Студените плодове от хладилника......????

  • 1 650
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
И аз давам директно от хладилника.Изобщо не ме притеснява това,че са студени.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Защо трябва да се затоплят?

# 17
  • Мнения: 27 524
Защо трябва да се затоплят?

Предполагам да не му настине гърлото.

# 18
  • Мнения: 508
ЗаЩо държиШ плодовете в хладилника  newsm78? Да не преzреят ли? Какви количества купуваШ?

дават ми домашни плодове от село, затова са в по-големи количества.

# 19
  • Мнения: 4 784
Вадя ги няколко часа предварително от хладилника. Ябълките например не ги държа в хладилник. По принцип купувам малко плодове за ден -два и не се налага да ги съхранявам в хладилник.

# 20
  • Мнения: 753
Не забравям да ги вадя от хладилника по-рано защото малкия сам си иска всеки ден, а и като са пред очите му повече си хапва....това с микровълновата е малко странно за пресни плодове според мен

# 21
  • Мнения: 4 621
Млеката, плодовете и соковете си му ги давам директно от хладилника. Няма проблем  Peace
В микрото или с друга топлинна обработка ще ги съсипеш.
Аз също. Единствено когато е болна ги затоплям до стайна температура Peace

# 22
  • Мнения: 73
И аз ги давам студени.Може и да си внушавам,но като че ли така са му по-вкусни.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 773
давам ги от хладилника.

# 24
  • Мнения: 1 049
И аз ги вадя по-рано от хладилника, студени не съм давала. Все пак ти си прецени колко са студени според вашия хладилник, всеки изстудява на различна температура. Но определно не ги топли, така няма да има смисъл от тях...  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 230
Държа всички плодове в хладилника (без бананите - скапват се веднага). Никога не давам студени. Рядко вадя по-рано. Почти винаги ги врътвам за 10-20 сек. на МВ след като съм ги нарязала или настъргала  Peace

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не давам студени плодове !Ако забравя да ги извадя  2-3 часа по рано ги замествам с друго!

# 27
  • Мнения: 5 103
И ние, и детето ядем плодовете директно от хладилника. Нали стоят в хладилник, плюсов, не излизат ледени или замръзнали като от фризер  Peace
Peace

# 28
  • софия
  • Мнения: 756
не ги държа в хладилника, а кремчетата гледам да ги вадя по-рано за да не са студени...не ми се струва редно да яде студени храни и да и докарам я болки в корема, я в гърлото....

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
По това време на годината изобщо не ги държа в хладилника.
И аз така правя Peace

Общи условия

Активация на акаунт