Мара-Отварачката в "Горещо"

  • 9 170
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 713
И какво стана? Май предаването е към края. Някоя клюка, ала-бала?

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
Пфу! Изпуснах го! Само дето толкова се каних да го гледам...

# 17
  • Мнения: 7 186
Аз я мярнах за малко, ама смених канала. Не мога да я изтрая  comp03

# 18
  • Варна
  • Мнения: 917
Колко време говориха и нищо не каза...кво толкова се крият не мога да ги разбера- хем идва интервю да дава, хем не ще да говори. За какво крие толкова, ми изкарва си пари, кажи си какво си си купила. Щяла да дразни зрителите- тя нас за овце ли ни взима Laughing

# 19
  • Мнения: 2 498
Наистина нищо не каза-нито каква кола кара, нито за хонорара си, нито къде е била на почивка...то големи тайни, голямо нещо Crossing Arms....

# 20
# 21
  • Мнения: 126
Мен лично марчето ми харесва има визия на супер перверзна кучка....е не че това е нещо кой знае колко хубаво де,но поне на клипове и плакати я докарват!
Да живее пластичната хирургия Praynig

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А на Венетка не й ли е пораснал много бюста? newsm78

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
От изказванията си направих заключението , че  явно се смята за изпълнената мечта на фолк - певачките - да седне в нечия S-класа.

Защо въобше се е съгласила да участва, като през цялото време чупеше стойки и "не коментираше"?!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Наистина нищо не каза-нито каква кола кара, нито за хонорара си, нито къде е била на почивка...то големи тайни, голямо нещо Crossing Arms....


Аз четох че била дошла за интервюто придружена от съпруга си и с S-класа, и с бодигард .

# 25
  • Мнения: 323
Нищо не каза по същество,само се глези и лигави на Венета.Но си личеше ,4е темата за Пайнер не й е приятна,има нещо ....

# 26
  • Мнения: 5 622
Превърнала се в консервативна съпруга?! Да бе! И затова се снима полугола за FHM  newsm78

Е, ако по бански е полугола(не че не е голота, но не и тази, която визираме всъщност казвайки"полугола"), то и аз значи се развявам полугола на снимките в албума си  Crazy

На мен ми харесаха интервюто с Мария. Не каза много неща, но може би, наистина за да не дразни обикновените зрители и да им набива в очите почивките, колите си и прочие...Не знам от къде съм дочула, но май карала Бентли  newsm78

Явно наистина си го харесва съпруга и може би не е само взаимна изгода брака им. Кой знае... Пък и не е от голямо значение де...

# 27
  • Мнения: 2 229
И аз я гледах, тая уста... Sick Sick Sick
По време на отварачката пак ли беше също толкова противна, не помня. Thinking

# 28
  • Мнения: 562
Марчето повече ми харесва на екран. Видях я в Сити Центъра един ден с мъжа й, заприлича ми на голямо дете облечено в дамски дрехи  Tired

# 29
  • Мнения: 5 622
Тя май е доста ниска, наистина. А мъжът и колко е висок? В смисъл като Крачун и Малчо ли са или изглеждат по-нормално един до друг(което ще означава, че и мъжът и не е особено висок)

На мен друго ми е странно. Тоя Димитър, мъжът и, защо никога  не бях чувала за него, като е толкова богат и нам си къв?И как така не го е грабнала някоя кака, до сега? Както става с Коко Динев(Там е голяма навалица, направо да се чуди човек... Thinking)?Хем не е от най-лицеприятните хора, които съм виждала...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт