Арабско - българска дружба за 39ти път

  • 16 630
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 804
Момичета ето ме на бързо .
Мърси , Милена , Мария  и Манел , видях ви снимки те на всички и ви се порадвах от далеч .
Много хубави момичета сте , а децата ви още по-хубави !
Мърси , и аз мисля , че трябва да пробваш да се отделиш постепенно от Линда .
Помниш , че ти казах тук как процедират .
Първата седмица с мама или тати , втората без с удължаване на престоя и така ние чак от другата седмица започваме на нормални обороти . В смисъл от 8:30 - 16:00 , което много добре ме улеснява .
Така сутрин си я водя с градския автобус за една спирка на върха на баира , а след това татко и като се прибира от работа минава и си я взима .
Не знам ти като майка на Линда , най-добре си я познаваш . Пожелавам ти успех !
Ани , кой какво си иска това да си мисли !
Аз поне стигнах до това мнение , хора всякакви и съответно и мисли всякакви .
Пък хора , които пътуват и са запознати с елементарната култура на един народ ще го уважат при всички положения .
Миленка ,наистина много на бързо спретнахме брака ни , но за сега не смятам , че съм сгрешила в избора ми .

Отивам , че имам да приготвям ядене за съкровището .
До после .

# 76
  • Мнения: 1 730
Дани майтапя се бе душа, но Манел така живописно ги разказва нещата  Peace сигурна съм че по никакъв начин не се изложила! Много е интересно човек да се запознае и с други култури, така се обогатяваме.

Пепи, стачкувате ли още. Тук едни стачкуват, други не..родителите се оплакват че няма кой да им гледа децата, заради стачките, който няма баби и дядовци под ръка, лошо. Днес пък една колежка ми спомена, че правели ремонт в детската градина на сина и ...трябвало да ходят да помагат в ремонтите - боядисване, чистене и т.н, явно няма пари за майстори.

Ето я песничката от сватбеното видео, много е веселяшка:
http://www.youtube.com/watch?v=3Sushu4zOkE

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 22:03 от AniSim

# 77
  • Мнения: 3 804
моми4ета днес Даяна е с темп. 38.5  и е страшно кисела преди малко се пооправи и ве4е гони котките
майка се обади днес и каза 4е тръгват няколко дена по рано,така 4е ще хванат последните 1-2 дена от рамадана

# 78
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Браво на вас , как сте се разписали Hug
Манел, радвам се, че пак пишеш  bouquet
Разсмя ме ствойте разкази и ми припомни мойта сватба. Дето все викам , че не обичам сеир и баш арабска сватба правихме Joy Но такива партита по нощнички нямаше  Simple Smile
Любе, супер снимки.
Болните да се оправят бързо  Praynig

100% ще пропусна някой, ще ме прощавате, но дълъг ден днес  #Crazy ходихме сами с малката да си търся цял бански със къс клин. в един магазин след 2 дни обикаляне в 3 мола намерих един, който от 195 дхс го намалили на 5 (пет) дхс , защото бил много голям и нямало кой да го купи Shocked . няма , ама има- ей ме на. 180см и 90 кг мечка Embarassed смяла съм се сама в магазина.
утре отиваме за 3 дни до Фуджейра. почивка малко.
а, визата на майка е наполовина готова, да не чуе дявол. 2  часа седяхме в съда днес - в тая стая, в оная...
Милена, такива сапуни има по метните пазари и оная голямата Шатра, ако си спомняш. на кило ги продават, някои са и с киските. аз ще си взема, щом са толкова хубави. само да не направя някое вагинално възпаление, че от другите съпуни ми става.
Ани, това са шапките, които си слагат мъжето под ретрата- мъжката кърпа. аз бях пращала на една позната от тях за дъщеря й.
ох ще бягам, че не съм оправила багажа , а и малката мрънка.
всичко добро на всички и като се прибера да сте изписали тематА.



# 79
  • Мнения: 590
Добро утро.
Марси, аз съм с още по-меко сърце сигурно щях да се откажа от градина. В Сирия ще ме споменават дълго как тичах след детето Twisted Evil. Мъж ми като развален грамофон повтаряше, че българите сме такива, страх ни е много за децата. Аз като линейка тичах и за минута не го оставях.
Милена, вярно си ходех по бельо  Embarassed. При 40 иииии градуса и режим на тока, нямаше как. Първите два дни ходех с дънки и панталон, е не повторих те се лепват за кожата ти като клин. Както си седиш спира тока и за 2 минути става пещ, няма климатик, няма вентилатор. В най- добрия случай ток няма 1 час, случвало се е и за 4 часа да спре .Е , налагаше се от време на време да се обличам, но имах ли възможност предпочитах без.Родих се с тази абая не се мачка, не се глади  и държи прохладно, ако бях всеки ден облечена с два ката дрехи да съм предала богу дух.
Радвам се, че Халед се чувства добре. Вярно е че Дима ти е умна и грижовна също  Heart Eyes.
Ани, простено ми е знаят хората, че отскоро сме в ЕвропатА. Има шанс и от мене човек да стане нЕкой ден  Blush Mr. Green.
Мария, само аз от целия форум не съм те видяла като булка Crossing Arms. Когато ви открих темичката  снимките вече бяха махнати  Sad.
Да оздравява  Даяна бързичко   bouquet
Дани, на стари лаври лежа с тия снимки, като по отслабна ще кача нови, че ме е срам от себе си .
Накупила съм си един куп с чайчета и хапове за слабеене , да видим Mr. Green

