Хидрамнион

  • 2 199
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 123
изпратих ти телефоните на бележка.

# 16
  • Мнения: 81
Благодаря за телефона и за вси4ко много ти благодая.
Днес нямах нет и за това 4ак сега влизам от сутринта.

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
според мен БСХ е много недостоверен метод,особено за близнаци.Амниоцентезата дава много по-достоверна информация.Ако я прави обаче,трябва да стане възможно най-скоро,защото по принцип се прави до 20-21-ва седмица.За амниото специално д-р Димитрова наистина е много добра,направила е много такива процедури и е много опитна.Но не трябва да отлагате,защото нямате много време.
Подкрепям с две ръце за д-р Димитрова,хидрамниона не е безобидна диагноза в никакъв случай.

# 18
  • Мнения: 81
Много те моля, ако знаеш нещо кажи ми.

# 19
# 20
  • Мнения: 81
Момичета благодаря на всичи Ви за помоща.
Загубихме децата, но Господ спаси сестра ми.
На всички ни е много тежко, но се надявам че ще преодолеем болката с времето.
Много Ви моля, ако някой е загубил дете кажете ми  най-добре да се грижа за нея.
Не физически вече е вън от опасност, а психически.
Да говорим ли за травмата да плачем или да подтискам мъката?
Просто не знам как да постъпя.
Моля Ви кажете, ако знаете.
Пожелавам Ви никоя от личен опит да не знае.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Мила, много, много съжалявам  Cry Hug Hug Hug
Пиши в този подфорум: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=36.0

# 22
  • Мнения: 81
Благодаря

# 23
  • Мнения: 983
Аз сега прочетох темата и тъкмо да ти кажа да не се притеснявате предварително, защото и аз бях бременна с близнаци, м/у които нямаше никаква преграда и беше мн.опасно, а тя ги е изгубила. Много съжалявам мила. Ако има нет може да се включи в подфорума, който ти дадоха.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Нели,много съжалявам за тежката загуба,която преживявате всички.Дано Бог даде сили на семейството да продължи напред.Най-добре е мъката да се изплаче,а не да се потиска.Освен това ако сестра ти не иска да говори на тази тема,не е добре някой да я кара да го прави.Но е наложително по някакъв начин да се "отключи" и сама да започне да споделя всичко,което мисли и чувства,това е начина.Ако не могат да се справят сами семейството е най-добре да посетят специалист психолог.

Общи условия

Активация на акаунт