svila.jsc.googlepages.com/home

Много са  мили тези хора,  аз си поръчах  една кутийка , защото  доставката е безплатна. Оставих си за мен  2бр.  и другите ги раздадох на  приятелки.

Лека вечер:)

Благодаря ти за информацията  Hug

Само дето аз не обичам поръчки чрез интернет  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 7 723
ve4e proqvenite presni strii ne se premaxat nikak Wink

# 38
  • Мнения: 1 531
с течен колаген за пиене и много мазила отвън, съдържащи колаген, еластан и витамини. потърси хидролизиран колаген с някоя търсачка. купува се от аптеките със заявка.

# 39
Ехо искам да кажа на тези които се интересуват за мазилата за стрии,4е питах в аптека за "Контрактубекса" дали може да се ползва по време на бременност и на кърмене и ми казаха категори4но "НЕ" понеже прониква под кожата,а съдържа съставки,които не са благоприятни за бебето!?Но някой ако има някаква информация за мазило,което може да се ползва по време на кърмене и не вреди,нека сподели и с нас!!!   bouquet

# 40
Ехо искам да кажа на тези които се интересуват за мазилата за стрии,4е питах в аптека за "Контрактубекса" дали може да се ползва по време на бременност и на кърмене и ми казаха категори4но "НЕ" понеже прониква под кожата,а съдържа съставки,които не са благоприятни за бебето!?Но някой ако има някаква информация за мазило,което може да се ползва по време на кърмене и не вреди,нека сподели и с нас!!!   bouquet

Ами всъщност Контратубекс се предписва след 15-я ден от секциото (за белега от него) т.е. по време на кърмене и то от лекари. Може би не трябва да се ползва само за гърдите, за другите части от тялото не би трябвало да има риск.

# 41
Здравейте май4ета!искам да попитам ве4е претарпялите раждане как е бил секса им след като са родили "с нормално раждане" като имам няколко вапроса!

-за колко време се е вастановило влагалището им?

-има ли огромна промяна в секса?

-колко време след раждането са правили секс?

-и имали известна болка?

Моля майките които ве4е си имат беб4ета и са го минали това да изкажат мненията си и преживяванията си и да ме посаветват!!!

Благодаря ви!!!    bouquet

# 42
Здравейте мам4ета!
Искам да попитам коя от вас е ходила и ходи на сулариум докато кърми и дали това не вреди по някакъв на4ин и от къде мога да про4ета някаква статия отностно това!  Rolling Eyes

# 43
Мам4ета здравейте!Много от вас са кърмели своите де4ица!моля ви дайте ми савети те си с какво да се мажа по време на кърмене-(което да не вреди на беб4ето) и с какво след това за да си варна ако не напално поне по4ти стария бюст!Също така и да не е покрит със стрии!Моля пишете ми!!!  Sad   Rolling Eyes

# 44
hora az sum samo na 16 godini imam sravnitelno golemi gurdi,na skoro zabelqzah da se poqvqvat violetovi strii 4uvala sum 4e za tqh ima veroqtnost da budat zali4eni,su6to taka mi kazaha 4e zehtina pomaga v takuv slu4ai,zapo4nah da se maja ot 3 dena i se nadqvam da ima rezultat,prosto izpadam v depresiq,v 4ujbina sum i neznam ot tuka kakvo da kupuvam,ako nqkoi znae doma6na recepta 6te sum mnogo blagodarna da mi kaje... Cry Tired molq vi naistina

Общи условия

Активация на акаунт