# 80
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами !:hug:
Минавам на бързо и отивам да обличам Фатката , че цяла седмица я държа в къщи заради тази настинка .
Е кашля все още , но времето е много приятно и ще я изведа .
На лекар така и не ми стигна времето да ги заведа , а сама с двете е ад да стоя три часа пред кабинета .
Те направо откачат и като влезнем в кабинета Самира , пощръклява всичко да пипне и всичко да види .
Много е гадно тук с час се водят само новородените другите чакаме с часове , като луди .
Единствено ако ти е с температура детето минава първо .
Ани , не се и съмнявам , че е майтап !
Но сте ми адски забавни с разказите си !
Аз имам малко изпълнения в Мароко , защото до сега само веднъж съм ходила във ваканция там .
Манел , със сигурност е много по удобно да си метнеш една абая и да ти диша цялата тяло !
Аз сега като ходя до Мароко , ще си накупя бая дрехи от техните включително и анцузи . Страшни са и нямат късане .
Миме , не се тревожи за килограмите , май почти всички тук сме в същата ситуация .
Аз този път съм се зарекла , че като родя чакам един месец и почвам диета . Не мога повече да се гледам такава като балон .
Манел , и аз не съм я виждала Мимето като булка !!!
Миме , пусни и на мен някоя снимка - плийз  Hug !
Дтти , дано малката ти кукла днес е по-добре ! Praynig
Мърси , къде изчезна и Пепи и тя  newsm78 !
Тони , на теб душко ще ти драсна като се прибера , че сега много се олях .
Лек ден и успешен на всички ви !  bouquet

# 81
  • Мнения: 914
Здравейте момичета  кокичета набързо
 Алла ишфи болните дечица и ни помогне да да си поддържаме диетите

Дани ,не си ли опитвала да и направиш леко втриване на зейт зейтун на гърдите след два дни и омеква кашлшцата и изчизва Това аз правя вече от 7 год почти Когато живеехме в Рабат средната ми дъщеря получи хлоничен бронхит и като заех с един курс на лекарства и масаж и зейт билди оттогава вече и спомен няма от хроничния бронхит Ами казаха че може да прерасне в астма Оттогава щом се разболеят И се стигне до кашлица само това ме спасява ,а и нощем си поспиват без да се събуждат Слагаш малко колкото едно бъжица масло по ръцете и ги стопляш малко далечко от котлона 2мин Само ги затопляш леко и втриваш леко маслото по гърдите и по гърба Като се опиташ да ги оставиш за няколко минути да се затоплят гърдичките  и Опитай два пъте на ден приде лягане завиваш я и се гушкаш до нея   bouquet

Мария  Внимавай със сапуните Не се прилагат да подмиване а само се втриват леко за почистване и се изплакват Знам че ако попадне в очите пари А от децата знам когато сме ходили на баня и те като се налепят със сапуна и ако им влезе под слипчето после реват  Grinning

Манел ,не само ти а и много мои познати също бягат след децата ,а и аз включително преди но нали сега ми е трудно да бягам ,рискувам да разтърся някоя къща и пращам децата да тичат след малкия  Joy

Миленче ,браво на Дима   bouquetМного целувки от мен Оставям разказа за после ако нямаш нищо напротив Днес съм захванала едно мелене на подправките а и малкия трябва пак да го гоня със спринцовката

Марси ,при вас няма ли това ергеново дърво Защото аз чух по радиото Не се кахъри и аз като бях със свекърва все не им нещо недоправено ,неуредено но времето минава и всичка се забравя

На всички привет На постещите Алла кбел сиамакум уа киямакум Амин

# 82
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте душички , аз се прибрах от работа . Училището стачкува и хвърлям сили в детската градина . Много са ми сладки най-малките ми ученичета - ще ги снимам да ни видите . Нещо нямам сили вчера и днеска , дали ме събаря грип , не знам - отивам да полегна , довечера ще се отчета повече . Heart Eyes Hug

# 83
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
линда е болна, аз може би спасих грипа,защото и без това си пия антибиотик с цикъла, много рано тръгна да се разболява! което хи4 не ми харесва! много мразя болни деца , подсмър4ащи и сополиви в градините, затова големите не са ходили! не знам дали ще е инцидентно или ще е серия!днес я оставих да реве, викам може да е като другите да я баламосат, ама линда е халуфа, няма баламосване! и добре, 4е напазарих бързо от сука и обратно като флеш, продължаваш? неистово да реве!за няма и 30 мин! е това пък отприщи и заболяването тотално!

# 84
  • Мнения: 2 804
Ох Мърси , съжалявам много , че малката къдрокоска е болничка !
Дано се разминете без антибиотик .
Аз днес се разсипах от скитане !
Нощеска си легнах в 4 и половина , сутринта станах в 8 заведох Самката на градина .
От там се прибрах преоблякох Фатето и го изведох на въздух . Минах през пазара и накупих дрехи , защото това е единствения начин да спре да ме друса нервата . За мен за жалост само две неща купих , но дребните намазаха добре .
От пазара се прибрахме аз едвам стигнах до нас и увиснах в банята  Sick .
След това трябваше да ходя за каката , но за късмет татко и я взе и в 4 излязох за работа .
Оставя да сготвя и съм тип топ , за мои късмет сутринта приключих с чистенето .
Сега почивам тук малко и след малко ще върша другата работа .
Ох , пуста да опустее тая слугинска работа край няма , но за това пък утре мисля ако е хубаво времето да се отдам на разходка за разтоварване . Така де и аз да се почувствам бял човек .

# 85
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Брей, момичета, пак много сте изписали - много сладка раздумка тука.  Hug
Абе защо тъй все някой детенце е болничко - айде дано всички да оздравяват скоро и да не го мъчат никой болестите.  Praynig
Хе -хе днес съм кратка...

# 86
  • Мнения: 914


Приятен ден от мен момичета Дано днес имам повечко време за писане

Марси ,погрижи се за малката кукла и дано скоро да оздравее

Мария ,приятна почивка

Миленче,почивай си колкото можеш повече и целувки за ученичката

Дани ,не се огорчавай Наистина къщната работа край няма Кагото пораснат момите ще помагат

Манел,Любито ,Пепи ,Тарик мам и на всички приятен ден

Аз май чак довечера ще се включа   bouquet

# 87
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Свеър , много си ранобудна слънце !
Аз ставам в 8 , но ако мога ще ставам и в 12 .
Пепи , как са малките ти възпитаници ?
Мърси , как мина нощта малката , има ли все още температура ?
Тарик мом , много на бързо минаваш , но важното е че минаваш да ни навестиш !
Аз май днес ще се отдам на пране и миене на прозорци , да използвам хубавото време . Пък и малко гимнастика ще ми дойде добре , нали сутрин я карам по мързеливата и за една спирка до училището ходим с автобус .
Днес сутринта пред детската две коли се сблъскаха , но нищо сериозно . Шофьорката на предната кола караше на зад и се заби в колата зад нея . Много заспал народ брей... , пък аз си мислех  , че само аз дремя и вървя .

Свеър , това слонче аз ли съм ?!?
Много обичам слончета и докато си живеех в БГ бях започнала и колекция да си правя , а тук за сега имам само две .
Вие имате ли някаква страст към нещо ?
Пишете момичета не се ослушвайте !
Тук съм на който му е до лаф да заповяда ... Heart Eyes
На останалите приятен ден изпълнен с много и само положителни емоции .

# 88
  • Мнения: 914
Дани  ами слончето съм аз

а и има и още три слончета в къщи  вчера обядваха тажин ,закусиха с нас и вечеряха тажин
Днес казаха че ще постят Ще видим дали ще издържат
Така че не си завиждам #Crazy

# 89
  • Мнения: 2 804
Свеър , ние сме 2 слончета в къщи .
Аз и Фатима , все сме гладни направо нямам думи да опиша .
Виж мъж ми яде малко , а Самира само на сладки работи налита .
Дребната обича и много безалкохолни особено кока кола и е ад като види пълна бутилка , няма отърване докато не и сипя .
Аз се съсипах от чистене и пране днес , сега отивам да почина за час час и половина и след това излизам с децата на вън .
Може и с  по парче пица да вечеряме ние , пък само за мъж ми ще мисля какво да готвя .
Ти тажина с какви комбинации от зеленчуци го правиш ?
Аз си го преиначавам и слагам де що видя из хладилника , ма ми казаха , че не е баш така !
Момичета , къде сте ?
Как са децата ?

Общи условия

Активация на акаунт